Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
samanta _love123

Ile według was powinien zarabiać informatyk?

Polecane posty

Witam, przychodzę dzisiaj z takim pytanie co u góry. Mój facet informatyk, po studiach, wykształcenie wyższe I zarabia 3,500 na rękę. Ja po zawodówce (w trakcie robienia liceum dla dorosłyc). Ja 21lat. Mój 28 lat. Pracuje w pewnym zakładzie, przy wagach, gdzie trzeba 8h stać, nie wolno nawet na 5 minut usiąść. Nie powiem jest to bardzo ciężka praca fizyczna. Gdyż po 8h bolą plecy i nogi. Trzeba wszystko szybko robić i cały czas biegać, dźwigać ciężkie kartony, pchać palety, ważyć te kartony, przy maszynach ręce pocięte itp.. Ja zarabiam 2,700na rękę Na 3 zmiany.. . A pracuje od niedawna. Ale wracając do tematu. Według was ile powinien zarabiać facet informatyk. Gdzie jego koledzy z IT z Warszawy zarabiają po 6 tysięcy A nawet I 12 tysięcy na rękę. Czy wedlug was te 3,500 to nie za mało? A moje pytanie polega nad tym, gdyż mój ma straszną radoche , ze poszłam do pracy w której na prawdę jest ciężko, cały czas mówi że dam radę, że nawet 20 lat tam przepracuje. A nawet mi powiedział raz,że jak dalej tam będę pracować to będę go utrzymywać. Czy wy nie uważacie, że jednak to facet powinien przynosić do domu dwa razy więcej..  A nie żeby  po 8h stania na nogach,dźwignia ciężkich kartonów, zajmowała się jeszcze całym domem, gotowaniem itp? A mój po pracy leżał w łóżku na telefonie bądź grał na komputerze? Ps. Tak, zawoziłam swoje cv do sklepów z ciuchami, spożywczych A nawet na lotos, niestety odpowiedzi nie dostałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, samanta _love123 napisał:

A nie żeby  po 8h stania na nogach,dźwignia ciężkich kartonów, zajmowała się jeszcze całym domem, gotowaniem itp? A mój po pracy leżał w łóżku na telefonie bądź grał na komputerze?

Co się z wami dzieje dziewczyny???

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega po Tech. Infor. zarabia jako Informatyk (ma mature)- 3,300 netto.

3,500zl- Sadze ze jak na informatyka po studiach to troche malo...:-X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×