Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
taki obraz wasz

Jestem załamany poziomem kobiet na portalach randkowych

Polecane posty

Napisano (edytowany)
12 minut temu, tomekkkk555 napisał:

Kiedy kobiety nie były wypaczone lewacką modą, pseudofeminizmem i nie były do tego stonpia księżniczkami - tak, były takie czasy.

W tym roku skończę 38 lat, więc wiem jakie były czasy. A autor tego tematu w kółko biadoli to samo. Wcześniej był na studiach z przewagą dziewczyn i pisał, że będąc jedynym rodzynkiem w grupie ćwiczeniowej wszystkie jego koleżanki z grupy go ignorują i nie chcą z nim gadać, ot tak. Na sugestie, że może jest po prostu mało atrakcyjny albo w jego zachowaniu jest coś odpychającego kobiety odpowiadał zawsze, że jest normalny i przystojny, a koleżanki od niego stronią, bo nie należy do 20% "super przystojnych facetów". Będąc nauczycielem akademickim na mocno sfeminizowanym kierunku jakim jest chemia, gdzie częstokroć jak w grupie jest jeden facet, to świat, stwierdzam, że nie jest możliwe w takich warunkach, żeby przeciętnie (podkreślam, zupełnie przeciętnie) przystojny, inteligentny i zabawny mężczyzna był przez otaczające go dziewczyny zupełnie ignorowany. A co do gadek o lewackiej modzie i pseudofeminizmie. Co to ma do rzeczy. Po prostu każdy chce mieć jak najlepiej, a nie zadowalać się półśrodkami. Kobieta to też człowiek, o czym chyba niektórzy zapomnieli. A każdy człowiek chce partnera który jest dla niego atrakcyjny, zabawny, inteligentny i z którym ma udany seks. Czasy męczenników się skończyły już dawno 😉

Edytowano przez Doktor Siurek
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tomekkkk555 napisał:

I podrywają na swoim poziomie, sęk w tym, ze te na ich poziomie chcą jeszcze lepszych (hipergamia). Koło się zamyka.

Widać jakie lektury czytasz...Kazdy szuka dla siebie tego co najlepsze. Jakoś niektórym mało bystrym i srednio pieknym panom udaje sie zdobywać ciekawe kobiety. I nie mówię tu o jakichs bogaczach a o przeciętnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, tomekkkk555 napisał:

I podrywają na swoim poziomie, sęk w tym, ze te na ich poziomie chcą jeszcze lepszych (hipergamia). Koło się zamyka.

Może to nie kwestia żadnej hipergamii, tylko po prostu zwykła pierdołowatość 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Dlaczego wówczas nie znaleźliście sobie kobiet? Bo nie zyliscie w tych czasach? To po co sie o nich wypowiadacie skoro nie macie doświadczeń z życia w tamtym okresie? Kiedy 20 latek jak obraz wasz pisze ze kiedyś były inne lepsze czasy to chce mi sie śmiać 🤣

Nie bądź dla niego taka surowa... On doskonale pamięta czasy kiedy jeszcze przeskakiwał z j... na j... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, tomekkkk555 napisał:

Aha. Wybitnie się wykazałaś w tym momencie. Mega argument. Żegnam

Nie czuje potrzeby wykazywania się. To raczej stwierdzenie faktu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Skb napisał:

Nie bądź dla niego taka surowa... On doskonale pamięta czasy kiedy jeszcze przeskakiwał z j... na j... 

Wszystkiemu winne są złe czasy. No i oczywiście złe kobiety nie inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, tomekkkk555 napisał:

I podrywają na swoim poziomie, sęk w tym, ze te na ich poziomie chcą jeszcze lepszych (hipergamia). Koło się zamyka.

