Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
taki obraz wasz

Jestem załamany poziomem kobiet na portalach randkowych

Polecane posty

Przed chwilą, Niby normalny napisał:

A głupia musi ? 

Gorzej że wymagają kreatywności a jak już napisała któraś to tylko hej co tam, a mogła się odnieść do bogatego opisu.

Glupia tez nie musi ale istnieje jednak większe prawdopodobienstwo ze odpisze. Tak jak i ta brzydsza. Bo po prostu ma mniejszy wybór wiec nie moze narzekac. Zazwyczaj slinicie sie do tych atrakcyjnych które w jedynie waszej januszowej skali sa 5/10 a potem sie dziwujecie ze zostaliscie olani bo panna ma do wyboru 30 takich hej co tam. Wtedy byc moze wasze niesztampowe podejście by wygralo choc wygląd nie taki ale mam wrazenie ze zwłaszcza niby normalny jest zbyt tępy by to ogarnac. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niby normalny napisał:

Dlatego taką jak ty trzeba trzymać krótko,bo widać tego skutki.

Żadnych sensownych odpowiedzi. Mnie naprawde gowno obchodzi ze masz mnie za idjotke. Krótko to ty mozesz trzymac swojego siusiaczka ale na pewno nie kobiete bo na to to ty nie masz zadnych jaj ani predyspozycji. Ani charyzmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

A co jest dziwnego w tym ze kobiety robią makijaz od dziesiatek lat i w takim wydaniu prezentuja sie w Internecie? Bo ja nie rozumiem meskich pretensji o makijaz. Większość kobiet go robi a wy go demonizujecie tak naprawdę gowno sie na ten temat znając. Te które sa naprawde naturalne nie wzbudzają w was zainteresowania wiec wypadaloby przestać w koncu klamac ze podobaja wam sie szare myszy. Widocznie zadajecie sie z karynami typowymi dla których kilo szpachli na mordzie to mus bo zapewniam ze przeciętna kobieta choc z makijazem tego nie robi. Zalosni jesteście. 

noszenie makijażu przez zwykłe kobiety to raczej fenomen bardziej nowoczesny, bo były czasy gdzie makijaż nosiły jedynie aktorki teatralne i kur/wy a nie normalne kobiety, a teraz stało się to pospolite, czasy się zmieniły i raczej nie na lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, antekemigrant napisał:

noszenie makijażu przez zwykłe kobiety to raczej fenomen bardziej nowoczesny, bo były czasy gdzie makijaż nosiły jedynie aktorki teatralne i kur/wy a nie normalne kobiety, a teraz stało się to pospolite, czasy się zmieniły i raczej nie na lepsze

Kiedyś makijaz nosili nawet mężczyźni a jestem pewna ze byli bardziej męscy od dzisiejszych wypicowanych maminsynkow z silowni którzy robia sobie selfiaczki w samozachwycie. Myślę ze ci którzy najbardziej pyszcza na makijaz z realna kobietą niewiele mieli w życiu wspólnego a te które posadzaja o brak makijazu po prostu dobrze opanowaly jego sztukę bo na tym ona właśnie polega. Masz a mysla ze nie masz. Po prostu mniej karyn z remizy poznawaj to moze zmienisz zdanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niby normalny napisał:

Ja zwykle ...yczna odpowiedź kłębka w k u r wu

Uwazam ze odpowiedz byla bardzo dobra. Zbyt dobra bys mógł ja przyjąć z pokorą. Nudny jesteś totalnie. Nic ciekawego nie prezentujesz wiec stąd twoj problem z babami. Teraz juz ogarniasz? To idź odpocznij w trumnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Kiedyś makijaz nosili nawet mężczyźni a jestem pewna ze byli bardziej męscy od dzisiejszych wypicowanych maminsynkow z silowni którzy robia sobie selfiaczki w samozachwycie. Myślę ze ci którzy najbardziej pyszcza na makijaz z realna kobietą niewiele mieli w życiu wspólnego a te które posadzaja o brak makijazu po prostu dobrze opanowaly jego sztukę bo na tym ona właśnie polega. Masz a mysla ze nie masz. Po prostu mniej karyn z remizy poznawaj to moze zmienisz zdanie. 

to też fakt że makijaż ma tylko lekko podkreślać pewne atuty a nie je tworzyć, ale karyn nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niby normalny napisał:

już kopiujesz moje teksty, na tyle cię tylko stać.

Swoje życie już zmarnowałaś więc chcesz jeszcze dobijać innych, jesteś jak trucizna którą chcesz przenieść na innych.

