Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
taki obraz wasz

Jestem załamany poziomem kobiet na portalach randkowych

Polecane posty

Z jednej strony narzekacie, że mężczyźni nie są kreatywni i potrafią napisać tylko "hej, co tam", ale z drugiej strony - co innego mają napisać, skoro 90% kobiet nie ma żadnego opisu, zainteresowań ani nawet jakichś ciekawych zdjęć, do których dałoby się odnieść? Znaleźć sensowną kobietę na portalu graniczy z cudem, bo jest ich garstka, a i tak większość z tych kobiet nie jest zainteresowana, jeśli mężczyzna nie jest przystojny...

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mej rady wysluchaj, moj pszyjacielu, zony nie szuka, po prostu ruuchaj, dziewczyna to jest wrog smiertelmy chlopca.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
5 minut temu, Niby normalny napisał:

Gorzej jak ktoś ma zasady 

a co mozesz zrobic z kobitką co nie mozesz zrobic sam ze soba hmmmm glebokie pytania filozoficzne

Edytowano przez kociełezki
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Niby normalny napisał:

statystyki z Lento na 1 panią przypada 10 facetów, dlatego wymagania idą w górę jak dziewczyny mają tylu adoratorów.

Na Lento siedzisz? 😂😂😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kociełezki napisał:

mej rady wysluchaj, moj pszyjacielu, zony nie szuka, po prostu ruuchaj,

W pracy mi to samo mówią. Ale ja nie chcę. Nie interesuje mnie seks, tylko miłość.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Niby normalny napisał:

statystyki z Lento na 1 panią przypada 10 facetów, dlatego wymagania idą w górę jak dziewczyny mają tylu adoratorów.

Nie wiem, co to lento, ale podejrzewam, że na każdym portalu tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Z jednej strony narzekacie, że mężczyźni nie są kreatywni i potrafią napisać tylko "hej, co tam", ale z drugiej strony - co innego mają napisać, skoro 90% kobiet nie ma żadnego opisu, zainteresowań ani nawet jakichś ciekawych zdjęć, do których dałoby się odnieść? Znaleźć sensowną kobietę na portalu graniczy z cudem, bo jest ich garstka, a i tak większość z tych kobiet nie jest zainteresowana, jeśli mężczyzna nie jest przystojny...

To po muchomora piszesz do kobiet, które nie mają ani ciekawych zdjęć ani opisów? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

To po muchomora piszesz do kobiet, które nie mają ani ciekawych zdjęć ani opisów? 😂

No właśnie do takich nie piszę 🙂 dlatego mam niewielkie pole manewru.

Edytowano przez taki obraz wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Elciaa29 napisał:

Już tak nie narzekaj 😁

Ależ nie narzekam, bo jednak udało się trafić na parę fajnych dziewczyn 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K..wa, randkowanie to nie jest rozmowa o pracę w Google. Mnie nigdy nie interesowały wyszukane i ciekawe zaczepki, tylko konkretne, sensowne wypowiedzi, najlepiej takie, które zgadzały się z moimi poglądami i preferencjami, bo po co mam się zadawać z kimś, kto mnie nie rozumie. Nie zachowuj się jakbyś był posadą w prestiżowej korpo za 10 k netto, bo nią nie jesteś. Na takich portalach brakuje normalnych facetów, którzy mają poukładane w głowach. Myślę, że bycie normalnym będzie bardziej popłacać niż roszczeniowym narcyzem z podejściem "bijcie się o mnie laski, bo jestem najlepszy" współczesne kobiety tego nie lubią. 

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paździochowa napisał:

K..wa, randkowanie to nie jest rozmowa o pracę w Google. Mnie nigdy nie interesowały wyszukane i ciekawe zaczepki, tylko konkretne, sensowne wypowiedzi, najlepiej takie, które zgadzały się z moimi poglądami i preferencjami, bo po co mam się zadawać z kimś, kto mnie nie rozumie. Nie zachowuj się jakbyś był posadą w prestiżowej korpo za 10 k netto, bo nią nie jesteś. Na takich portalach brakuje normalnych facetów, którzy mają poukładane w głowach. Myślę, że bycie normalnym będzie bardziej popłacać niż roszczeniowym narcyzem z podejściem "bijcie się o mnie laski, bo jestem najlepszy" współczesne kobiety tego nie lubią. 

