Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sebastian.rogalski

Simply Diet UWAGA opinie i efekty

Polecane posty

Warto interesować się waszym zdaniem dietami? 

Moja mama niedawno była u dietetyka i dostała podobną dietę - generalnie byłoby wszystko ok, ale strasznie drastycznie chudnie. Nie wiem jak jej przemówić do rozsądku, że diety szczególnie te źle dobrane nic nie dadzą. tzn dadzą, ale wróci efekt jo-jo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tej diety nie będę oceniać, ale moim zdaniem najlepiej jest po prostu ćwiczyć i trzymać się zdrowych nawyków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam diet, zawsze źle się po nich czułam. Świetne rady ma kanał Niebrzuszek możesz polecić mamie.  Otwiera oczy na wiele kwestii i gada mądrze. Do niczego nie namawia w szczególności do diet. Można dużo wyciągnąć, polecam. 

Bez ćwiczeń i zmiany nawyków żywieniowych Twoja mam nie utrzyma wagi a drastyczny jej spadek moim zdaniem może mieć negatywny wpływ na zdrowie. Niech sobie porobi badania czy wszystko ok. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sebastian.rogalski napisał:

Warto interesować się waszym zdaniem dietami? 

Moja mama niedawno była u dietetyka i dostała podobną dietę - generalnie byłoby wszystko ok, ale strasznie drastycznie chudnie. Nie wiem jak jej przemówić do rozsądku, że diety szczególnie te źle dobrane nic nie dadzą. tzn dadzą, ale wróci efekt jo-jo. 

Zależy - jeżeli już to tymi z niskim indeksem glikemicznym, chyba że chcesz przytyć to też nie jest takie łatwe jak się wydaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postaraj się ją namówić na zrobienie badań jak wspomnieli wyżej, jeżeli wyjdą źle to się zastanowi że coś jest nie tak. Faktycznie my ślepo wierzymy dietetyką nie twierdze, że każdy jest zły absolutnie, ale na swojej drodze spotkałam się z wieloma głupotami padającymi z ust dietetyka. 🙂 

Warto podejść rozsądnie do tematu i chyba trzeba polubić się z aktywnością fizyczną - chociażby codziennie 9-10tys kroków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, paulinaasd napisał:

Ja nie polecam diet, zawsze źle się po nich czułam. Świetne rady ma kanał Niebrzuszek możesz polecić mamie.  Otwiera oczy na wiele kwestii i gada mądrze. Do niczego nie namawia w szczególności do diet. Można dużo wyciągnąć, polecam. 

Bez ćwiczeń i zmiany nawyków żywieniowych Twoja mam nie utrzyma wagi a drastyczny jej spadek moim zdaniem może mieć negatywny wpływ na zdrowie. Niech sobie porobi badania czy wszystko ok. 

O znam ten kanał mój narzeczony dzięki temu kanałowi wziął się za siebie. Na razie na minusie 5 kg, ale bardzo mnie to cieszy, że bez diety i trenera personalnego się tak zawziął. Wszystko dzięki temu kanałowi na youtube 🙂 

Ja ćwiczę na youtube na razie z Moniką dosyć znana trenerka 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, sebastian.rogalski napisał:

Warto interesować się waszym zdaniem dietami? 

Moja mama niedawno była u dietetyka i dostała podobną dietę - generalnie byłoby wszystko ok, ale strasznie drastycznie chudnie. Nie wiem jak jej przemówić do rozsądku, że diety szczególnie te źle dobrane nic nie dadzą. tzn dadzą, ale wróci efekt jo-jo. 

Moim zdaniem diety nie są warte zainteresowania, można jeść wszystko tylko trzeba się trzymać kalorii. Wiadomo jak ktoś jest na coś chory to musi eliminować pewne składniki z odżywania, ale nie jest tak że sztywno musi się trzymać danej diety. Moja koleżanka wstaje o godzinie 5:30 żeby wypić koktajl odchudzający - dieta od dietetyka. Czy to normalne? Zaczyna pracę zawsze o 9. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś więcej o simply diet ktoś powie?

Też chętnie się dowiem co to za dieta 🙂 Ja chciałbym schudnąć z brzucha - mój kompleks. Próbowałem kiedyś 6 weidera, ale szybko odpadłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kamilzela napisał:

Coś więcej o simply diet ktoś powie?

Też chętnie się dowiem co to za dieta 🙂 Ja chciałbym schudnąć z brzucha - mój kompleks. Próbowałem kiedyś 6 weidera, ale szybko odpadłem. 

znajoma kiedyś stosowała - raczej była na tak, ale czy to jej fatycznie pomogło trudno mi ocenić, bo dużo ćwiczyła. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wierzę w tabletki i różnego rodzaju suplementy. Dodatek do diety jak najbardziej, ale efektów nie oczekujmy. Trzeba się wziąć za ćwiczenia, zrobić badania i trzymać określonych składników. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×