Ja je dopiero zaczynam 😂 najwiekszymi toksykami sa właśnie takie uzalajace sie meskie skorwysynki które kobiety chca zrównać z gownem bo sami sa niepewni siebie a wszystko to wina złych bab. Zegnam ci Mirosławie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Te które sa naprawde naturalne nie wzbudzają w was zainteresowania wiec wypadaloby przestać w koncu klamac ze podobaja wam sie szare myszy.

Bzdura, ja bym taką chciał.

36 minut temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Z tym ze trzeba powiedzieć cos sensownego a nie isc za kobietą z mina zabojcy i pieprzyć farmazony.

Nawet jak powiesz coś normalnego, to kobieta odpowie "spadaj". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, taki obraz wasz napisał:

Bzdura, ja bym taką chciał.

Nawet jak powiesz coś normalnego, to kobieta odpowie "spadaj". 

A ty myslales ze na takich portalach perly przed wieprze sa rzucane na samym wejsciu? Na 100 oleje cie 98. Tak to działa . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

A ty myslales ze na takich portalach perly przed wieprze sa rzucane na samym wejsciu? Na 100 oleje cie 98. Tak to działa . 

Oczywiście, że nie.

Akurat 90 na 100 to ja odrzucam, z powodów opisanych wyżej. A z tych 10 jednak mało która mnie olewa 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niby normalny napisał:

Oj jak ciężko jest przyznać nam racje,ale oczywiście kobiety takie są święte i super tylko wy nie umiecie się znimi obchodzić.

I właśnie dlatego że chcesz nas zrównać z gównem, żaden cie nie chce i nie ma do ciebie szacunku tfuu

Kto ma rację temu ja przyznaje. Za darmo nie mam zamiaru sie z nikim zgadzac. Ja mam was w dupje. To wy siebie do gowna zanizacie waszym żałosnym zachowaniem. Ty ciągle próbujesz mi nieudolnie wmówić ze bardzo cierpię będąc samą bo twoj ograniczony rozum nie jest w stanie przyjac ze kobieta która jest sama nie siedzi i nie uzala sie z tego powodu. Szacunku miec żaden nie musi bo na niego trzeba zasłużyć ale plucie to już kloaka i dostalby w pysk z pewnością. Jesteś malo inteligentny wedlug moich standardów. Przez co męczący. Cos jeszcze?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Oczywiście, że nie.

Akurat 90 na 100 to ja odrzucam, z powodów opisanych wyżej. A z tych 10 jednak mało która mnie olewa 😉

No i tu dochodzimy do sedna sprawy. Odrzucasz 90 potencjalnych kandydatek. Za duze wymagania masz a potem udajesz ze to kobiety nie daja ci szansy. A co z tymi 10? Jesli nie olewa to rozumiem ze konczycie w realu na randkach? Wiem ze naprawdę buraki tępe sa w stanie umawiac sie z wieloma kobietami a ty mowisz ze jesteś na poziomie i nie potrafisz? To co piszesz nie trzyma sie kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niby normalny napisał:

Jak masz nas w dupie to po co się do nas odzywasz? 

z resztą i tak miałaś sie nie odzywać Grażyno

Mam was w dupje w realu. Tu lubię z wami dyskutować i wyciągać wnioski na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Niby normalny napisał:

Ja akurat odrzucam pół na pół,wiekszość co nie ma opisu 

No właśnie ja odrzucam bez opisu każdą, chyba że na zdjęciach ma coś, do czego mogę się odnieść.

14 minut temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

No i tu dochodzimy do sedna sprawy. Odrzucasz 90 potencjalnych kandydatek. Za duze wymagania masz a potem udajesz ze to kobiety nie daja ci szansy.

Nie mam wymagań. Odrzucam je nie z powodu wyglądu, a z powodu braku opisu. One same sobie eliminują możliwość poznania mężczyzny, który patrzy na coś więcej niż wygląd i szuka stałego związku, bo nie chce im się napisać paru słów o sobie.

16 minut temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

A co z tymi 10? Jesli nie olewa to rozumiem ze konczycie w realu na randkach? 

Jeszcze nie, bo dopiero założyłem konto na portalu, więc dopiero zacząłem z nimi pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

No właśnie ja odrzucam bez opisu każdą, chyba że na zdjęciach ma coś, do czego mogę się odnieść.

Nie mam wymagań. Odrzucam je nie z powodu wyglądu, a z powodu braku opisu. One same sobie eliminują możliwość poznania mężczyzny, który patrzy na coś więcej niż wygląd i szuka stałego związku, bo nie chce im się napisać paru słów o sobie.

Jeszcze nie, bo dopiero założyłem konto na portalu, więc dopiero zacząłem z nimi pisać.

No tak. Zapomniałam ze ty zawsze masz wymowke. Fejkowe konto tez miales tu założyć. To ze ktoras nie ma opisu nic nie znaczy. Tobie zalezy bardziej niz przecietnemu facetowi wiec i takich ni powinieneś odrzucać według twojej filozofii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

No tak. Zapomniałam ze ty zawsze masz wymowke.

