Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
laska.maska.laska.maska

Czy fajnie jest mieć męża? Życie po ślubie

Polecane posty

Zatem jak ci powiem, że siłą woli przeniesiesz Mount Everest do Polski ta tak się stanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Skb napisał:

Zatem jak ci powiem, że siłą woli przeniesiesz Mount Everest do Polski ta tak się stanie? 

o matko... to niebylo zadne czary mary tylko techniki werbalne, ktore wydawalo mi sie ze dzialaja, bo sie zaczelo ukladac ale on zdania nei zmienila, moze dalo by rade jakbym mial wieksze doswiadczenie w tych rzeczach

wiele z nich po prostu dziala, i to nie sa jakies bzdury tylko naukowe techniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, 84Michal84 napisał:

o matko... to niebylo zadne czary mary tylko techniki werbalne, ktore wydawalo mi sie ze dzialaja, bo sie zaczelo ukladac ale on zdania nei zmienila, moze dalo by rade jakbym mial wieksze doswiadczenie w tych rzeczach

wiele z nich po prostu dziala, i to nie sa jakies bzdury tylko naukowe techniki

Każda technika manipulacji jest dobra, ale tylko do czasu. Później przychodzi weryfikacja i jest Zonk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.02.2021 o 10:38, 84Michal84 napisał:

żałuje gdy nie zrobiłem tego, w momencie jak chyba 1 raz zakładałem tu temat o różnicy zdań w kwestii posiadania dziecka, wtedy jescze było nie za wcześnie, ale byłem głupi i zamiast tego wziąłem konsultacje u jednego uwodziciela, który dał mi jakieś triki które miały sprawić, że żona zrezygnuje z ochoty na dziecko,  (stek bzdur ) a ona w miedzyczasie zaszła w ciązę 😞

😂😂😂 
Większość z tych „uwodzicieli” ma problemy z utrzymaniem związków, ponieważ techniki uwodzenia to strategia krótkoterminowa, obliczona na interakcje z osobami o niskim poczuciu wartości. Jeśli chcesz się czegoś nauczyć, to ucz się NLP jako całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malzenstwo Samo w sobie jest ok😊

dzielisz z druga osoba radosci i smutki... moj maz jest moim przyjacielem, Duzo Rozmawiamy... smiejemy sie i sobie dokuczamy😁razem 12 lat.... 2 dzieci i kot ....2 przeprowadzki😅 wzajemnie sie uzupelniamy... 🤔 minusem jest tylko To Ze musze Po nim sprzatac, nie wyniosl tego z domu😒no Ale nie mozna miec wszystkiego😉 poznalismy sie Przez internet,Wtedy To zaczynalo byc dopiero modne... teraz bala bym się, pełno psycholi😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.02.2021 o 15:53, laska.maska.laska.maska napisał:

Pytanie skierowane, wyłącznie do mężatek. Jak oceniacie swoje małżeństwa, co wnoszą one w wasze życia, jak oceniacie relacje po ślubie, co sądzicie po czasie o waszych mężach, jak zmieniała się wasza opinia o nich, jeśli sięzmieniła wogółe to na plus czy minus?

Czy uważacie, że była to dobra decyzja po czasie, żyje wam się lepiej i nie macie ochoty na nikogo innego? Z jakich powodów jesteście z waszymi mężami, konieczność czy nieodparte pragnienie by być razem?

Pierwsze małżeństwo to była wielka miłość, namiętność,  która szybko się skończyła. Typ wiecznego  imprezowicza i ta ciągła kobieca naiwność, że kiedyś się zmieni dla mnie.  Po ślubie zmienił się, ale na na gorsze. Kilka lat awantur, kobiety,  imprezy  i moje łzy. 

Drugie małżeństwo już z rozsądku. Dobry mąż,  dobry ojciec tylko nie ma wielkiej miłości ani namiętności.  Wygoda, poczucie bezpieczeństwa,  zaplecze finansowe. Ale bardzo go szanuję. Kocham, ale bez fajerwerków.  To była dobra decyzja. Nie mam ochoty na kogoś innego, bo mając porównanie jacy potrafią być mężczyźni,  doceniam to co mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Różniczka napisał:

Tym większe gdy dziecko rodzi się chore i niepełnosprawne, (to apropo nowej ustawy zakazujacej aborcji dzieci skazanych na ciężką nieuleczalną chorobę i kalectwo)

To prawda. Przeważnie kobieta zostaje wtedy sama z "problemem".. Co za kraj.. Szkoda słów i nerwów.. Ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, agent of Asgard napisał:

😂😂😂 
Większość z tych „uwodzicieli” ma problemy z utrzymaniem związków, ponieważ techniki uwodzenia to strategia krótkoterminowa, obliczona na interakcje z osobami o niskim poczuciu wartości. Jeśli chcesz się czegoś nauczyć, to ucz się NLP jako całości.

No wlasnie jeszcze jak bylem w Tajlandii to czytalem NLP i znalem gosci od tego, bylo tam kilku, np znam takiego jednego ktory zajmuje sie tymi sprawami, mam z nim nadal kontakt i on ma 158cm i gosc wymiata, generalnie on mnie troche uczyl jak sie poruszac, jakie gesty robic, jak sie zachowywac i to naprawde dzialalo, sam sposob chodu ktory wprowadzilem juz zwracal uwage, ale oglnie NLP dla mnie bylo bardzo dziwne, nienaukowe, raczej czytam podreczniki akademickie lub ogolnie behawioralna biologie - R.Sapolsky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 84Michal84 napisał:

No wlasnie jeszcze jak bylem w Tajlandii to czytalem NLP i znalem gosci od tego, bylo tam kilku, np znam takiego jednego ktory zajmuje sie tymi sprawami, mam z nim nadal kontakt i on ma 158cm i gosc wymiata, generalnie on mnie troche uczyl jak sie poruszac, jakie gesty robic, jak sie zachowywac i to naprawde dzialalo, sam sposob chodu ktory wprowadzilem juz zwracal uwage, ale oglnie NLP dla mnie bylo bardzo dziwne, nienaukowe, raczej czytam podreczniki akademickie lub ogolnie behawioralna biologie - R.Sapolsky.

NLP bazuje trochę na psychologii, trochę na metodach Silvy, czyli ogólnie rzecz biorąc ezoteryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.02.2021 o 19:28, Sofi napisał:
Dnia 7.02.2021 o 18:24, wrażliwa39 napisał:

Zależy na kogo się trafi...Nie spotkałam dobrego nadającego się na męża...

Trafi? a ja głupia myślałam że wybiera.

No niestety.

Wybiera się, owszem, ale z tego co się trafi.

Ja bym wybrała Jasona Momoę ale się nie trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×