No i ja się z tym zgadzam. Kobiety nie lubią facetów, którzy piszą "hej, co tam", tylko oczekują kreatywnego zagadania... Na szczęście są normalne kobiety, z którymi można po prostu pogadać o zainteresowaniach i innych przyziemnych tematach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony... co niby mądrego można powiedzieć na samo "co tam?" kultura nakazuje, żeby się przedstawić nieznajomym. Samo co tam, to jest pytanie, na którego odpowiedź zależy od tego, kto pyta. Jak przedstawisz się i kogoś tym zainteresujesz, to z pewnością odpisze. Wcale nie trzeba być przy tym poetą albo copywriterem - proste, sensowne, informujące zdania wystarczą. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Paździochowa napisał:

Z drugiej strony... co niby mądrego można powiedzieć na samo "co tam?" kultura nakazuje, żeby się przedstawić nieznajomym. Samo co tam, to jest pytanie, na którego odpowiedź zależy od tego, kto pyta. Jak przedstawisz się i kogoś tym zainteresujesz, to z pewnością odpisze. Wcale nie trzeba być przy tym poetą albo copywriterem - proste, sensowne, informujące zdania wystarczą. 

Przedstawić siebie mogę w opisie i to robię. Po co mam pisać drugi raz to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Przedstawić siebie mogę w opisie i to robię. Po co mam pisać drugi raz to samo?

Bo sie nikomu nie chce tego czytac taka prawda raczej no taki poziom jest teraz trza dostosowac sie a nie ubolewac chyba hehe

Edytowano przez kociełezki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kociełezki napisał:

Bo sie nikomu nie chce tego czytac taka prawda raczej no taki poziom jest teraz trza dostosowac sie a nie ubolewac chyba hehe

Po co mi partnerka, której nie chce się paru zdań przeczytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, na Lento moim zdaniem obecnie średnia wieku to jakieś 50 lat. Rzuciłem okiem i pełno ogłoszeń kobiet po 60 i facetów po 40. To chyba już powinno Wam pokazać, że to nie najlepszy portal dla Was, o ile jesteście w moim wieku. To raz, a dwa - 99% facetów z portali zagaduje „Hej, co tam” i chyba każdy inteligentny człowiek  ma tego świadomość. Ja osobiście na miejscu kobiet nawet bym nie odpisywał, bo by mi się nie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Po co mi partnerka, której nie chce się paru zdań przeczytać?

No a mie to zadziwia bo nie mozna czlowieka zmiescic w opisie na kartce a4 i niewiadomo co jest prawda a co sie komu wydaje zeby zabrzmiec cool

Edytowano przez kociełezki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pocahontaz napisał:

Huehuehue

Ojj..chłopaku, żebyś Ty zobaczył jakie janusze siedza na portalach. 

Wygląd to nie wszystko i nie trzeba byc przystojnym żeby zainteresować do pogadania chociaż, ale 3/4 gości na portalach wygląda jakby mieli jakiś stopien upośledzenia umysłowo-ruchowego. do tego "stylówka" jakby wybierali sie na grzyby albo do piwnicy po bimber, często ubytki w zębach, przy szeroki pełnym dumy usmiechu 🤣

O rozmowie nie ma nawet mowym przy tej prezencji.

Także tak..

Nie wątpię, że jest sporo januszy, ale jednak dla was prawie każdy facet to brzydal. Zresztą stylówka nie ma znaczenia, gdy pojawia się obcokrajowiec 😉 poza tym, to że ktoś nie ma dobrych zdjęć, nie oznacza, że nie jest wartościowym mężczyzną? Czasami wystarczy pomóc takiej osobie dobrać właściwy strój i od razu +10 do atrakcyjności, bo przecież nie każdy musi być znawcą mody, może nikt im nie mówił, jak się modnie ubierać...