To nie wymówka, tylko prawda.

Przed chwilą, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Fejkowe konto tez miales tu założyć.

Nie miałem na to czasu. I może się okazać, że nie ma takiej potrzeby.

1 minutę temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

To ze ktoras nie ma opisu nic nie znaczy. 

Niby nie. Ale nie jestem w stanie do niej napisać nic więcej niż "hej, co tam".

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym za chwilę wymyslisz wymowke ze jest pamdemia i nie masz jak sie umówić. Albo ze za daleko mieszkacie. Moim zdaniem tak naprawdę podświadomie wcale nie chcesz zadnej kobiety bo gdy ktos czegoś naprawdę chce to znajdzie okazję aby do tego dotrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Poza tym za chwilę wymyslisz wymowke ze jest pamdemia i nie masz jak sie umówić.

Nie. Zawsze można wyjść na spacer, mimo niesprzyjającej pogody.

1 minutę temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Albo ze za daleko mieszkacie.

To też nie problem, bo nie szukam kobiet z drugiego końca Polski.

2 minuty temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Moim zdaniem tak naprawdę podświadomie wcale nie chcesz zadnej kobiety bo gdy ktos czegoś naprawdę chce to znajdzie okazję aby do tego dotrzec.

Chcę. To właściwie jedyne, czego obecnie chcę, bo wszystko inne mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, taki obraz wasz napisał:

Nie. Zawsze można wyjść na spacer, mimo niesprzyjającej pogody.

To też nie problem, bo nie szukam kobiet z drugiego końca Polski.

Chcę. To właściwie jedyne, czego obecnie chcę, bo wszystko inne mam.

No to masz te 10 i dzialaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

No to masz te 10 i dzialaj.

Z 10 zainteresowanych było 5. Ale jak najbardziej działam. Wszystko po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, taki obraz wasz napisał:

Nie powiedziałbym, że te osoby nie mają obycia albo nie potrafią się sprzedać. Raczej po prostu świadomie wstawiają tylko zdjęcia, bo nie chce im się pisać opisu (albo po prostu nie mają nic do zaoferowania poza wyglądem), a wiedzą, że desperaci i tak napiszą.

Ale ok, może faktycznie trochę przesadziłem z tym określeniem 🙂

Tylko współczuć tak mało ciekawym ludziom i ich potencjalnym partnerom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Niby normalny napisał:

Dlatego taką jak ty trzeba trzymać krótko,bo widać tego skutki.

O matko ja bym wolala zeby kot mnie zdominowal ciezkie zycie single wumen sex in the city 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, tomekkkk555 napisał:

Tak, oczywiście, przy okazji jesteście swietnymi psycholożkami na odległość, zawsze i wszędzie waszym argumentem jest to że "ktoś ma problem". Jak dobrze, ze znalazlem kobiete jescze w normalnych czasach, bo dzisiaj to masakra. 

A, ze kobiety to manipulantki i pozorantki to oczywista prawda. Ale i tak sie wyprzecie. 

Kiedy to były te "normalne czasy" ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, taki obraz wasz napisał:

Bo do większości kobiet nie da się napisać nic innego, dopóki się czegoś o nich nie dowiemy... A inteligentna osoba potrafi sensownie odpowiedzieć nawet na "hej, co tam" i da się taką rozmowę poprowadzić w ciekawy sposób 🙂

Chyba zaczynasz iść już na wyżyny absurdu i wypaczenia obrazu ludzi...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Skb napisał:

Chyba zaczynasz iść już na wyżyny absurdu i wypaczenia obrazu ludzi...

W jego przypadku to jest powtarzanie cały czas tej samej śpiewki i nie wyciąganie żadnych wniosków 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, tomekkkk555 napisał:

Kiedy kobiety nie były wypaczone lewacką modą, pseudofeminizmem i nie były do tego stonpia księżniczkami - tak, były takie czasy.

Dlaczego wówczas nie znaleźliście sobie kobiet? Bo nie zyliscie w tych czasach? To po co sie o nich wypowiadacie skoro nie macie doświadczeń z życia w tamtym okresie? Kiedy 20 latek jak obraz wasz pisze ze kiedyś były inne lepsze czasy to chce mi sie śmiać 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tomekkkk555 napisał:

czy ty umiesz czytać? Mam 43 lata i swoją kobietę poznałem w roku 2002 i do tej pory jestesmy razem. Ale mam 2 mlodszych braci (20+) i to żal co się wyczynia na rynku teraz (i w internecie).

Także pomyśl trochę zanim zaczniesz głupio śmieszkować.

Ty tez pomysl zanim cos napiszesz bo agent to chlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×