Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

10 minut temu, Nazwauzytkownikanieznana napisał:

To skoro chciałaś.pracowac to nie mogłaś zapisać.dziecka do żłobka? Albo poszukać niani? Raczej mało ktora z pracujących mam wykorzystuje teściowa do caloetatowej, bezpłatnej opieki nad dzieckiem. Ja na miejscu teściowej też bym się nie podjęła czegoś takiego. I jeszcze uważasz, że to jej wina, że ty nie masz pracy? Ale roszczeniowość.

Nie mowie ze jej wina ze nie mam pracy jej wina ze stracilam tamta prace bo mogla powiedziec odrazu ze nie bedzie siedziec z dxieckiem i ze woli na zlosc mi robic..zlobek nie poniewaz maly nie zostanie w nim jest dzieckiem ktore musi byc non stop w domu nie zostanie z nikim..niania odpadz bo maz stwierdzil ze bezsensu zebym pracowalz i placila za opiekunke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AnnW napisał:

Nie mowie ze jej wina ze nie mam pracy jej wina ze stracilam tamta prace bo mogla powiedziec odrazu ze nie bedzie siedziec z dxieckiem i ze woli na zlosc mi robic..zlobek nie poniewaz maly nie zostanie w nim jest dzieckiem ktore musi byc non stop w domu nie zostanie z nikim..niania odpadz bo maz stwierdzil ze bezsensu zebym pracowalz i placila za opiekunke

Nie zostanie, bo nie jest przyzwyczajone. Na adaptację w żłobku średnio daje się dziecku ok. 2 tygodnie. Myślisz, że te wszystkie dzieci co uczęszczają do takiej placówki, od pierwszego dnia zostają tam z uśmiechem? Próbowałaś, że wiesz, że się nie da?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Iwna napisał:

Nie zostanie, bo nie jest przyzwyczajone. Na adaptację w żłobku średnio daje się dziecku ok. 2 tygodnie. Myślisz, że te wszystkie dzieci co uczęszczają do takiej placówki, od pierwszego dnia zostają tam z uśmiechem? Próbowałaś, że wiesz, że się nie da?

Nie probowalam..ale mnie przekonalas ze trzeba sie przemoc..nie wiem kto go bedzie odbieral no ale co mnie to przyna jmniej w spokoju pojde do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Iwna napisał:

Myślisz, że te wszystkie dzieci co uczęszczają do takiej placówki, od pierwszego dnia zostają tam z uśmiechem? Próbowałaś, że wiesz, że się nie da?

Nie próbowała, ale wie. W końcu to kolejny argument, zeby moc być pasożytem! Jej dziecko nie będzie zostawało poza domem i koniec, choćby mieli zdechnąć z mężem z głodu, czego nie rozumiesz:p?  

 

15 minut temu, AnnW napisał:

niania odpadz bo maz stwierdzil ze bezsensu zebym pracowalz i placila za opiekunke

Czy ty masz męża czy właściciela?!?

Wiesz co autorko, zostaw ty to dziecko i jedź za granicę. I nie nazywaj już nigdy więcej męża nieudacznikiem,bo sama jesteś sierota sto razy gorsza. Skoro tylko tobie nie chcą.dac.pracy w tym kraju i tylko ty masz takie problemu ze znalezieniem czegokolwiek to widocznie nie grzeszysz zaletami. Musi być z tobą coś nie tak skoro nawet na sprzątaczkę cię nie chcą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, AnnW napisał:

Nie probowalam..ale mnie przekonalas ze trzeba sie przemoc.

O takich rzeczach myśli się wcześniej. Myślisz, że teraz ot tak miejsce znajdziesz? Ale jesteś odrealniona. Większość kobiet zapisuje dzieci do.zlobkw gdy są jeszcze w ciąży, czemu zaraz po porodzie o tym nie pomyślałaś? A no tak, bo nie sądziłas że będzie trzeba iść do roboty 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Nazwauzytkownikanieznana napisał:

O takich rzeczach myśli się wcześniej. Myślisz, że teraz ot tak miejsce znajdziesz? Ale jesteś odrealniona. Większość kobiet zapisuje dzieci do.zlobkw gdy są jeszcze w ciąży, czemu zaraz po porodzie o tym nie pomyślałaś? A no tak, bo nie sądziłas że będzie trzeba iść do roboty 😜

To niezle mamusie.zapisuja jeszcze w ciazy dziecko..takie wlasnie matki polki tu takie idealne a odrazu ida do pracy i w dupie maja co z dzieckiem ja w przeciwienstwie do nich myslalam tylko zeby sie dobrze nim zajmowac po porodzie z nie zeby odrazu oddac do zlobka..to raz dwa jak juz jest starszy mozna go zapisac musi wkoncu byc z dziecmi a trzy ja nie jestem nieudacznikiem nie uwazam sie za taka sierote bo wkoncu sie znajdzie praca a gdybym taka osoba byla to dziecko juz wogole od nikogo by opieki nie mialo

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Nazwauzytkownikanieznana napisał:

Nie próbowała, ale wie. W końcu to kolejny argument, zeby moc być pasożytem! Jej dziecko nie będzie zostawało poza domem i koniec, choćby mieli zdechnąć z mężem z głodu, czego nie rozumiesz:p?  