Przed chwilą, kociełezki napisał:

No a mie to zadziwia bo nie mozna czlowieka zmiescic w opisie na kartce a4 

Ale zawsze ma się już jakieś pojęcie o danej osobie, jakiś zarys tego, jaka ona jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, agent of Asgard napisał:

99% facetów z portali zagaduje „Hej, co tam” i chyba każdy inteligentny człowiek  ma tego świadomość. Ja osobiście na miejscu kobiet nawet bym nie odpisywał, bo by mi się nie chciało.

Bo do większości kobiet nie da się napisać nic innego, dopóki się czegoś o nich nie dowiemy... A inteligentna osoba potrafi sensownie odpowiedzieć nawet na "hej, co tam" i da się taką rozmowę poprowadzić w ciekawy sposób 🙂

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Ale zawsze ma się już jakieś pojęcie o danej osobie, jakiś zarys tego, jaka ona jest.

Tylko to, co ta osoba chce pokazac se gadasz z awatarem hologramem tak jak koncert majkel dżekson on nie zyje ale gra na koncercie on amenuje ale to nie on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kociełezki napisał:

Tylko to, co ta osoba chce pokazac se gadasz z awatarem hologramem tak jak koncert majkel dżekson on nie zyje ale gra na koncercie on amenuje ale to nie on

No ale z czasem dowiadujemy się coraz więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

że ktoś nie ma dobrych zdjęć, nie oznacza, że nie jest wartościowym mężczyzną? Czasami wystarczy pomóc takiej osobie dobrać właściwy strój i od razu +10 do atrakcyjności, bo przecież nie każdy musi być znawcą mody

Nie, to oznacza, że jest mało inteligentny, niezaradny lub leniwy. Truizmem jest fakt, że chcąc sprzedać towar przez Internet musisz mieć dobre zdjęcia i opis. Z człowiekiem jest tak samo. Więc jeśli ktoś z tej wiedzy nie korzysta, coś z nim jest nie tak, zwłaszcza, że nie trzeba być modnie ubranym, a czysto, schludnie, w odpowiednio dopasowane do sylwetki i urody ubranie (a co pasuje, to można wygooglać). Fryzury też nie trzeba mieć modnej, wystarczy, że jest się świeżo po fryzjerze, a nie przed i ma się czyste włosy. A wyrazne zdjęcie chyba każdy potrafi zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takim podejściem, to serio niektórych z was czeka samotność do końca. To smutne. Wielkie wymagania i plucie na kobiety, a w zamian niewiele bądź nic. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Nie, to oznacza, że jest mało inteligentny, niezaradny lub leniwy. Truizmem jest fakt, że chcąc sprzedać towar przez Internet musisz mieć dobre zdjęcia i opis. Z człowiekiem jest tak samo. Więc jeśli ktoś z tej wiedzy nie korzysta, coś z nim jest nie tak, zwłaszcza, że nie trzeba być modnie ubranym, a czysto, schludnie, w odpowiednio dopasowane do sylwetki i urody ubranie (a co pasuje, to można wygooglać). Fryzury też nie trzeba mieć modnej, wystarczy, że jest się świeżo po fryzjerze, a nie przed i ma się czyste włosy. A wyrazne zdjęcie chyba każdy potrafi zrobić?

No masz trochę racji, jasne, jednak wiem, że "czysto i schludnie" to czasem za mało.

