Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Przytłoczona

Mąż zachowuje się jak kawaler

Polecane posty

4 minuty temu, Fidodido napisał:

Bo taka jest natura, że faceci zdradzają. Mało jest facetów którzy lubią cały czas z jedną kobietą. Ja mam całkiem apetyczną żonke ktora bardzo dba o siebie,ćwiczy. Mam cały czas na Nią ochote. Ma 42 lata płaski brzuch uda i wzrost jak Edyta Górniak. Dlatego jestem szczęśliwy.. 

Musi się zarzynać, bo wie że jak zapuści się to pójdziesz w chuuj. Za darmo nie wzięłabym Cię. Jesteście wszyscy poyebani tak na marginesie. Dobrze, że jest trochę normalnych facetów na ziemi, którzy przywracają w Was wiarę. Skrycie liczę, że na ten płaski brzuch oprócz Ciebie spuszcza się jakiś młody, wysportowany, prężny dżolo.

• Like 1

5 minut temu, Maszcochcialas napisał:

Tylko trudno mi pojąć, że facet jadna decyzja rozwala życie kilku osób, faktycznie to egoizm, po min jak po kaczce a człowiek siedzi i myśli co dalej jak dziecku wytłumaczyć. 

Facet? A kto wysyłał faceta na obczyznę? Chyba nie po to się żenił, żeby rodziny nie mieć ani seksu?? Coś za coś. Takie jest życie. Może pora dorosnąć? Żadna do pracy nie chce iść za 2 tysiące, tylko męża na poniewierkę wysyła. A sama paznokcie, masaże, biżuteria. A on tam po początkowej fazie depresji zaczyna sobie świetnie radzić. Jak laska słyszy, ze będzie zarabiał 10 tysięcy to nie myśli o miłości, seksie, rodzinie, tylko o tym hajsie. Kolega zaproponował żonie, że zostanie, będzie pracował w budowlance - z nadgodzinami wyjdzie 4,5k. Ona miałaby iść dokądkolwiek, zarobi 2k. Wyśmiała go. Potyral 3 lata za granicą, znalazł inna, pasożyta odciął. Płaci teraz 70p na dziecko a ona poszła za tą najniższą. O poznaniu kogokolwiek w małym mieście może pomarzyć. Pieniądze teraz to ma on. A w dodatku nowa żonę i rodzinę. 

• Thanks 1

Przed chwilą, Fidodido napisał:

Może i sie nudzi. Ja też krowie spod ogona nie wypadłem. Nie będe sie opisywał bo wyjdzie ze sie chwale. Mam same atuty jako facet.Nie jestem narcyzem. Jakby coś też moge skoczyć na bok.

Rozumiem ptaszek lubi wolność.

1 minutę temu, Fidodido napisał:

Może i sie nudzi. Ja też krowie spod ogona nie wypadłem. Nie będe sie opisywał bo wyjdzie ze sie chwale. Mam same atuty jako facet.Nie jestem narcyzem. Jakby coś też moge skoczyć na bok.

Możesz wyglądać jak Bóg, ale jeden chooj się nudzi. W dodatku postarzały. Młode mięsko, twarde wzwody, świeża twarz. Nie ma co się oszukiwać. Mężusiowie też sa zdradzani, prawie równie często. Pół biedy jak zdradzany jest ten zdradzający. Trafił swój na swego. Jest jeszcze garstka wartościowych mężczyzn i o takich należy się modlic. A na myślących choojem sraac. 

20 minut temu, AntyBazyl napisał:

Mieszkam na zachodzie kraju, niedaleko granicy, więc siła rzeczy tutaj co trzeci tak żyje. Nie jeden mówi, że wolałby byc z rodziną i żyć skromnie, ale kobieta nie chce iść do pracy i głowę suszy. Dotyczy to głównie głupiutkich dziun bez wykształcenia i zainteresowan. No przecież za najniższą do pracy taka nie pójdzie. 'Chciał mieć panią, niech robi na nią.' a rodzina się rozwala. Wszystko ma w życiu swoją cenę. 

Jeszcze raz powtarzam  - żony nie dostaje się z przydziału ani z losowania.

Żonę sie wybiera!

Jeżeli w kraju w którym zarabia się praktycznie tylko na rachunki i liche jedzeniecwybiera się na partnera życiowego smierdzacego lenia i robi się z nim dzieci to do kogo pretensje?

1 minutę temu, Electra napisał:

Musi się zarzynać, bo wie że jak zapuści się to pójdziesz w chuuj. Za darmo nie wzięłabym Cię. Jesteście wszyscy poyebani tak na marginesie. Dobrze, że jest trochę normalnych facetów na ziemi, którzy przywracają w Was wiarę. Skrycie liczę, że na ten płaski brzuch oprócz Ciebie spuszcza się jakiś młody, wysportowany, prężny dżolo.

A ja mam w chooju co ty sobie życzysz. Ja bym Ciebie nie chciał z dopłatą. 😂Jesteś pewnie zaniedbaną raszplą 160 cm z nadwagą i celulitem dlatego plunęłaś jadem jak zacząłem chwalić żone. 