 

Czy ty masz męża czy właściciela?!?

Wiesz co autorko, zostaw ty to dziecko i jedź za granicę. I nie nazywaj już nigdy więcej męża nieudacznikiem,bo sama jesteś sierota sto razy gorsza. Skoro tylko tobie nie chcą.dac.pracy w tym kraju i tylko ty masz takie problemu ze znalezieniem czegokolwiek to widocznie nie grzeszysz zaletami. Musi być z tobą coś nie tak skoro nawet na sprzątaczkę cię nie chcą. 

Zeby rezultaty byly z tej pracy ja nie moge sobie pozwolic na pol etatu nawet bo to nic nie da skladam wszedzie i w pierwszej kolejnosci licze na normalny etat..za granica pracowalam w roznych miejscach i ja sie nie boje ciezkiej pracy..odnosze wrazenie ze wiekszosc "ksiezniczek"siedzace na macierzynskim tak sobie moga wyobrazac dalsze zycie jakie podajecie w tych stwierdzeniach no js mysle inaczej.. ale co tam..i ssma bys tskiego meza nieudacznikiem nazwala ktory nawet nie ma srubokreta w domu🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Nazwauzytkownikanieznana napisał:

Nie próbowała, ale wie. W końcu to kolejny argument, zeby moc być pasożytem! Jej dziecko nie będzie zostawało poza domem i koniec, choćby mieli zdechnąć z mężem z głodu, czego nie rozumiesz:p?  

 

Czy ty masz męża czy właściciela?!?

Wiesz co autorko, zostaw ty to dziecko i jedź za granicę. I nie nazywaj już nigdy więcej męża nieudacznikiem,bo sama jesteś sierota sto razy gorsza. Skoro tylko tobie nie chcą.dac.pracy w tym kraju i tylko ty masz takie problemu ze znalezieniem czegokolwiek to widocznie nie grzeszysz zaletami. Musi być z tobą coś nie tak skoro nawet na sprzątaczkę cię nie chcą. 

A poza tym uwazam mimo wszystko ze wiele osob sie z tym zgadza,ze w tym wlasnie kraju mozna jedynie egzystowac i jak widac na moim przykladzie mimo ze szukasz h..wie ile to znajdziesz gora za 2000zl takze kto tu jest odrealniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Nazwauzytkownikanieznana napisał:

O takich rzeczach myśli się wcześniej. Myślisz, że teraz ot tak miejsce znajdziesz? Ale jesteś odrealniona. Większość kobiet zapisuje dzieci do.zlobkw gdy są jeszcze w ciąży, czemu zaraz po porodzie o tym nie pomyślałaś? A no tak, bo nie sądziłas że będzie trzeba iść do roboty 😜

Nam się udało właściwie od ręki. Złożyliśmy wniosek w listopadzie a dziecko miało iść do żłobka od marca. Dyrektorka powiedziała że może zacząć już od grudnia. Także szanse ma🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, AnnW napisał:

tam..i ssma bys tskiego meza nieudacznikiem nazwala ktory nawet nie ma srubokreta w domu

Dla mnie nieudacznikiem jest dorosła kobieta co nie potrafi nawet wyżywić własnego dziecka i żaden pracodawca nie widzi w niej potencjału. Facet może nie mieć śrubokręta, czy to go czyni nieudacznikiem? A ile ty masz śrubokrętów? Ty nawet nie masz swoich pieniędzy na podpaski kobieto a kogoś będziesz ze śrubokrętów rozliczać?

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Nazwauzytkownikanieznana napisał:

Dla mnie nieudacznikiem jest dorosła kobieta co nie potrafi nawet wyżywić własnego dziecka i żaden pracodawca nie widzi w niej potencjału. Facet może nie mieć śrubokręta, czy to go czyni nieudacznikiem? A ile ty masz śrubokrętów? Ty nawet nie masz swoich pieniędzy na podpaski kobieto a kogoś będziesz ze śrubokrętów rozliczać?