Albo te panny, co je Twoi biedni bracia podrywają nie wiedzą, że są na tym samym poziomie? Z tego wszystkiego widzę, że dobrze, że będąc nastolatkiem nic nie wiedziałem o "hipergamii", "manosferze", "super samcach", "betach" itp. bo tak to do dzisiejszego dnia uprawiałbym wyłącznie autoerotyzm 🤣

  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Doktor Siurek napisał:

W jego przypadku to jest powtarzanie cały czas tej samej śpiewki i nie wyciąganie żadnych wniosków 😉

Jednego mu nie brakuje - uporu w dążeniu do celu... I oczywiście stałości swoich poglądów bez względu na wszystko - na tłumaczenia, na pokazywanie, że jego poglądy są oderwane od rzeczywistości i od otaczającego świata... Chłopak zdecydowanie powinien iść w politykę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Wszystkiemu winne są złe czasy. No i oczywiście złe kobiety nie inaczej. 

Są złe czasy bo kobiety są złe. Ot i masz całe wytłumaczenie sytuacji... Widzę, że szykuje mu się Nagroda Nobla za wybitne osiągnięcia w analizie zmian społecznych - specjalizacja: Nienaturalne zachowania kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Skb napisał:

Są złe czasy bo kobiety są złe. Ot i masz całe wytłumaczenie sytuacji... Widzę, że szykuje mu się Nagroda Nobla za wybitne osiągnięcia w analizie zmian społecznych - specjalizacja: Nienaturalne zachowania kobiet!

Czasy sie zmieniaja. Wszystko ewoluuje bo taka jest natura wszechświata. Ale niektórzy jak widać tęsknią za epoką brązu i sredniowieczem gdzie baba potulnie czekała na jakiegoś narzuconego odgórnie ułomka genetycznego by móc porzucic hanbiace miano starej panny oraz inne histeryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tomekkkk555 napisał:

oj tak tak manipulancie, świetnie wykręciłeś kota ogonem jak całe kółko wzajemnej adoracji tutaj. Nigdzie tam nie napisałem.

Po prostu kobietom odwaliło w sporej mierze, jak patrzę na te smieszne julki w wieku 18-25 lat żal dupę sciska. Ma to to przeswiadczenie jakby była boginią, a tymczasem jest warta 300 zł/h. 

Siurek - no one nie wiedzą, bo same będąc 6/10 myślą, że są 9/10.

Sam fakt ze facet do oceny kobiety używa sebiksowej skali oznacza ze należy go omijać łukiem zajebiscie szerokim. To raczej domena dzisiejszych młodzieńców aniżeli mężczyzn starej daty za jakiego oczywiście sie uwazasz. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, tomekkkk555 napisał:

oj tak tak manipulancie, świetnie wykręciłeś kota ogonem jak całe kółko wzajemnej adoracji tutaj. Nigdzie tam nie napisałem.

Po prostu kobietom odwaliło w sporej mierze, jak patrzę na te smieszne julki w wieku 18-25 lat żal dupę sciska. Ma to to przeswiadczenie jakby była boginią, a tymczasem jest warta 300 zł/h. 

Siurek - no one nie wiedzą, bo same będąc 6/10 myślą, że są 9/10.

Dziękuję za docenienie mojego intelektu i sposobu prowadzenia dyskusji. Żal Ci d... ściska, że musisz wydać aż 3 stówy za godzinę z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
8 minut temu, tomekkkk555 napisał:

Siurek - no one nie wiedzą, bo same będąc 6/10 myślą, że są 9/10.

No widać nie są 6/10, bo Twoi bracia jakoś nie mogą doskoczyć. Przypominasz mi typa z którym gadałem podczas zdaje się ostatnich ME w piłce, i który twierdził, że FIFA popsuła poziom mistrzostw, bo wpuściła słabe drużyny, jak np. Islandię. Zabawne było to, że gadał to po tym, jak "słaba" Islandia wysłała do domu "mocną" Anglię 😄

Edytowano przez Doktor Siurek
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tomekkkk555 napisał:

Tak, tak, bo wg ciebie jest sebiksowa. Moi bracia czasami tak mówią i wcale nie są facetami których nalezy "omijac szerokim łukiem".

Boże baby, jakie wy jestescie w wiekszosci manipulantkami, wszystko wykręcić, zgeneralizować, odbic od tematu, spłycić, aby tylko wyszło na ich.