2 minuty temu, AntyBazyl napisał:

Facet? A kto wysyłał faceta na obczyznę? Chyba nie po to się żenił, żeby rodziny nie mieć ani seksu?? Coś za coś. Takie jest życie. Może pora dorosnąć? Żadna do pracy nie chce iść za 2 tysiące, tylko męża na poniewierkę wysyła. A sama paznokcie, masaże, biżuteria. A on tam po początkowej fazie depresji zaczyna sobie świetnie radzić. Jak laska słyszy, ze będzie zarabiał 10 tysięcy to nie myśli o miłości, seksie, rodzinie, tylko o tym hajsie. Kolega zaproponował żonie, że zostanie, będzie pracował w budowlance - z nadgodzinami wyjdzie 4,5k. Ona miałaby iść dokądkolwiek, zarobi 2k. Wyśmiała go. Potyral 3 lata za granicą, znalazł inna, pasożyta odciął. Płaci teraz 70p na dziecko a ona poszła za tą najniższą. O poznaniu kogokolwiek w małym mieście może pomarzyć. Pieniądze teraz to ma on. A w dodatku nowa żonę i rodzinę. 

AntyBazyl, wyluzuj. Wiekszosc doroslych facetow samych decyduje gdzie i za ile beda pracowac. Co wiecej ludzie maja nawet w malzenstwach osobne konta. Realizuja swoje potrzeby. 

Napisano (edytowany)

Grupa na fejsie zrzeszająca ludzi lubiących spędzać tak samo czas. Pewna duupencja wrzuca zdjęcia, wygina się na nich jak prdolnieta. Faceci pełen zachwyć, echy achy, oblizywanie palcy. Laska niby zmieszana ojej och och "chyba pomyliły Wam się grupy". Jeden, QRWA JEDEN! facet pisze "nam?". Takiego gościa chce. Poszłabym z nim w ciemno na randkę. Nie sięgacie takiemu facetowi do pięt.

Edytowano przez Electra
  • Like 1

2 minuty temu, Fidodido napisał:

chwalić

Wywód pt. "nadal mam ochotę na moją żonę z idealnym ciałem"zwisa mi między 7 i 8 fałdą. Jesteś pustą otoczką fjuta. Takich jak Ty nawet nie powinni po śmierci zakopywać.

Przed chwilą, Electra napisał:

Wywód pt. "nadal mam ochotę na moją żonę z idealnym ciałem"zwisa mi między 7 i 8 fałdą. Jesteś pustą otoczką fjuta. Takich jak Ty nawet nie powinni po śmierci zakopywać.

A ty bedziesz wiecznym workiem na sperme dla wygłodniałych samców z Pakistanu. 😂😂😂😂😂

Żaden facet cie nie chce i sie mścisz. Ile paczek czipsów dziś zeżarłaś, gruby baleronie? 

nic nowego, mam 2 znajomych którzy też mają starsze żony i robią to samo, traktują je z góry, a mają młodsze koleżanki które je zabawiają, myślcie kobiety, to że facet jest młodszy i chce się żenić to alarmowa sytuacja bo pewnie ma jakeis braki, które rekopensuje mu związek z kobietą, gdy te braki znikają szuka młodszej, zdrowy psychicznie mężczyzna nigdy nie weźnie starszej, choćby o rok

1 minutę temu, Fidodido napisał:

Żaden facet cie nie chce i sie mścisz. Ile paczek czipsów dziś zeżarłaś, gruby baleronie? 

Jeśli te chipsy ratują mnie przed taką miernotą jak Ty to myślę, że o kilka paczek za mało.

• Haha 1

1 godzinę temu, Przytłoczona napisał:

Witam pisze ponieważ muszę gdzieś to z siebie wyrzucić . Sprawa wygląda tak jestem w związku małżeńskim od 13 lat poczotki super jak zawsze moz jest młodszy o 4 lata ale zawsze ułożony i myślenie naprawdę super. I natym koniec po ok 7 latach zwrot o 360 stopni po powrocie z Niemiec gdzie pracował przestał się opiekować dziećmi w głowie tylko koleżanki spotkania po nocach  wyjazdy  mam dość  tak się ciognie do dziś zdrada była z jego strony niestety żyjemy razem ale osobno zero wsparcia i pomocy czy ktoś ma podobnie

Nie bardzi rozumiem co tu napisałaś.  Jesteś w związku małżeńskim 13 lat,  a po 7 latach po powrocie męża z Niemiec, gdzie pracował- mąż przestał opiekować się dziećmi, itd. Przez 7 lat pracował w Niemczech, czy tam też mieszkał? Jeżeli tak to już wtedy żyliście oddzielnie. 

Napisano (edytowany)
5 minut temu, Fidodido napisał:

bedziesz wiecznym workiem

Nie bój się o mnie. Jak pomyślę, że miałabym nadstawić du.py takiemu tęp.emu stworzeniu, któremu impulsy idą częściej z rozporka niż znad kołnierzyka to wolę zgnić w pajeczynach. Jesteś żenującym pata.fianem, któremu krew widać, że często odpływa do pen,isa, bo we łbie siec.zka.

