Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

2 minuty temu, Laczisony 3.0 napisał:

Od wakacji mniej więcej. 40 złotych polskich bez grosza 😂

O jeżu przeiglasty...rozumiem płacić za kurs, ale nie za ploteczki 🤔😮

1 minutę temu, BombelekBubi napisał:

maja nadal profil, musieli ci dac bana xD

Niee, nie dali bana, bo na ig na laptopie normalnie ich widzę po wejściu przez link, a jestem zalogowana na swoim koncie. Może nie można ich wyszukać przez lupkę w aplikacji? Idk

Przed chwilą, Hiacynta_Drewniak napisał:

O jeżu przeiglasty...rozumiem płacić za kurs, ale nie za ploteczki 🤔😮

Szczególnie, że na tej grupie nie ma plotek, których nie można wyczytać chociażby na Kafe 😄 Nie wszystkie, no ale content mało opłacalny, żeby kupować XD

1 minutę temu, Sttaciata napisał:

Niee, nie dali bana, bo na ig na laptopie normalnie ich widzę po wejściu przez link, a jestem zalogowana na swoim koncie. Może nie można ich wyszukać przez lupkę w aplikacji? Idk

da się xd

1 minutę temu, BombelekBubi napisał:

da się xd

To nie wiem, jakiś błąd muszę mieć XD 

6 minut temu, Laczisony 3.0 napisał:

Od wakacji mniej więcej. 40 złotych polskich bez grosza 😂

a nie było kiedyś więcej niż 40 zł? coś mi miga, że wczesniej dostęp do grupy był dopiero na ostatnim progru wspierania, czyli 100 zł. ale moge się mylić, prawdopodobnie tak jest xD

Boże jak ja się ciesze, że to ... związane z vp w końcu wypłynęło! Nawet nie wiecie ile razy zostałam zjechana na ich grupie, czy pod postami przez to, że miałam inne zdanie niż wszyscy. mimo, że za moim zdaniem szły logiczne argumenty to zawsze dostawałam jeden odzew: zamknij m*rde. pod postem o strajku kobiet napisałam, że nie dokońca podoba mi się to co robi "przywódczyni" strajku i że tak naprawdę cała idea ucichła przez jej zachowanie -  dostałam mase wiadomości na priv typu "szkoda że ciebie matka nie wyskrobała" itp. wszystko od ich fanów, obserwatorów którzy oczywiście razem ze swoimi bogami z vp szerzą idee "WOLNOŚĆ MIŁOŚĆ TOLERANCJA"!!!111. Rzygać się chce od samego patrzenia i czytania. Na grupie nie jestem już od dawna na całe szczęscie, nie obs ich na sc. Pamiętam też jak w jednym ze swoich filmików mówili coś o jakimś konkursie tańca? chyba, nie pamiętam dokładnie. w każdym razie konkurs byl dla par hetero co panowie skomentowali parsknięciem i beką. napisałam komentarz pod filmem, że nie do końca mi sie to podoba i nie powinni tak reagować, bo gdyby to ktoś zareagował tak na konkrus dla par homo to pewnie już by nie zył -  dostałam bana. jako osoba, która odczuwa wielką niesprawiedliwość związaną z CAŁĄ działalnością VP, która opiera się, tak jak wyżej pisaliście, na plotach z grup, kradzionych memach bardzo się cieszę, że w końcu wszystko wyszło na jaw. mam nadzieję że będzie to dla nich kubeł zimnej głowy i może zrozumieją, że nie są jedyni w necie i nie są w nim królami. pozdro!

• Like 6
  • Thanks 1

Wg mnie to usunięciem grupy sami sobie strzelają w kolano, ale no cóż. Nie będę tęsknić za tymi podwójnymi standardami. 

