Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
taki obraz wasz

Jestem załamany poziomem kobiet na portalach randkowych

Polecane posty

5 minut temu, Niby normalny napisał:

ale bardzo dużo takich jest u kobiet.

A u mężczyzn nie? Przebrnąwszy przez sex-oferty na dzień dobry mamy:

Opis oferty:

Niektórym kobietom to psychologa potrzeba a nie faceta.
Ile można wisieć na tym portalu ?i wymagać od innych ,a nie od siebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

A u mężczyzn nie? Przebrnąwszy przez sex-oferty na dzień dobry mamy:

Opis oferty:

Niektórym kobietom to psychologa potrzeba a nie faceta.
Ile można wisieć na tym portalu ?i wymagać od innych ,a nie od siebie??

ale on ma racje hmmmm mozna by z nim pogadac o fiolozofii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pokahonia napisał:

ale on ma racje hmmmm mozna by z nim pogadac o fiolozofii 

Przed chwilą, Niby normalny napisał:

No to akurat racja.

Owszem, część osób z tego portalu to przypadki kwalifikujące się do leczenia, ale zastanówcie się, co mówi wstawienie takiego posta o osobie, która go wstawiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Owszem, część osób z tego portalu to przypadki kwalifikujące się do leczenia, ale zastanówcie się, co mówi wstawienie takiego posta o osobie, która go wstawiła. 

ze jest niezadowolony i pragnie milosci biedactwo

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
58 minut temu, taki obraz wasz napisał:

A podobno to mężczyźni patrzą na wygląd xDD

Ok, rozumiem, że nie zwiążesz się z kimś, kto kompletnie ci się nie podoba, ale w przypadku gdy nie podoba ci się 90% mężczyzn, to takie podejście jest po prostu bezsensowne.

Ja prdlę, ile można ciągnąć w różnych wariantach ten sam temat - "90% kobiet podoba się 10% facetów, reszta nie ma szans, bo są niewystarczająco przystojni. Ja jestem przystojny, ale nie tak jak te 10% i dlatego nie mam kobiety, bo jedyni faceci z kobietami to te 10% przystojniaków". Chłopie - wyjścia są dwa: albo jesteś totalnym gargulcem (mało prawdopodobne), albo problem tkwi gdzie indziej (tak jest najprędzej), a Ty go z uporem maniaka wypierasz 😞

Edytowano przez Doktor Siurek
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, taki obraz wasz napisał:

Dla was 80% facetów jest brzydkich. A te 20% raczej nie musi szukać partnerki na portalach.

Jak już powyżej wspominałem... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marawstala napisał:

Życie : ) to nie działa tak, że wystarczy się zarejestrować i dostajesz przydział na konkretną osobę... tym bardziej, że kobiet jest tam zdecydowanie mniej... póki co skup się na tych kilku perełkach a co Cię obchodzi cała reszta bez długich opisów : ) 

No i na nich się skupiam 🙂

1 godzinę temu, Pocahontaz napisał:

Tak tak, mężczyxni są głębocy bardzo i 90% nie patrzy na wygląd 🤣

Oraz: to wam się wydaje, ze faceci tyyyle dają. Ale większośc singielek tego nie potwierdzi 🙂

W związku z tym, stajemy do gry z takimi samymi wymaganiami, czy wam się to podoba czy nie.

Niektórzy oczywiście patrzą na wygląd i nie mają nic do zaoferowania. Nigdzie nie pisałem, że nie.

35 minut temu, Iibed napisał:

i znowu temat z gorzkimi żalami "bo mi nikt nie odpisuje" 😄 do ludzi nie dociera ze skor nie odpisują tzn. że oni im albo one si ę zwyczajnie nie podobają. każdy ma prawo do własnego gustu i moze tam siedziec nawet dekadę i czekać sobie, wolna wola. 

Nigdzie nie narzekam, że mi nie odpisują, bo - no cóż - odpisują 🙂

15 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Ja prdlę, ile można ciągnąć w różnych wariantach ten sam temat - "90% kobiet podoba się 10% facetów, reszta nie ma szans, bo są niewystarczająco przystojni. Ja jestem przystojny, ale nie tak jak te 10% i dlatego nie mam kobiety, bo jedyni faceci z kobietami to te 10% przystojniaków". Chłopie - wyjścia są dwa: albo jesteś totalnym gargulcem (mało prawdopodobne), albo problem tkwi gdzie indziej (tak jest najprędzej), a Ty go z uporem maniaka wypierasz 😞

Że co? Przecież ja tylko cytowałem, to co ona napisała - że 90% mężczyzn jest dla niej totalnie nieatrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Doktor Siurek napisał:

Jak już powyżej wspominałem... 😉

Czytaj całość zamiast wyciągać tylko to, co ci pasuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Iibed napisał:

to dlaczego do kn juz z 10 raz widzę jak narzekasz na te portale ?