 

Dokładnie gdyby nie mąż to autorka pewnie by została w samych skarpetkach a taką zaradna z siebie robi. I nie pisz że masz 500 plus bo to ma dziecko. Ty aktualnie masz 0 zł i jak ktoś napisał nie masz nawet na podpaski.

Wiesz ktoś myśli o żłobku ? Odpowiedzialne i zaradne kobiety który nie dają się tak uzależnić od faceta i jego mamusi jak ty. Po to zostały stworzone żłobki więc nie wymyślaj że chciałaś zostać matką roku jak przy pierwszej lepszej okazji zmyć się za granicę chcesz ...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AnnW napisał:

Bo mnie zmusil grozac ze uciekne w ciazy z jego dzieckiem to raz dwa po to chcial slubu zeby mnie udupic a trzy nie wiedzialam ze pod wplywem mamuni zrobi sie gorszym sk...niz byl

Biedactwo. Ty się zastanów najpierw nad sobą i ze sobą zrób porządek, bo po kolejnym twoim wpisie tutaj przekonujesz mnie, że to z tobą jest coś nie tak, a to w jaki sposób przedstawiłaś nam męża nie koniecznie jest prawdą. Może to i nawet dobrze, że dziecko zostanie z ojcem. Ty sama jeszcze jesteś dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Nazwauzytkownikanieznana napisał:

Dla mnie nieudacznikiem jest dorosła kobieta co nie potrafi nawet wyżywić własnego dziecka i żaden pracodawca nie widzi w niej potencjału. Facet może nie mieć śrubokręta, czy to go czyni nieudacznikiem? A ile ty masz śrubokrętów? Ty nawet nie masz swoich pieniędzy na podpaski kobieto a kogoś będziesz ze śrubokrętów rozliczać?

 

Nie mam pieniedzy bo siedze z jego dzieckiem to raz a dwa jakbym pracowala a znajde ta prace to bedzie mnie stac na podpaski..a pozatym jakNo sobie rodzine zakladsl to mogl sie liczyc z tym ze jak dziecko sie urodzi niestety bedzie zmuszony utrzymac rodzine a jak teraz jest ciezko to czemu nie znajdzie lepszej pracy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie oceniajcie mnie,ale jestem w ciąży ojciec dziecka nas zostawił a Ja wynajmuję mieszkanie i do 10 muszę opłacić czynsz.Proszę o pomoc dobre duszyczki konto 78 1600 1462 1879 0758 4000 0001 Dziękuję za każdy grosz.Jestem zrozpaczona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, AnnW napisał:

Nie mam pieniedzy bo siedze z jego dzieckiem to raz a dwa jakbym pracowala a znajde ta prace to bedzie mnie stac na podpaski..a pozatym jakNo sobie rodzine zakladsl to mogl sie liczyc z tym ze jak dziecko sie urodzi niestety bedzie zmuszony utrzymac rodzine a jak teraz jest ciezko to czemu nie znajdzie lepszej pracy co??

Jego dziecko? To ciebie nie było podczas płodzenia potomka??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, AnnW napisał:

Nie mam pieniedzy bo siedze z jego dzieckiem to raz a dwa jakbym pracowala a znajde ta prace to bedzie mnie stac na podpaski..a pozatym jakNo sobie rodzine zakladsl to mogl sie liczyc z tym ze jak dziecko sie urodzi niestety bedzie zmuszony utrzymac rodzine a jak teraz jest ciezko to czemu nie znajdzie lepszej pracy co??

Jego dziecko ?🤣 O matko ale ty masz nierówno pod sufitem kobieto. To jest wasze dziecko i powinnaś ruszyć cztery leniwe litery i też na nie zarabiać. A on ma obowiązek utrzymania jedynie dziecka a nie dorosłego pasożyta. Wcale mi nie jest już żal Ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, AnnW napisał:

podpaski..a pozatym jakNo sobie rodzine zakladsl to mogl sie liczyc z tym ze jak dziecko sie urodzi niestety bedzie zmuszony utrzymac rodzine

I wszystko jasne. Jednak jesteś leniem. Facet ma zwyczajnie dość tyrania na księżniczkę, co złapała go na dziecko gdy była bezrobotna. Jaka kobieta w takiej sytuacji zachodzi w ciążę? I jeszcze robi z faceta nieudacznika, bo za mało zarabia i nie stać go na finansowanie jej nieróbstwa. Matka roku- krytykuje kobiety, co po roku oddają dzieci do żłobka i wracają choć na pół etatu do pracy a sama zamierza zostawić dziecko z ojcem i wyjechać do innego kraju.