Teraz to chyba bd musieli zatrudnic jakas agencje, zeby posprzatac ten burdel, bo no mega slabo to wyglada xd

5 minut temu, rosół napisał:

Boże jak ja się ciesze, że to ... związane z vp w końcu wypłynęło! Nawet nie wiecie ile razy zostałam zjechana na ich grupie, czy pod postami przez to, że miałam inne zdanie niż wszyscy. mimo, że za moim zdaniem szły logiczne argumenty to zawsze dostawałam jeden odzew: zamknij m*rde. pod postem o strajku kobiet napisałam, że nie dokońca podoba mi się to co robi "przywódczyni" strajku i że tak naprawdę cała idea ucichła przez jej zachowanie -  dostałam mase wiadomości na priv typu "szkoda że ciebie matka nie wyskrobała" itp. wszystko od ich fanów, obserwatorów którzy oczywiście razem ze swoimi bogami z vp szerzą idee "WOLNOŚĆ MIŁOŚĆ TOLERANCJA"!!!111. Rzygać się chce od samego patrzenia i czytania. Na grupie nie jestem już od dawna na całe szczęscie, nie obs ich na sc. Pamiętam też jak w jednym ze swoich filmików mówili coś o jakimś konkursie tańca? chyba, nie pamiętam dokładnie. w każdym razie konkurs byl dla par hetero co panowie skomentowali parsknięciem i beką. napisałam komentarz pod filmem, że nie do końca mi sie to podoba i nie powinni tak reagować, bo gdyby to ktoś zareagował tak na konkrus dla par homo to pewnie już by nie zył -  dostałam bana. jako osoba, która odczuwa wielką niesprawiedliwość związaną z CAŁĄ działalnością VP, która opiera się, tak jak wyżej pisaliście, na plotach z grup, kradzionych memach bardzo się cieszę, że w końcu wszystko wyszło na jaw. mam nadzieję że będzie to dla nich kubeł zimnej głowy i może zrozumieją, że nie są jedyni w necie i nie są w nim królami. pozdro!

Ja zostałam usunięta za komentarz, który w 100% był neutralny 😉 niestety te 2 pedałki mają ciągły ból swoich dup*ek. 

Lubie Wardege za to ze potrafi przyznać sie do błędu. Jest problem, nagrywa, wyjasnia, konkretnie, rzeczowo. Vogule pl nie polubilam niestety jesli chodzi o maniere z jaką sie wypowiadaja i powolne budowanie zdań. Nasmiewanie sie z nastolatek też jest wg mnie nie na miejscu. 

6 minut temu, rosół napisał:

Pamiętam też jak w jednym ze swoich filmików mówili coś o jakimś konkursie tańca? chyba, nie pamiętam dokładnie. w każdym razie konkurs byl dla par hetero co panowie skomentowali parsknięciem i beką. napisałam komentarz pod filmem, że nie do końca mi sie to podoba i nie powinni tak reagować, bo gdyby to ktoś zareagował tak na konkrus dla par homo to pewnie już by nie zył 

Kurs dla par hetero nie musi być motywowany homofobicznymi poglądami twórców kursu. Być może program zakłada tańce z podnoszeniem partnerki itd. - a jest większa szansa że facet podniesie kobietę niż facet faceta. Możliwe też, że program zakłada, że jedna osoba z pary powinna mieć buty na obcasie.

I kto ich teraz będzie utrzymywał w tej Barcelonie xd

Napisano (edytowany)

Słuchajcie, właśnie zarchiwizowali Hydeparka. Chyba nawet o tym nie poinformowali wprost członków, tylko wyszli z założenia, że każdy przeczyta oświadczenie

Edytowano przez Sttaciata
błąd stylistyczny

1 godzinę temu, Sttaciata napisał:

Czy ktoś wie o co chodzi w dramie Patryka z Tesco czy sklepem podobnym?

