Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

przeczytałam całe oświadczenie i wg mnie oni kompletnie nie zrozumieli sedna problemu xD i zamiast przeprosić za to, co naprawde zrobili, zaslaniaja sie milionem innych sytuacji, a to, ze ktos w jednym czy dwoch komentarzach przypomnial sytuacje sprzed 10 lat z posterunku (oczywiscie, co z tego, ze sikalem na mur i pogryzlem straznika, on jest homofobem i jestem biedny pokrzywdzony), ktora nic nie ma do tej sprawy, przepraszanie za jakis azjatow ze to byl zart (aha xD) czy o usunieciu grupy, po to, zeby ludzie blagali o jej nie usuwanie xd nie ma nic o ignorowaniu komentarzy widzow na yt, czy chamskich wypowiedziach o innych tworcach i nazywaniu innych youtuberek "...kami". Sprawa obsesji na punkcie Andziaks to tylko pokazanie, ze przeciez ona jest antyszczepem, wiec mozemy sie do niej dowalic xd Co tam, ze dowalalismy sie do niej wczesniej 20 razy, ale o tym bedziemy nie mowic xddd

Co do tego rajdu na ich livie, to jak sie pojawili watahowicze to w sekunde pozniej rajd u Wardegi zrobilo VP i jakoś on to przeżył 

na każdym streamie, który oglądam są rajdy - gdyby padały obraźliwe słowa to ok można się czuć osaczonym ale tu to już vogule drama LEVEL i robienie z siebie ofiar

Fajny komentarz na youtube VP. Dużo pokazuje jakimi są ludźmi

"Zgadzam się niestety, że jesteście hipokrytami i na przestrzeni lat bardzo się zmieniliście. Gdy napisałam do Was na instagramie, że będę pisała licencjat na Wasz temat (!!), byliście podekscytowani i napisaliście, że w razie czego służycie pomocą. Gdy napisałam do Was później czy nie odpowiedzielibyście na parę pytań do licencjatu, dostałam odpowiedź: Dzidzia, wszystko jest w naszych Q&A. Tyle w temacie. Powodzenia chłopaki, bo ja niestety nie darzę Was już taką sympatią jak kiedyś. Besos."

• Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1

3 minuty temu, rsong napisał:

te żarty sa super bo są inside'owskie i tylko ludzie o podobnym/niespotykanym/niepowtarzalnym poczuciu humoru je zrozumieją xD ludzie, którzy nie rozumieją żartów VP są gupi i nic nie rozumio! xD

I to było x lat temu, ale innym to moga wypominac

wierze ze zarowno sylwek jak i Patryk nie popelniliby teraz tych samych błędów 

Usuwają tak wielkie źródło osób włażącym im w tyłki? Beka. Tak jak ktoś słusznie zauważył gdyby nie hyde, to nie miałby kto im zbierać materiału do filmów. Lubiłam ich, przyznam się, ale przegięli i to ostro. Rozkręcili forum, a potem ich członkowie majà obrywać? To było mimo wszystko źródło ciekawych, często brudnych informacji jak powiązania Blani z Zatoką. Widać, że majà na horyzoncie kolejne źródło dochodu na słodkie życie w Barcelonie. Założę się, że za dostęp trzeba będzie płacić i to niemało. Jestem w szoku, tylko kasa i chajzerowanie. Wstyd i żenada.

Nie byłam w tej ich grupie, ale wydawało mi się że oni jej nie lubią.  teraz mają świetną wymówkę żeby ją zamknąć

przepraszamy za rasizm, ALE to był żart

nie przepraszamy za gryzienie policjanta, tylko przepraszam siebie (XDD), ALE byłem wtedy chory

przepraszamy za podróże i nienoszenie maseczek, ALE stosowaliśmy się do zasad

przepraszamy za robienie imprez w środku pandemii, ALE to było legalne

napisaliśmy złe rzeczy o Wardędze, ALE byliśmy pod wpływem emocji

Ich ego serio już wystrzeliło poza orbitę ziemską, bo nie widzą w czym był tak naprawdę problem. Krytykuj wszystkich za wszystko, wymuszaj przeprosiny za najmniejsze pierdoły i bądź zdziwiony, że musisz się tłumaczyć jak ktoś ci wytknie hipokryzję XDD

• Thanks 4

34 minuty temu, Hejhej napisał:

Likwidują Hydepark, o ludzie xDDD

Andziaks lubi to

• Thanks 1

Napisano (edytowany)

Fragment z oświadczenia dot. "kwestii azjatyckiej", że to takie specyficzne poczucie humoru hehe, insajd dżołk, bo my się znamy hehe, to chyba najżałośniejsza rzecz autorstwa voguli 😄 Czy to nie brzmi aby jak tłumaczenia Chajzera, po którym tak ostro jechali swojego czasu? Aleśśśięęę porobiiłoo

Edytowano przez Kobita Wonsz
  • Like 1

19 minut temu, Sylwia76682 napisał:

Przypuszczam ze napisali specjalnie o usunieciu grupy, zeby ludzie dali im slowa otuchy. Jak juz fani podbudują ich ego to zmienia zdanie i stwierdza, ze grupa zostaje DLA WAS KOCHANI ❤️

