Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
xNiktx

sąsiadka podrywa mojego faceta

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam. Nie tak dawno zauważyłam nowa osobę w naszej klatce. Jest to młoda kobieta ponoć z mężem i dziećmi (męża jeszcze nie widziałam) ale mniejsza z tym. Jest to młoda wysoka babka 35 lat bym jej dała no i blond oczywiście a mój facet lubi blondynki. Ostatnio tydzień temu dzień w dzień mój chłopak kiedy wracał do domu mówił mi że jakaś blond kobieta zagaduje go o nasze dziecko. No dobra pomyślałam że może ciekawa jest i tyle. A że on często schodzi na papierosa to po każdym jego powrocie mówi mi że znowu coś zagadywała do niego. Zauważyłam ją raz jak paliła fajkę i ja chciałam wejść do klatki a ona tylko czekała aż wejdę żeby zagadać do niego. Dzisiaj rano kiedy szedł o 7 do pracy też go zagadała ale się spieszył i takiego miała pecha. Mam 22 lata mój facet 25 i za każdym razem jak mu wspominam o tej kobiecie to się śmieje głupio pod nosem. Denerwuje mnie to bo teraz moje rozmowy z nim kręcą się tylko wokół tej kobiety a tak nie powinno być. Nie mam z nim ślubu tylko dziecko nas łączy. Az mam ochotę zapukać do niej i powiedzieć coś ale boje się. Chłopakowi już mówiłam żeby się do niej nie odzywał ale dalej jej odpowiada na pytania a co tam słychać. A potem mówi że z sąsiadami trzeba rozmawiać. Mi przeszukuje telefon czy z nikim nie piszę a nie zdradzam go przecież. A co ja mam powiedzieć jak oni się ploteczkami wymieniają?! Już mnie to denerwuje. Zawsze kiedy gdzieś idziemy i widzę jak idzie jakaś ładna kobieta to jestem zazdrosna o niego i tak jest cały czas. Zawsze to ja jestem o niego zazdrosna i przez to zaniedbałam się. Pomocy co robić 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowano przez xNiktx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwól facetowi podbudować własne ego. Bądź bardziej tolerancyjna, i bardziej pewna własnej wartości. Przecież nie poleci za 10 lat starszą i mężatką, a i On Jej i Ona Jemu, podbudowują własne ego. Ty przez to czujesz się gorzej i tracisz pewność siebie, a nie powinnaś, bo okazujesz słabość.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz chłopa w porządku to śpij spokojnie. Wątpię by na nią poleciał.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj autorka czuje jedynie zagrożenie od strony innej kobiety, pewnie przez niepewność swojej sytuacji... nic złego jak on sobie z nią pogada, jesteś po prostu zazdrosna, co znaczy nie wiesz na czym stoisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jack445 napisał:

Pozwól facetowi podbudować własne ego. Bądź bardziej tolerancyjna, i bardziej pewna własnej wartości. Przecież nie poleci za 10 lat starszą i mężatką, a i On Jej i Ona Jemu, podbudowują własne ego. Ty przez to czujesz się gorzej i tracisz pewność siebie, a nie powinnaś, bo okazujesz słabość.

może i by tą 10 lat starszą podymał dla odmiany ale raczej tylko dla sportu, bo ma w domu młodszą, więc zagrożenie nie jest powyżej 3/10, autorka spina pośladki bezpodstawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Widocznie mu to pasuje... Gdyby miał olej w głowie już dawno odesłałby z kwitkiem tą kobietę a ona wiedząc że nie ma szans nie zagadywałaby go 🙂 proste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25
Przed chwilą, monikapp25 napisał:

Widocznie mu to pasuje... Gdyby miał olej w głowie już dawno odesłałby z kwitkiem tą kobietę a ona wiedząc że nie ma szans nie zagadywałaby go 🙂 proste:)

P.s znam dużo par w kt to kobieta jest starsza , byłam na weselu w którym kobieta jest 8 lat starsza od faceta i mają już dziecko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, monikapp25 napisał:

Widocznie mu to pasuje... Gdyby miał olej w głowie już dawno odesłałby z kwitkiem tą kobietę a ona wiedząc że nie ma szans nie zagadywałaby go 🙂 proste:)

facet zawsze chce mieć najdzieje że kiedyś daną panne zaruha, po co mu to odbierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25
2 minuty temu, kapput napisał:

facet zawsze chce mieć najdzieje że kiedyś daną panne zaruha, po co mu to odbierać?