Na portale narzekam po raz pierwszy, bo dopiero niedawno sam zobaczyłem, jak to faktycznie wygląda, a nie tylko z relacji innych.

A tej garstki, która mi odpisuje, bo jest normalna, nie liczę do tych kobiet, o których tu piszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pocahontaz napisał:

Także nie szarżowałaym tak z tymi skrajnościami, że brzydki, zaniedbany Mietek = piekne wnętrze romantycznego erudyty.

Nigdzie nie stwierdziłem, że tak jest.

1 minutę temu, Pocahontaz napisał:

Dlatego, że 90% facetów nie ma NIC do zaoferowania poza chęcia bzykania

Nie twierdzę, że nie. Ale tak samo 90% kobiet nie ma do zaoferowania nic poza wyglądem, więc to działa w dwie strony.

2 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Troszkę musisz zejśc na ziemię i zmienic lekturę z bracismaców na coś jeszcze.

Nie czytam takich stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pocahontaz napisał:

Ci faceci nie maj a w planie dowiadywać się niczego  o tej kobiecie, wiec  nie wiedza co ona ma lub nie ma do zaoferowania.

Ci, którym chodzi tylko o seks, pewnie nie, bo im i tak wszystko jedno, z kim, a miłości nie szukają. Ale tacy są zarówno wśród tych brzydkich, jak i wśród tych przystojnych. Dlatego z tych 10% mężczyzn, którzy ci się podobają, może z połowa, jak nie mniej, będzie faktycznie wartościowa i będzie szukać czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Pocahontaz napisał:

Wiem o tym. Z czego 0,0001 % będzie mi pasowała mentalnie i emocjonalnie.

Jak widzisz umiem liczyc prawdopodobieństwo całkiem dobrze 😉

A prawdopodobieństwo mogłabyś zwiększyć, gdybyś nie miała zaburzonego poczucia atrakcyjności i zwracała uwagę również na tych przeciętnych mężczyzn 🙂

No ale po co, lepiej mieć wymagania, których nikt nie spełnia i narzekać, jacy faceci są beznadziejni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pocahontaz napisał:

Napisałam ci, ze nie chodzi o przeciętnośc czy ponad przeciętną urode, tylko o to, że jeśli obydwa typy nie mają NIC do zaoferowania, chcę tylko bzykanka, to MUSZĄ mieć czym szastać, bo tak działa ten świat.

To chyba oczywiste.

1 minutę temu, Pocahontaz napisał:

Tak samo jak kobieta MUSI czyms zwabic faceta (niewazne co kto preferuje), w druga strone działa tak samo.

No tak, logiczne przecież.

2 minuty temu, Pocahontaz napisał:

A JEŚLI wymagasz od kobiet żeby zainteresowały sie przecietnymi i brzydkimi, to wskaż takich, którzy NAPRAWDĘ poza roszczeniami i brakiem wyglądu (bo tego nie mają i ok) maja coś do zaoferowania .

Nie wymagam. Jeśli chce przystojniaka, to niech szuka.

Jest wielu takich, którzy mają coś do zaoferowania. Ale skąd ty możesz o tym wiedzieć, skoro od razu takiego odrzucasz?

2 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Bo sam fakt, że oni (tak jak ty), uważają, że mają, nie jest potwierdzone w praktyce.

Dziewczyny, które ze mną korespondują, są innego zdania 😉

3 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Tak samo jak szkalowanie każdej ładnej kobiety, że jest pusta, bo nie rzuca się jak szczerbaty na suchara na brzydali, którzy tak samo jak przystojni chca ją TYLKO przelecięc.

Nikogo nie szkaluję. Nie każdy chce tylko przelecieć i nie jest to zależne od tego, czy jest przystojny czy nie. Ale jeżeli chcesz przyciągnąć wartościowego faceta, który chce czegoś więcej, to samo zdjęcie nie wystarczy.

4 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Z dwojga złego, chyba lepiej z ładnym? 