Edytowano przez Electra

3 minuty temu, Fidodido napisał:

Bez przesady po co obrażać?  nie każdemu podobają bardzo puszyste popisać można.

4 minuty temu, duży ogórek napisał:

Bez przesady po co obrażać?  nie każdemu podobają bardzo puszyste popisać można.

Jasne. Dobrze trafiłeś bardzo puszysta!!! 😂😂😂😂

Przed chwilą, Fidodido napisał:

Jasne. Dobrze trafiłeś bardzo puszysta!!! 😂😂😂😂

Bardzo puszyste mają poczucie humoru , estetytki,  swojej refleksji  są fajne osoby, po co uogólniać jak jest tak jak jest.

22 minuty temu, Electra napisał:

A może dla siebie to robi, nie pomyślałaś o tym? Są kobiety które lubią być zadbane, podobać się sobie i innym. Nic w tym złego. Ja ćwiczę od zawsze, od małego uprawiam sporty. Nigdy tego nie robiłam dla konkretnego mężczyzny, co to w ogóle za generalizowanie że jak kobieta o siebie dba to boi się że ją mąż zostawi. Sama zawsze opowiadasz że dobieranie się na podstawie wyglądu jest słabe a teraz sama wyciągasz wnioski że jak zadbana to na pewno ma młodego kochanka. Sprzeczność na sprzeczności

17 minut temu, NieLubieTatuazy napisał:

nic nowego, mam 2 znajomych którzy też mają starsze żony i robią to samo, traktują je z góry, a mają młodsze koleżanki które je zabawiają, myślcie kobiety, to że facet jest młodszy i chce się żenić to alarmowa sytuacja bo pewnie ma jakeis braki, które rekopensuje mu związek z kobietą, gdy te braki znikają szuka młodszej, zdrowy psychicznie mężczyzna nigdy nie weźnie starszej, choćby o rok

Bzdura. Ludzie się po prostu w sobie zako...a. I są realistami. Niektórzy ludzie mają świetne charaktery i liczy się dla nich pokrewieństwo dusz a nie młoda, jędrna doopa. 

Przed chwilą, AntyBazyl napisał:

Bzdura. Ludzie się po prostu w sobie zako...a. I są realistami. Niektórzy ludzie mają świetne charaktery i liczy się dla nich pokrewieństwo dusz a nie młoda, jędrna doopa. 

Dusza na ramieniu i wskoczyć w ogień,  poświęcenie.

Większości obce zjawisko.

4 minuty temu, Qwerty82 napisał:

wyciągasz wnioski

38 minut temu, Fidodido napisał:

Mam cały czas na Nią ochote. Ma 42 lata płaski brzuch uda . Dlatego jestem szczęśliwy..  

Nie chce mi się nawet tłumaczyć, serio. Nie wiem czy Ty udajesz czy tak naprawdę?

32 minuty temu, Electra napisał:

Nie przyszło Ci do głowy, że dba o siebie dla siebie?.  Nie każda kobieta chce się zapuszczać, bo niby dlaczego.  Po za tym fajnie jest być z kimś, kto nam się podoba fizycznie.  To, że jest się w małżeństwie nie oznacza, że należy mieć nadwagę. 

Większość kobiet odbieram, fochy facet musi to i tamto, wcale nie musi.

Wymagania jak nie to tamto, niech idą w jasną cholerę.

Przed chwilą, Electra napisał:

Nie chce mi się nawet tłumaczyć, serio. Nie wiem czy Ty udajesz czy tak naprawdę?

Co w tym dziwnego że mąż się cieszy że kobieta o siebie dba?? I że ma ochotę na jej ciało po latach związku? Ma się zaniedbać żeby sprawdzić czy naprawdę ją kocha? Absurd

• Thanks 1

Przed chwilą, Margo napisał:

Nie przyszło Ci do głow

Do głowy przyszła mi tylko myśl, że jeśli nie odebrałaś tego co napisał jak ja to szkoda mojej fatygi do tłumaczenia, bo inaczej odbieramy. Fal, nie ma fal...

4 minuty temu, duży ogórek napisał:

Dusza na ramieniu i wskoczyć w ogień,  poświęcenie.

Większości obce zjawisko.

Od kiedy spędzanie czasu z ukochana osoba, do której czuje się chemię i czuje się przy tej osobie szczesliwym jest poświęceniem?? Nie byłeś zakochany to nie rozumiesz. 

Przed chwilą, AntyBazyl napisał:

Od kiedy spędzanie czasu z ukochana osoba, do której czuje się chemię i czuje się przy tej osobie szczesliwym jest poświęceniem?? Nie byłeś zakochany to nie rozumiesz. 

Będziesz chora w slipkach poleci do apteki pada śnieg 🙂  taki przykład, obcy.

1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Absurd

Absurdem jest brak pożądania, bo na brzuchu pojawiłaby się fałda. Jeśli patrzysz na ciało, a nie na człowieka to tak się potem prdoli w dyni.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się