To niech nie zabiera ,ale jak ją zdradzi to niech też później co innego zabiera 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.02.2021 o 01:22, Transgression napisał:

Zapoznaj się z mężem swojej sąsiadki. W razie czego mówisz mu, że jego żonka podrywa ci chłopaka i sprawa będzie załatwiona 😁

 

Tak mialam zrobić właśnie takiej odpowiedzi szukałam dziękuję 🤩😘 cza się wystroić i to niech on będzie o mnie zazdrosny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.02.2021 o 21:11, Jack445 napisał:

Pozwól facetowi podbudować własne ego. Bądź bardziej tolerancyjna, i bardziej pewna własnej wartości. Przecież nie poleci za 10 lat starszą i mężatką, a i On Jej i Ona Jemu, podbudowują własne ego. Ty przez to czujesz się gorzej i tracisz pewność siebie, a nie powinnaś, bo okazujesz słabość.

Ja właśnie przez to że jestem o niego zazdrosna nie jestem pewna siebie zawsze miałam z tym problem. Zawsze patrze się na innych a nic ze sobą nie robię. To co mam pozwolić żeby ona go podrywała? Czy to aby dobra rada dla mnie jest? Nie sądzę. Ja szukam sposobu na pozbycie się problemu z jej strony. Poderwe jej faceta jeśli coś więcej między nimi będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.02.2021 o 00:31, kapput napisał:

może i by tą 10 lat starszą podymał dla odmiany ale raczej tylko dla sportu, bo ma w domu młodszą, więc zagrożenie nie jest powyżej 3/10, autorka spina pośladki bezpodstawnie

Nie sądzę że bezpodstawnie. Nic nie wiadomo co się może zdarzyć. Życzę ci tego samego skoro takie rady mi dajesz. Ja szukam po prostu zrozumienia bo przez to spada mi samoocena. Przez to że patrzę się na innych i sama nic ze sobą nie robię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.02.2021 o 01:06, monikapp25 napisał:

P.s znam dużo par w kt to kobieta jest starsza , byłam na weselu w którym kobieta jest 8 lat starsza od faceta i mają już dziecko 🙂

No i co w związku z tym ? Tutaj jest inna sytuacja. Halo ja szukam porady co zrobić a nie dowalać mi jeszcze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za rady są one dla mnie zbędne już wiem gdzie nie szukać pomocy. Nic od was się nie dowiedziałam tylko pogorszyła mi się samoocena. Sama sobie dam radę. Nie pozdrawiam  i oby wasi partnerzy nigdy nie zdradzii chociaż to bardzo prawdopodobne może już to robia w ukryciu pozdro 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w ukryciu to spoko. Przynajmniej posmiewiska nie robią na klatce. Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. A ze ja dodatkowo serca nie mam to juz w ogóle bez problemu. Pozdro 1500

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.02.2021 o 00:31, kapput napisał:

może i by tą 10 lat starszą podymał dla odmiany ale raczej tylko dla sportu, bo ma w domu młodszą, więc zagrożenie nie jest powyżej 3/10, autorka spina pośladki bezpodstawnie

Uważałbym z wydawaniem tak autorytarnych sądów. Sypiałem z młodszymi, sypiałem ze starszymi, z równolatkami oczywiście też. I z jednymi było fajnie, i z drugimi, i z trzecimi też 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Kulfon napisał:

Moja sasiadka ma z 80 lat. Gdyby moj mnie z nia zdradzil to bym to odebrala jako oznake milosierdzia z jego strony.

W takim wypadku na Twoimi miejscu poprosiłbym o powtórkę w celu udokumentowania tegoż aktu na jakimś nośniku 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że Twoje obawy są bezpodstawne. Jeżeli to nowa osoba na klatce, niewątpliwie chce zrobić dobre wrażenie na sąsiadach.

Z Twojej relacji wynika, że to osoba komunikatywna i otwarta na nowe znajomości. Przypuszczam, że intencją tej pani, jest zdobycie sympatii sąsiadów, nic ponadto.

Ale niezrozumiała jest dla mnie Twoja postawa. Zaniedbujesz siebie świadomie a co za tym idzie, stajesz się być może, mało atrakcyjna dla partnera.

Twoja zazdrość jest chorobliwa. Może cierpisz na zespół Otella? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z powodu zaniedbania, masz obniżoną samoocenę. Rozmowa z sąsiadką, w przelocie nie jest powodem do zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 6.02.2021 o 19:51, xNiktx napisał:

[...] Chłopakowi już mówiłam żeby się do niej nie odzywał ale dalej jej odpowiada na pytania a co tam słychać. A potem mówi że z sąsiadami trzeba rozmawiać. [...]

Nie tyle trzeba, ile warto. Ale też warto pomyśleć, gdzie postawić granice. Twoja niska samoocena, nad którą powinnaś pracować, to jedno, ale facet też powinien uszanować Twoje uczucia. Skoro informujesz go o swoim braku komfortu, mógłby się nieco zdystansować do tej sąsiadki... najwyraźniej mu pochlebia jej uwaga. Postaraj się nie okazywać zazdrości, jest takie powiedzenie, 'więcej much złapiesz na miód, niż na ocet'. 

Edytowano przez Nenesh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Ci mówić jak to zrobić. Załatw to na klatce i najlepiej bez świadków także ostrz pazurki, pilnik chyba masz 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×