Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sebastian.rogalski

Caralean UWAGA opinie i efekty

Polecane posty

Szukam czegoś naprawdę skutecznego do zrzucenia wagi. Od kiedy pamiętam jestem gruby, ale bardzo chciałbym schudnąć między innymi przed weselem. 
Dodam też, że nie zależy mi na krótkotrwałym efekcie tylko szukam czegoś co nie da mi zaraz efektu yoyo.

Ktoś miał jakieś doświadczenia z Caralean lub z innymi tabletkami i dietami, które pozwolą skutecznie schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lata temu mój znajomy krozystał z tego typu tabletek - czy pomogły pewnie na troche. W każdym razie warto pamiętać, że suplementy to suplementy a żeby schudnąć potrzeb pracy. 

Może ktoś zna jakieś fajne strony na yt liub facebook z tej tematyki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kamil132 napisał:

Lata temu mój znajomy krozystał z tego typu tabletek - czy pomogły pewnie na troche. W każdym razie warto pamiętać, że suplementy to suplementy a żeby schudnąć potrzeb pracy. 

Może ktoś zna jakieś fajne strony na yt liub facebook z tej tematyki? 

Pewnie, że ćwiczenia są ważne. Ja od niedawna korzystam z rad Niebrzuszek kopalnia wiedzy, jeżeli chodzi o dochudzanie bo chłopak sam schudł sporo kilo, ale ma bardzo dużą wiedzę. 

Ja dzięki niemu już kilka kilo mam na minusie, ale też zmotywowałam się do zrobienia badań i wyszło, że mam problemy z tarczycą. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że chcesz coś zmienić i zakładasz walkę z kilogramami na dłuższy czas. Efekt yoyo paskudna sprawa, moja mama nie raz przez to przechodziła. wydawała sporo pieniędzy na diety od dietetyków - efekt był, ale jak tylko zaczęła wprowadzać chociażby czekoladę czy makaron do diety to strasznie puchła. 

I wszystko szło na marne. Tabletki - to tylko suplement. Skąd u Ciebie takie pomysł, że pomogą schudnąć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, sebastian.rogalski napisał:

Szukam czegoś naprawdę skutecznego do zrzucenia wagi. Od kiedy pamiętam jestem gruby, ale bardzo chciałbym schudnąć między innymi przed weselem. 
Dodam też, że nie zależy mi na krótkotrwałym efekcie tylko szukam czegoś co nie da mi zaraz efektu yoyo.

Ktoś miał jakieś doświadczenia z Caralean lub z innymi tabletkami i dietami, które pozwolą skutecznie schudnąć?

Bieganie, marsz warto zakupić sobie jakiś zegarek co pokazuje kroki i kalorie 🙂 

Nie znam tego suplementu/tabletek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, daria.michali napisał:

Pewnie, że ćwiczenia są ważne. Ja od niedawna korzystam z rad Niebrzuszek kopalnia wiedzy, jeżeli chodzi o dochudzanie bo chłopak sam schudł sporo kilo, ale ma bardzo dużą wiedzę. 

Ja dzięki niemu już kilka kilo mam na minusie, ale też zmotywowałam się do zrobienia badań i wyszło, że mam problemy z tarczycą. 

Znam faktycznie mądrze gada na ten temat, polecam każdemu kto na poważnie chce coś zmienić w wyglądzie bez katowania się dietami itp. 

Czasami warto zmienić niewiele a efekt jest zaskakujący. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniam tutaj wspomnianych tabletek, ale warto dbać o zdrowie i myśleć nad tym co się bierze. Nigdy bym się nie odważyła na odchudzanie brać tabletek, może jakiś suplement ok - ale żeby głównie to mi pomogło to nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mateuszwereszczynski napisał:

co to znaczy dobrze dobrane posiłki? 

Może chodzi o odpowiednią liczbę kalorii, ale też dostarczanych składników czasami potrzebujemy więcej białka czasami mniej. Niektórzy eliminują makaron i ogólnie nabiał a inny nie wyobrażają sobie życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z odchudzaniem była długa i kręta niestety. Starałam się ćwiczyć codziennie, stosowałam także diety itp, ale nie dawało to zamierzonych efektów - odrzuciałam to zupełnie. Dopuściłam się do takiego stanu, że ważę teraz 80 kg jak na dziewczynę metr 65 myślę, że to bardzo dużo.. 

Chce mi się najbardziej płakać, że dopuściłam się do takiego czegoś. Najgorsze jest to, że za 5 miesięcy mam własny ślub i będę wyglądać jak wieloryb. Bardzo chętnie sięgnęłabym po tabletki, ale jeszcze trochę myślę i wiem, że może to doprowadzić mnie do zniszczenia zdrowia. Lepiej faktycznie podejdę do tamtu zdrowo. Może chociaż z 10 kg uda mi się zrzucić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dagmarAA napisał:

Moja przygoda z odchudzaniem była długa i kręta niestety. Starałam się ćwiczyć codziennie, stosowałam także diety itp, ale nie dawało to zamierzonych efektów - odrzuciałam to zupełnie. Dopuściłam się do takiego stanu, że ważę teraz 80 kg jak na dziewczynę metr 65 myślę, że to bardzo dużo.. 

Chce mi się najbardziej płakać, że dopuściłam się do takiego czegoś. Najgorsze jest to, że za 5 miesięcy mam własny ślub i będę wyglądać jak wieloryb. Bardzo chętnie sięgnęłabym po tabletki, ale jeszcze trochę myślę i wiem, że może to doprowadzić mnie do zniszczenia zdrowia. Lepiej faktycznie podejdę do tamtu zdrowo. Może chociaż z 10 kg uda mi się zrzucić. 

Nie poddawaj się. 

Najgorsze co można zrobić to odpuścić, zacznij jakąś aktywność fizyczną i zwróć uwagę na to co jesz. Może dowiedz się coś więcej na temat jedzenia itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×