 

 

Pisałaś że mąż zmusił cię do ślubu. Czy mam rozumieć, że trzymał ci pistolet przy głowie i groził, że cię zabije, jeśli nie powiesz mu tak? Bo jeśli nie to nikt cię do niczego nie zmusił tylko podjęłaś świadoma decyzję więc nie rób z siebie ofiary. 

Podsumujmy: mąż autorki to nieudacznik bo nie lubi majsterkować i nie stać go na utrzymywanie nieroba, teściowa zatruwa jej życie bo nie zgodziła się być pełnoetatową,DARMOWA nianią. 

Autorka marudzi, że chce do pracy, ale jednocześnie odrzuca każda propozycje. Mimo braku kwalifikacji, wykształcenia czy dobrego fachu dziwi się, że nie może znaleźć niczego powyżej 2 tysięcy i jednocześnie uważa, że na bank dostanie pracę za granicą w czasie pandemii, choć nic nie umie i nawet języka nie zna dobrze.

Mąż jest jej właścicielem, przemocą ją do ślubu zmusił, przemocą kazał zostać w Polsce, a ta biedna autorka języka w gębie nie ma i.nie umie powiedzieć: nie.

Ja myślę, że to jakieś prowo. Nie ma tak głupich bab, no bez jaj.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Skb napisał:

Jego dziecko? To ciebie nie było podczas płodzenia potomka??? 

Ale odpowiedz na pytanie dlaczego kobieta musi sie martwic co dalej???a mezus siedzi przed tv i ma wszystko w dupie no slucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, AnnW napisał:

Ale odpowiedz na pytanie dlaczego kobieta musi sie martwic co dalej???a mezus siedzi przed tv i ma wszystko w dupie no slucham

O dobro potomka mają zadbać obydwoje rodzice... Na razie to jest dziecinada. Mężuś siedzi przed telewizorem, a ty nie pracujesz... Dziecko będzie miało świetlaną przyszłość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Załamana7 napisał:

Jego dziecko ?🤣 O matko ale ty masz nierówno pod sufitem kobieto. To jest wasze dziecko i powinnaś ruszyć cztery leniwe litery i też na nie zarabiać. A on ma obowiązek utrzymania jedynie dziecka a nie dorosłego pasożyta. Wcale mi nie jest już żal Ciebie 

Kobieto szukam pracy chyba nie czytasz tego co pisze ..szukam pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość888 napisał:

Biedactwo. Ty się zastanów najpierw nad sobą i ze sobą zrób porządek, bo po kolejnym twoim wpisie tutaj przekonujesz mnie, że to z tobą jest coś nie tak, a to w jaki sposób przedstawiłaś nam męża nie koniecznie jest prawdą. Może to i nawet dobrze, że dziecko zostanie z ojcem. Ty sama jeszcze jesteś dzieckiem.

A dlaczego ze mna jest cos nie tak przepraszam?co cie tak zirytowalo?ze szukam pracy i narazie bez odzewu?czy moze to ze mąż jest jaki jest i wedlug ciebie takie traktowanie jest normalne czy co bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorko, Ty już nie trać swojego czasu ani nerwów na tłumaczenie się. Musisz wiedzieć, że czego byś nie napisała, to i tak grono ekspertek z kafe uraczy, że jesteś nieudacznikiem, pasożytem i w ogóle do niczego. Bo tylko one są zaje/biste, mają zaje/biste życie, mężów i pracę-także nic tu po Tobie, bo wybrałaś chyba jedno z gorszych miejsc w internecie szukając porady. Tu niczego sensownego się nie dowiesz poza powyższym 🤷‍♀️

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ernesto napisał:

Autorko, Ty już nie trać swojego czasu ani nerwów na tłumaczenie się. Musisz wiedzieć, że czego byś nie napisała, to i tak grono ekspertek z kafe uraczy, że jesteś nieudacznikiem, pasożytem i w ogóle do niczego. Bo tylko one są zaje/biste, mają zaje/biste życie, mężów i pracę-także nic tu po Tobie, bo wybrałaś chyba jedno z gorszych miejsc w internecie szukając porady. Tu niczego sensownego się nie dowiesz poza powyższym 🤷‍♀️

Noo...jestem najgorsza a k... prawda jest wrecz odwrotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AnnW napisał:

Noo...jestem najgorsza a k... prawda jest wrecz odwrotna

Gdybyś była taka super to byś dawno pracę miała. Pewnie masz ukończona politechnikę i znasz minimum dwa języki obce, nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Nazwauzytkownikanieznana napisał:

Gdybyś była taka super to byś dawno pracę miała. Pewnie masz ukończona politechnikę i znasz minimum dwa języki obce, nie? 