To ja o tym wcześniej pisałam chyba. Z tego co pamiętam:

stał w kolejce do kasy i jacyś ludzie (pijaczki chyba) powiedzieli o nim, że wygląda p.e.dal.sko. Patryk oczekiwał reakcji najpierw od kasjerki, potem od ochroniarza (pewnie rencisty), ale oni nie zareagowali, później od kierownika sklepu (ci z kolejki już poszli w tym czasie). To nie były jakieś przepychanki, tylko ktoś rzucił komentarz. 

No i potem pisał listy i zgłaszał jakimś organizacjom LGBT, że Carrefour (chyba) jest homofobiczny, pisał też do Złotych Tarasów i jakieś specjalne przeprosiny w końcu były.

Aha, ja uważam, że niefajne jest komentowanie czyjegoś wyglądu! Nie jestem tylko w stanie ogarnąć, jaka powinna być reakcja kasjerki, obawiam się, że gdyby ktoś w kolejce powiedział, że jestem brzydka to szefostwo sklepu/sieci, nie mówiąc o kasjerce, raczej nie byłoby tym zainteresowane.

Biedronka na moją dosyć istotną skargę nie odpisała od dwóch lat xd 

• Like 1

W sumie jestem pewna, że robią to po to, by fani ich namawiali lub wręcz błagali, by nie usuwali hyde. Atencjometr wyje**ało im w kosmos już. 

6 minut temu, niewinna czarodziejka napisał:

Ja zostałam usunięta za komentarz, który w 100% był neutralny 😉 niestety te 2 pedałki mają ciągły ból swoich dup*ek. 

To “pedalki” Byl- niepotrzebne Siostro 😞 

• Like 10

aha czyli w ten sposób. Chłopaki, widać trzeba będzie się za miotłę w tej Barcelonie chwycić. I tego wam życzę, bo to co się odjaniepawla już jest megachamstwo. 

• Thanks 1

2 minuty temu, Babka_w_te_Pedach napisał:

To “pedalki” Byl- niepotrzebne Siostro 😞 

Dla mnie to słowo nie ma wydźwięku negatywnego. I nie chodzi mi zupełnie o ich orientacje, a ich charakter i roszczeniowość. 

Szczerze mówiąc to w swoich filmach ostatnio pluli jadem, źle to się oglądało i dobrze, że dostali kubeł zimnej wody. Dużo można by teraz o nich mówić,  W. dobrze ich podsumowuje. Nie wiem co teraz zrobią żeby to wyciszyć wszystko, wystarczyło pożar ugasić w zarodku i przeprosić. Z każdą odpowiedzią dobijają się jeszcze bardziej.

• Like 1

4 minuty temu, ejno napisał:

To ja o tym wcześniej pisałam chyba. Z tego co pamiętam:

stał w kolejce do kasy i jacyś ludzie (pijaczki chyba) powiedzieli o nim, że wygląda p.e.dal.sko. Patryk oczekiwał reakcji najpierw od kasjerki, potem od ochroniarza (pewnie rencisty), ale oni nie zareagowali, później od kierownika sklepu (ci z kolejki już poszli w tym czasie). To nie były jakieś przepychanki, tylko ktoś rzucił komentarz. 

No i potem pisał listy i zgłaszał jakimś organizacjom LGBT, że Carrefour (chyba) jest homofobiczny, pisał też do Złotych Tarasów i jakieś specjalne przeprosiny w końcu były.

Aha, ja uważam, że niefajne jest komentowanie czyjegoś wyglądu! Nie jestem tylko w stanie ogarnąć, jaka powinna być reakcja kasjerki, obawiam się, że gdyby ktoś w kolejce powiedział, że jestem brzydka to szefostwo sklepu/sieci, nie mówiąc o kasjerce, raczej nie byłoby tym zainteresowane.