A wyraźne zdjęcie może i potrafi zrobić każdy, tylko że selfie raczej nie robi zbyt dobrego wrażenia (zwłaszcza, że ja zazwyczaj na takich zdjęciach nie za dobrze wychodzę), a nie zawsze ma kto zrobić zdjęcie. Poza tym najlepiej mieć jakieś zdjęcie, które pokazuje zainteresowania (czyli np. w jakimś ciekawym miejscu albo na tle czegoś, co nas interesuje), a nie takie zrobione byle gdzie (choć teraz to raczej trudno, bo wszędzie trzeba mieć maskę xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Nie, to oznacza, że jest mało inteligentny, niezaradny lub leniwy. Truizmem jest fakt, że chcąc sprzedać towar przez Internet musisz mieć dobre zdjęcia i opis. Z człowiekiem jest tak samo. Więc jeśli ktoś z tej wiedzy nie korzysta, coś z nim jest nie tak, zwłaszcza, że nie trzeba być modnie ubranym, a czysto, schludnie, w odpowiednio dopasowane do sylwetki i urody ubranie (a co pasuje, to można wygooglać). Fryzury też nie trzeba mieć modnej, wystarczy, że jest się świeżo po fryzjerze, a nie przed i ma się czyste włosy. A wyrazne zdjęcie chyba każdy potrafi zrobić?

Ehhh chwile mialam  portal taki ale sie skonczylo ze gadalqm jakis czas z nudystą o filozofii np. zizek czy cos i nic z tego nir wyniklo ja yebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pocahontaz napisał:

O czym Ty pieprzysz?

W życiu nie zwróciłabym uwagi na obdartusa, a obcokrajowcy na mnie wrażenia nie robią. Przeciwnie- odrazu usuwam lajka od nie Polaków, takż pudło totalne. Masz jakąś obsesję i komppleks na punkcie obcokrajowców (żeby tylko) i wydaje Ci się chyba, że każda to Grażyna spod Warszawy, która z zapdałej wsi chce wyrwac się do "wielkiego świata", a przepustką do tego ma być Alvaro, Mohamed albo Mudżina.

Przecież to było z przymrużeniem oka...

Jednak są kobiety, dla których obcokrajowiec to +10. Dla mnie akurat narodowość nie ma żadnego znaczenia.

4 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Tak? To ubierz przemka i bierz go 😛

(bez obrazy przemo, ale wiadomo o co kaman)

Wiadomo, że nie każdemu to pomoże, ale jeśli widzisz, że dany mężczyzna jest niebrzydki, to serio odrzucisz go ze względu na niemodny ubiór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Paździochowa napisał:

Z takim podejściem, to serio niektórych z was czeka samotność do końca. To smutne. Wielkie wymagania i plucie na kobiety, a w zamian niewiele bądź nic. 

Ja nie mam prawie żadnych wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Bo do większości kobiet nie da się napisać nic innego, dopóki się czegoś o nich nie dowiemy... A inteligentna osoba potrafi sensownie odpowiedzieć nawet na "hej, co tam" i da się taką rozmowę poprowadzić w ciekawy sposób 🙂

Oczywiście, że się da, nawet do pustego profilu. Tyle tylko, że moim zdaniem sensu nie ma tego robić, skoro ktoś się nie postarał, aby uzupełnić dane i dodać coś od siebie.

Oczywiście, że inteligentna osoba potrafi sensownie odpowiedzieć na „hej, co tam”. Tyle tylko, że inteligentna i ładna kobieta tego nie zrobi, bo nie będzie w stanie grzecznościowo odpowiedzieć na wszystkie wiadomości i wybierze najciekawsze. Zresztą po co komu partner, któremu nie chce się wykazać minimum kreatywności i starań?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

No masz trochę racji, jasne, jednak wiem, że "czysto i schludnie" to czasem za mało.

A wyraźne zdjęcie może i potrafi zrobić każdy, tylko że selfie raczej nie robi zbyt dobrego wrażenia (zwłaszcza, że ja zazwyczaj na takich zdjęciach nie za dobrze wychodzę), a nie zawsze ma kto zrobić zdjęcie. Poza tym najlepiej mieć jakieś zdjęcie, które pokazuje zainteresowania (czyli np. w jakimś ciekawym miejscu albo na tle czegoś, co nas interesuje), a nie takie zrobione byle gdzie (choć teraz to raczej trudno, bo wszędzie trzeba mieć maskę xD).

Nie masz w aparacie opóźnienia robienia zdjęć? Albo w tablecie? Ja miałem nawet w starych modelach. Nie masz kolegów z pracy, znajomych, rodziny, by ktoś to zdjęcie mógł zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×