A na jakiej podstawie wycene julki robisz? W zęby jej zagladasz jak szkapie? Trzy stowy za godzinę to i tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

A na jakiej podstawie wycene julki robisz? W zęby jej zagladasz jak szkapie? Trzy stowy za godzinę to i tak dobrze.

On pewnie jest warty z 18 zł za godzinę... Stąd pewnie taka duża frustracja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Skb napisał:

On pewnie jest warty z 18 zł za godzinę... Stąd pewnie taka duża frustracja....

O dziwo jakos ludzie w pary sie łączą. I brzydały i pedały. Dziwne co nie. Tylko obraz wasz i inne niby normalne maja problemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

O dziwo jakos ludzie w pary sie łączą. I brzydały i pedały. Dziwne co nie. Tylko obraz wasz i inne niby normalne maja problemy. 

Nawet bardzo dziwne... Zdecydowana większość ludzi nie ma problemu ze znalezieniem kogoś z kim tworzą związki. Może najpierw wypadało by zapłacić za mleko, a dopiero później użalać się nad światem i kobietami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Skb napisał:

Nawet bardzo dziwne... Zdecydowana większość ludzi nie ma problemu ze znalezieniem kogoś z kim tworzą związki. Może najpierw wypadało by zapłacić za mleko, a dopiero później użalać się nad światem i kobietami. 

Gdy ja mam z czyms problem to obwiniam najpierw siebie a nie caly świat ale do tego trzeba dojrzec czego nie rozumieja nasi delikwenci bo mleko za które nie zaplacili mają pod nosem najwidoczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Gdy ja mam z czyms problem to obwiniam najpierw siebie a nie caly świat ale do tego trzeba dojrzec czego nie rozumieja nasi delikwenci bo mleko za które nie zaplacili mają pod nosem najwidoczniej.

Ale ich "wiedza" o świecie zdecydowanie bije tę, która posiadają osoby żyjące znacznie dłużej, mało tego, które "przerobiły" w życiu po kilka związków... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee

A tu ciagle to samo 🥱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
2 minuty temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Sorry ale nie macie z Przemysław i innymi monopolu na monotemat.

Nie stawiaj mnie z nim na jeden szali, bo się obrażę śmiertelnie, tupnę nogą i wyjdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Benniee napisał:

Nie stawiaj mnie z nim na jeden szali, bo się obrażę śmiertelnie, tupnę nogą i wyjdę.

Gdzież bym śmiała o milordzie. Chodzilo mie o to ze w waszych tematach panuje monotemat kiedy w nie nie zajrzę więc inni też mogą. Raczysz pozwolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
Przed chwilą, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Gdzież bym śmiała o milordzie. Chodzilo mie o to ze w waszych tematach panuje monotemat kiedy w nie nie zajrzę więc inni też mogą. Raczysz pozwolic.

A to spoko, mi się ostatnio nie chce dyskutować intelektualnie wiec się chwytam monotematów. Rozwijam dywan czerwony babko i zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Benniee napisał:

A to spoko, mi się ostatnio nie chce dyskutować intelektualnie wiec się chwytam monotematów. Rozwijam dywan czerwony babko i zapraszam.

Dziękuję hrabio długa grabio. Odpalam maszynę i zapraszam na kapuczine 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Puchacz Rolny napisał:

Też do niedawna nie wiedziałem, o co chodzi z tą hipergamią. Dopiero jak jakiś lewak nazwał tak moją żonę na fejsie, to się zainteresowałem i doinformowałem 😀

Ale jak dokładnie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
Napisano (edytowany)
1 minutę temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Ja sie zaś dowiedziałam dzieki kafeterii ze każdy facet z kwadratową twarzą to chad.

Jeszcze musi być symetryczny żeby działać na gadzi mózg kobiety.

Edytowano przez Benniee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
Przed chwilą, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Ogólnie kanciasty ala dzony brawo. 

Ideał, kto by takiego nie chciał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×