No jak ktoś szuka tylko seksu, to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

wyzsza szkola trolingu baba z wujem miedzy nogami gada z botem nawet szanuje!

Edytowano przez kociełezki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, marysiaoso napisał:

Możliwe, że trafiliście na słabe portale randkowe, od siebie polecam SUPER-DZIEWCZYNY.PL sama poznałam tam faceta i okazał się bardzo w porządku, pamiętam że Portal umożliwia prywatne kamerki także śmiało można pogadać na żywo.

Szkoda tylko, że taki portal w ogóle nie istnieje, a strona przekierowuje na Erodate. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AntyBazyl napisał:

to skup sie na tych, które ci odpisują

Skupiam się 🙂

1 minutę temu, AntyBazyl napisał:

zamiast rozmyślać o tych, które mają cie w doopie. 

Nie wiem, czy mają mnie w doopie, bo nawet do nich nie piszę.

1 minutę temu, AntyBazyl napisał:

może te, które nie odpisują ci się podobają

Podobają.

2 minuty temu, AntyBazyl napisał:

i to cie tak boli! 

Nic mnie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, tomekkkk555 napisał:

Przyznam ci rację kolego, że jest padaka w 90%. Dzisiaj wiele kobiet to pseudoksiężniczki i królewny ze słoma w butach (jak to Polki), które poza pussy nie mają absolutnie nic. Na babskim forum nie uświadczych normalnej dyskusji, bo kobiety zawsze wykręcą kota ogonem, po prostu biologicznie sią świetnymi manipulantkami i pozorantkami, więc nic nie ugrasz. Lepiej przenieś się na inne forum.

Kolega chyba ma jakiś problem z kobietami...? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, tomekkkk555 napisał:

Tak, oczywiście, przy okazji jesteście swietnymi psycholożkami na odległość, zawsze i wszędzie waszym argumentem jest to że "ktoś ma problem". Jak dobrze, ze znalazlem kobiete jescze w normalnych czasach, bo dzisiaj to masakra. 

A, ze kobiety to manipulantki i pozorantki to oczywista prawda. Ale i tak sie wyprzecie. 

Za to Kolega jest świetnym psychologiem, od razu mnie rozgryzł. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Pocahontaz napisał:

Wstawiam foto i nic nie myślę.

Wiemy że nie myślisz, to wymaga ciut wyższych umiejętności intelektualnych od ślimaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt sie nie łudzi ze na portalach randkowych pozna kogos łał. Tam najczęściej lądują osoby którym nie udalo się nikogo poznac w realu z różnych przyczyn. To ze ktoś ma piękny opis moze pomóc jedynie w zainteresowaniu do dalszej konwersacji ale i to weryfikuje zycie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Pocahontaz napisał:

Dawałam foto bez mejkapu niektórym. Nie uciekali.

wymagam tego samego co sama daje. Poza tym uroda to nie makijaz a rysy i wyraz twarzy, zdrowy wygląd. Mylisz pojęcia.

jakoś masowo nie dajecie fotek bez makijażu na portale tylko się robicie więcej lub mniej aby stworzyć tą iluzje troche, a faceci tego nie robią więc normalka że wypadają blado przy zrobionych sztucznych lalkach, bo gdyby pole walki było równe raczej 90% z was na wygląd by frajera nie wyrwało, a że opisu brak to na opis też nie. A wogóle co to za pustactwo lecieć na ( prawdopodobnie retuszowaną ) fotke gdzie była robiona z 30 razy aby po ludzku wyjść jeden raz i potem się lansować.... dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Chyba nikt sie nie łudzi ze na portalach randkowych pozna kogos łał. Tam najczęściej lądują osoby którym nie udalo się nikogo poznac w realu z różnych przyczyn. To ze ktoś ma piękny opis moze pomóc jedynie w zainteresowaniu do dalszej konwersacji ale i to weryfikuje zycie. 

wiekszość opisów kobiet jest typu, jestem naj naj naj, i szukam naj naj naj, tz. księciunia. Kobiety w większości twierdzą że nie mają żadnych wad, każda miss ideał. Wystarczy spytać kobiete jakie ma wady to odpowie, COOOOO? Ja nie mam wad. Komedia.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, antekemigrant napisał:

wiekszość opisów kobiet jest typu, jestem naj naj naj, i szukam naj naj naj, tz. księciunia. Kobiety w większości twierdzą że nie mają żadnych wad, każda miss ideał. Wystarczy spytać kobiete jakie ma wady to odpowie, COOOOO? Ja nie mam wad. Komedia.