Haha czy ja sie uwazam za super??pisalam ze nie mam az tak zaje..wyksztalcenia zeby znalezc dobrze platna prace ot tak..to ze jest problem z praca przez covida np to juz nie wazne..mowie ze szukam i narazie nic..no ale nie kazdy jest taki wlasnie "super"no niestety..odrazu jest niudacznikiem i nierobem..latwo kogos oceniac sie kogos nie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ernesto napisał:

Autorko, Ty już nie trać swojego czasu ani nerwów na tłumaczenie się. Musisz wiedzieć, że czego byś nie napisała, to i tak grono ekspertek z kafe uraczy, że jesteś nieudacznikiem, pasożytem i w ogóle do niczego. Bo tylko one są zaje/biste, mają zaje/biste życie, mężów i pracę-także nic tu po Tobie, bo wybrałaś chyba jedno z gorszych miejsc w internecie szukając porady. Tu niczego sensownego się nie dowiesz poza powyższym 🤷‍♀️

Najpierw poczytaj cały wątek. Też brałam jej stronę, każdy jej doradzał, szukał pracy a ona to zlewała. Pisze tylko jaki to mąż nieudacznik a ona bieda i tak w kółko. Biedna została przez niego ZMUSZONA  do ślubu. Tylko narzeka  i nadaje na męża i teściową a nawet nie wspomniała, że żal jej dziecka gdy wyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tu plakac serrio/??mam wszystkie zale wylewac ktore sa istotne?bardziej istotne niz to ze nie mam pracy itp itd...Chyba kazda matka zdaje sobie sprawe ze dziecko jest NAJWAZNIEJSZE kazde dziecko jest NAJ..kazde jest cudowne piekne itp..wspominalam ze jakby to bylo takie dla mnie proste to juz dawno by mnie nie bylo..ale maly jest ze mna caly czas nie mam z kim go zostawic bo maz jaki jest to jest ale nie potrafi nic ogarnac...jest mi bardzo ciezko jak o tym wszystkim mysle ale czytam tylko ze jestem taka i taka i sraka dobra..jak kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość888 napisał:

Najpierw poczytaj cały wątek. Też brałam jej stronę, każdy jej doradzał, szukał pracy a ona to zlewała. Pisze tylko jaki to mąż nieudacznik a ona bieda i tak w kółko. Biedna została przez niego ZMUSZONA  do ślubu. Tylko narzeka  i nadaje na męża i teściową a nawet nie wspomniała, że żal jej dziecka gdy wyjedzie.

A skąd wniosek, że nie przeczytałam? Bo zdanie mam inne niż Ty? 

Akurat z opisu autorki jasno wynika, że mąż jest zas.rańcem który się nad nią psychicznie znęca. Co, uważasz inaczej? A może chciałbyś takiego wspanialego małżonka? 

Doradzać jak znaleźć prace a ją faktycznie znaleźć to dwie różne rzeczy. Więc przestań pie.rdolic jak potłuczona.

Gdyby to szanowny tatuś chciał wyjechać zarabiać na rodzine, to byście go okrzyknęły świętym, ale jak autorka chce wyjechać, to trzeba ją gównem obrzucić. 

Edytowano przez Ernesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Nazwauzytkownikanieznana napisał:

Gdybyś była taka super to byś dawno pracę miała. Pewnie masz ukończona politechnikę i znasz minimum dwa języki obce, nie? 

A Ty jesteś je. bnięta czy tylko udajesz? 

Ps. Gdybyś nie zaczaiła, to nie odpowiadaj, bo to było pytanie retoryczne 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ernesto napisał:

A skąd wniosek, że nie przeczytałam? Bo zdanie mam inne niż Ty? 

Akurat z opisu autorki jasno wynika, że mąż jest zas.rańcem który się nad nią psychicznie znęca. Co, uważasz inaczej? A może chciałbyś takiego wspanialego małżonka? 

Doradzać jak znaleźć prace a ją faktycznie znaleźć to dwie różne rzeczy. Więc przestań pie.rdolic jak potłuczona.

Gdyby to szanowny tatuś chciał wyjechać zarabiać na rodzine, to byście go okrzyknęły świętym, ale jak autorka chce wyjechać, to trzeba ją gównem obrzucić. 

Uspokój się kobieto, trochę kultury. Uważam, że autorka kłamie. No z takim tyranem bez skrupułów chce zostawić dziecko? No popatrz. Trzeba by było wysłuchać wersję męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×