Up! Dałabym serduszko, ale osiągnęłam limit 😞 

• Thanks 1

Teraz zamiast przeprosin jeszcze większy strzał w kolano. Ludzie są trubo wściekli, że za ich dramy jakieś tracą ulubioną grupę. Ich fani są zawiedzieni i raczej ciężko będzie im ich przekonać do powrotu. Porozłażą się po innych grupach, skończą się donejty i żyćko w Barcelonie xD Jak wgl można wpaść na pomysł likwidowania społeczności fanów za to, że coś się odje... XD

• Thanks 1

haha, wyobraźcie sobie miny tych, którzy po miesiącach wahań i wewnętrznej walki uciułali te x pln, żeby "wesprzeć" idoli i dostać się do grupy, mija parę dni a tu interes zwijamy, sayonara bit****s 😎

• Haha 4

Już widzę te nowe zasady „50 zł miesięcznie” i morda w kubeł. Wk00rwili mnie fest.

• Like 1

4 minuty temu, Kobita Wonsz napisał:

haha, wyobraźcie sobie miny tych, którzy po miesiącach wahań i wewnętrznej walki uciułali te x pln, żeby "wesprzeć" idoli i dostać się do grupy, mija parę dni a tu interes zwijamy, sayonara bit****s 😎

też o tym myślałam xD pewnie sporo jest takich osób. pytanie, czy się odwrócą od swoich idioli, czy stwierdzą, że VP jednak mieli rację i są atakowani przez wrogie siły...

4 minuty temu, rsong napisał:

też o tym myślałam xD pewnie sporo jest takich osób. pytanie, czy się odwrócą od swoich idioli, czy stwierdzą, że VP jednak mieli rację i są atakowani przez wrogie siły...

Z tego co widać, oni sami są dla siebie wrogimi siłami 🤣

• Haha 1

Ok Wardęga na Story nieźle wyjaśnił to ich oświadczenie

Ciekawa jestem, z czego oni będą żyli w tej Barcelonie? Pewnie będą uruchamiali lajwy z donejtami, bo po takim kryzysie wizerunkowym spadnie wszystko - współprace, oglądalność, sprzedaż tych kiczowatych gadżetów. Za chwilę mieć coś od VP będzie obciachem. Pójdą do roboty tam na miejscu?

Ciek.awa jest.em, z cz.ego oni będą żyli w tej Bar.ce.lonie? Pewn.ie będą ur.uch.amiali lajwy z donejtami, bo po takim kryzysie wizerunkowym spadnie wszystko - współprace, oglądalność, sprzedaż tych kiczowatych gadżetów. Za chwilę mieć coś od VP będzie obciachem. Pójdą do roboty tam na miejscu?

Napisano (edytowany)

Edytowałam, nieważne, pomyliłam się 🙂

Edytowano przez Sttaciata
edit

1 minutę temu, Pucle napisał:

Ciek.awa jest.em, z cz.ego oni będą żyli w tej Bar.ce.lonie? Pewn.ie będą ur.uch.amiali lajwy z donejtami, bo po takim kryzysie wizerunkowym spadnie wszystko - współprace, oglądalność, sprzedaż tych kiczowatych gadżetów. Za chwilę mieć coś od VP będzie obciachem. Pójdą do roboty tam na miejscu?

Wątpię. Od prawie roku są dalej na etapie hiszpańskich liczebników.

1 minutę temu, Sttaciata napisał:

Zastanawia mnie tylko to, czy oni usunęli IG, żeby po prostu nie dawać im Unfollow? Pewnie za tydzień, dwa wrócą, jak sprawa ucichnie i nie nie stracą za bardzo obserwujących

Albo dostałaś bana i nie widzisz ich profilu. 

What? Za dołączenie do grupy na fb trzeba było zapłacić??

Mi się bardzo nie podobało, jak jechali po Piasku i jego orientacji, że kłamie, a i tak wszyscy wiedzą. Sorry, ale on zarabia ze śpiewania, sam decyduje, czy mówi o życiu prywatnym czy nie. Okropnie się tego słuchało.

• Like 4

Przed chwilą, Evvita124 napisał:

Albo dostałaś bana i nie widzisz ich profilu. 

Właśnie nie mogłam ich wyszukać na telefonie, ale na laptopie już się pokazał, także edytowałam ten post, bo może to u mnie jest coś nie tak 

Mnie też zastanawia, po co usuwają grupę. To tylko rozwścieczy ludzi, którzy się od nich odwórcą. A dwa mają tam content do prasówek i wideo za darmo bez szukania plus zapewne grupa daje im największe zasięgi xd to chyba gorsze juz niz strzal w kolano xd

• Like 1

Przed chwilą, Hiacynta_Drewniak napisał:

What? Za dołączenie do grupy na fb trzeba było zapłacić??

Mi się bardzo nie podobało, jak jechali po Piasku i jego orientacji, że kłamie, a i tak wszyscy wiedzą. Sorry, ale on zarabia ze śpiewania, sam decyduje, czy mówi o życiu prywatnym czy nie. Okropnie się tego słuchało.

Od wakacji mniej więcej. 40 złotych polskich bez grosza 😂

4 minuty temu, Sttaciata napisał:

Zastanawia mnie tylko to, czy oni usunęli IG, żeby po prostu nie dawać im Unfollow? Pewnie za tydzień, dwa wrócą, jak sprawa ucichnie i nie nie stracą za bardzo obserwujących

maja nadal profil, musieli ci dac bana xD

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się