Biedronka na moją dosyć istotną skargę nie odpisała od dwóch lat xd 

O matko! Czy on używa swojej orientacji jako karty przetargowej w każdej sytuacji? Ja nie wiem, czego on się spodziewał od sklepu, skoro zrobili to klienci, a nie nikt związany z firmą. Ugryzienie policjanta też tłumaczył tym, że był homofobem. Masakra

• Like 1

1 minutę temu, niewinna czarodziejka napisał:

Dla mnie to słowo nie ma wydźwięku negatywnego. I nie chodzi mi zupełnie o ich orientacje, a ich charakter i roszczeniowość. 

Dla mnie także, nie mam nic do homoseksualistów, ale wk*****a mnie gdy zachowują się tak jakby im się wszystko należało, jakby nie można było ich skrytykować bo są HOMOSEKSUALISTAMI, bo każda krytyka to hejt. Takie osoby określam podobnie.

Napisano (edytowany)
7 minut temu, niewinna czarodziejka napisał:

A no to fajnie, to mów i pisz tak dalej. Tak samo przecież zachował się Patryk kiedy mówił, że w Azji są brzydcy ludzie- dla niego to też znaczy coś innego.  Zachowałaś się TAK SAMO żenująco jak on! 

Zarzucacie im coś, co same robicie. Atakujecie grupe TYLKO dlatego, że Was wyrzucono. Jakże prawdziwe jest zdanie, że w innych denerwują nas najbardziej nasze własne wady. 

Edytowano przez sniezynka
  • Like 2
  • Thanks 1

Mnie wyrzucili z grupy, gdy rozkręcili dramę, że Abstra...e przebierają się w swoich filmach za kobiety i to obraża transwestytów. Drama miała miejsce mniej więcej wtedy, gdy były jakieś przepychanki z marszem LGBT w Białymstoku.

Ja napisałam, że Abstra...e parodiują kobiety, a nie osoby trans i to my, kobiety, mogłybyśmy co najwyżej czuć się urażone. I że od początku ktoś tam się przebierał i to nie ma żadnego związku z poparciem lub nie marszu (bo mniej więcej taka była ich retoryka).

No i papa grupo 😄

2 minuty temu, Sttaciata napisał:

O matko! Czy on używa swojej orientacji jako karty przetargowej w każdej sytuacji? Ja nie wiem, czego on się spodziewał od sklepu, skoro zrobili to klienci, a nie nikt związany z firmą. Ugryzienie policjanta też tłumaczył tym, że był homofobem. Masakra

w którymś Monty Pythonie było idealne podsumowanie akcji tego typu. Sprzeczka całkiem białych facetów 😉 na temat z dupy zakończyła się stwierdzeniem  "nienawidzisz mnie bo jestem czarny"

3 minuty temu, niewinna czarodziejka napisał:

To taki sam argument “dla mnie nie ma wydzwieku” jakiego użył Patryk mówiąc o Inside joke. A chyba na nim nie chesz się wzorować. Sprawiasz mi przykrosc uzywajac tego slowa i w związku z nasza miłością do Lusi proszę, zebys go nie uzywala, z beza prosze

• Like 5

10 minut temu, Sttaciata napisał:

To jest żenujące- wypominanie wszystkim homofobii za każde krytyczne słowo(nieważne czego dotyczy). Całe środowisko lgbt tak robi. Nie ma się co dziwić że ludzi to drazni- nie orientacja sama w sobie tylko ta ciągła hipokryzja i roszczeniowość. 

Podobnie jest z rasizmem- teź ludzie tego nadużywają.

4 minuty temu, dl-kaw napisał:

w którymś Monty Pythonie było idealne podsumowanie akcji tego typu. Sprzeczka całkiem białych facetów 😉 na temat z dupy zakończyła się stwierdzeniem  "nienawidzisz mnie bo jestem czarny"

Haha mi się jeszcze kojarzy dialog z "nie prześladuj mnie" z Żywotu Briana. 

Pamiętam też jeszcze, że w dzień parady RÓWNOŚCI wstawili obrazek z napisem "queer is better" 🙂 ale szybko skasowali, bo komentarze były raczej mało pozytywne. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się