Nie wiem bo nie bywam w takich miejscach. Wiem natomiast z pierwszej ręki jak ciężko jest znaleźć kogos sensownego kto potrafi sie poprawnie wyslowic. Nie wiem w takim razie po co tam szukacie kobiet wiedzac jak sie przedstawiają a jak to wygląda na żywo. Gdzie tu sens? Predzej na zwykłej ulicy lepiej trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Pocahontaz napisał:

Dawałam foto bez mejkapu niektórym. Nie uciekali.

wymagam tego samego co sama daje. Poza tym uroda to nie makijaz a rysy i wyraz twarzy, zdrowy wygląd. Mylisz pojęcia.

co ty pleciesz? Ile jest takich których facet nigdy bez makijażu nie widział? Tabuny. Wkładają mase wysiłku w tą swoją iluzje, wstają rano przed facetem walnąć tapete, spią w tapecie itp. 

Twierdzisz że nie uciekali jak bez tapety dałaś? Więc gdzie oni są? Wyłowiłaś któregoś ze stada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niby normalny napisał:

Ale boni zaraz ci odpowie że jesteś desperatem i mizoginem, bo jak coś złego na kobiete to nie można mówić.

Nie złego tylko PRAWDE, ale prawda jest może zła gdy kulisy odsłania i przewaga iluzji znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
6 minut temu, antekemigrant napisał:

co ty pleciesz? Ile jest takich których facet nigdy bez makijażu nie widział? Tabuny. Wkładają mase wysiłku w tą swoją iluzje, wstają rano przed facetem walnąć tapete, spią w tapecie itp. 

Twierdzisz że nie uciekali jak bez tapety dałaś? Więc gdzie oni są? Wyłowiłaś któregoś ze stada?

A co jest dziwnego w tym ze kobiety robią makijaz od dziesiatek lat i w takim wydaniu prezentuja sie w Internecie? Bo ja nie rozumiem meskich pretensji o makijaz. Większość kobiet go robi a wy go demonizujecie tak naprawdę gowno sie na ten temat znając. Te które sa naprawde naturalne nie wzbudzają w was zainteresowania wiec wypadaloby przestać w koncu klamac ze podobaja wam sie szare myszy. Widocznie zadajecie sie z karynami typowymi dla których kilo szpachli na mordzie to mus bo zapewniam ze przeciętna kobieta choc z makijazem tego nie robi. Zalosni jesteście. 

Edytowano przez BardzoBrutalnaBabcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niby normalny napisał:

A kto normalny podchodzi na ulicy i zaczepia kobiety? 

Dzięki za łatke osiedlowego podrywacza,sexocholika albo jeszcze nie wiadomo co.

było takich kilku w moim mieście, to od razu byli wyklęci społecznie.

A kto normalny cieciuje miesiacami na portalach randkowych w nadzei na poznanie miłości? Mnie tak poderwal ktos i byl bardzo normalny. Z tym ze trzeba powiedzieć cos sensownego a nie isc za kobietą z mina zabojcy i pieprzyć farmazony. Jeśli tego nie pojmujesz i taki podryw to dla ciebie cos nienormalnego to zapewne niezbyt ciekawie wygladasz. Nie oszukujmy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, taki obraz wasz napisał:

Bo do większości kobiet nie da się napisać nic innego, dopóki się czegoś o nich nie dowiemy... A inteligentna osoba potrafi sensownie odpowiedzieć nawet na "hej, co tam" i da się taką rozmowę poprowadzić w ciekawy sposób 🙂

Jesli taka kobieta dostaje takich hej co tam 150 na dobę to chyba jestes smieszny myśląc ze ci odpisze. Internet to nie real. Albo kogos zainteresujesz czymś ponad hej co tam cukiereczku albo spadaj. Tylko wówczas miej pretensje do siebie a nie do kobiet ze zlewaja. Inteligentna osoba nie musi ci odpisywać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niby normalny napisał:

W którym roku 85 ? bo wiesz czasy się zmieniają.

Wiem ze czasy sie zmieniaja. I dobrze bo kiedys tacy jak wy byli na sile przedstawiani kobietom do zeniaczki przez rodzine jako dobry cichy Mirek z sasiedztwa i trzeba juz córkę oddac bo ma az 25 lat i jest stara panna na wsi gadajo. Ktos jest pezda meska to jest pezda. To facet ma mieć jaja a nie kobieta. Koniec i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×