Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Wanessa69

Szukam przyjaciela

Polecane posty

Nie kochanka ,czy kogoś kto chcę wymianki nagich zdjęć, tylko osobę płci przeciwnej, kogoś kto tak jak ja jest w związku i dopadła go rutyna,a stare przyjaciele gdzieś wyparowali lub się oddalili, kogoś komu można się wygadać, popisać o niczym ,zapytać o radę czy po prostu się spotkać na głupi spacer.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wanessa69 napisał:

Nie kochanka ,czy kogoś kto chcę wymianki nagich zdjęć, tylko osobę płci przeciwnej, kogoś kto tak jak ja jest w związku i dopadła go rutyna,a stare przyjaciele gdzieś wyparowali lub się oddalili, kogoś komu można się wygadać, popisać o niczym ,zapytać o radę czy po prostu się spotkać na głupi spacer.

 

Moze jakiś rodzynek się znajdzie....większość tu jest niespełnionych seksualnie żonkosi  konobijców...badz nieby szczęśliwych do końca kawalerów, którzy ttylko wirtualnie wychodzą poza swoją strefę komfortu ...niestety...żadko który chce normalnie bez podtekstów seksualnych pogadać. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wanessa69 napisał:

Nie kochanka ,czy kogoś kto chcę wymianki nagich zdjęć, tylko osobę płci przeciwnej, kogoś kto tak jak ja jest w związku i dopadła go rutyna,a stare przyjaciele gdzieś wyparowali lub się oddalili, kogoś komu można się wygadać, popisać o niczym ,zapytać o radę czy po prostu się spotkać na głupi spacer.

 

Przyjaciela sie nie szuka... on sam Cię znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, jbsg napisał:

Przyjaciela sie nie szuka... on sam Cię znajdzie...

Nic samo z siebie się nie robi,trzeba dać jakiś "wkład własny", kto wie,a może tu na portalu jest jeszcze ktoś kto czuję się samotnie i też szuka towarzystwa ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wanessa69 napisał:

Nic samo z siebie się nie robi,trzeba dać jakiś "wkład własny", kto wie,a może tu na portalu jest jeszcze ktoś kto czuję się samotnie i też szuka towarzystwa ☺️

Aaaa... jeśli zależy Ci na "wkładzie własnym" to chyba nie będzie problemu... 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Woźny Olivier napisał:

Świnia 😄

Świnia to "cudzy wkład"... ale zależy co kto lubi... 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to zawsze marzyłem, żeby zostać wyjściem awaryjnym, ale zawsze mi jakoś było nie po drodze.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Rescator555 napisał:

A o czym tu gadać z kobietą? O fizyce kwantowej? A może o miesiączkowaniu pingwinów?

Prawdziwy facet potrzebuje od kobiety jedynie zawartości jej majtek.

 

Konobijca się odezwał  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Wanessa69 napisał:

Nie kochanka ,czy kogoś kto chcę wymianki nagich zdjęć, tylko osobę płci przeciwnej, kogoś kto tak jak ja jest w związku i dopadła go rutyna,a stare przyjaciele gdzieś wyparowali lub się oddalili, kogoś komu można się wygadać, popisać o niczym ,zapytać o radę czy po prostu się spotkać na głupi spacer.

 

Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AlainDelon napisał:

Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą.

Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia...😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Judyta_20 napisał:

Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia...😉

Skoro Cię umacnia... 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Gonia1 napisał:

żadko który chce normalnie bez podtekstów seksualnych pogadać. 

A po co miałby to robić? Dla facetów mielenie ozorem nie jest tak atrakcyjne jak dla kobiet.

Dla Was rozmowa, to nośnik emocji, dla nas nośnik najważniejszych informacji. Dlatego kobiety dla mężczyzn nieczęsto są atrakcyjną stroną w rozmowie; za dużo paplaniny, za mało sensu. Gadanie dla gadania jest bezcelowe. W większości przypadków w rozmowach z kobietami najatrakcyjniejsze są tematy i podteksty seksualne, a Ty właśnie próbujesz z nich okraść rozmówcę. To ja się jeszcze raz pytam: po co on ma z Tobą rozmawiać? Co takiego oferujesz, co jest ciekawsze od rozmowy z kolegą o wyższości dizli nad bęzyniakami?

Edytowano przez przegość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, przegość napisał:

A po co miałby to robić? Dla facetów mielenie ozorem nie jest tak atrakcyjne jak dla kobiet.

Dla Was rozmowa, to nośnik emocji, dla nas nośnik najważniejszych informacji. Dlatego kobiety dla mężczyzn nieczęsto są atrakcyjną stroną w rozmowie; za dużo paplaniny, za mało sensu. Gadanie dla gadania jest bezcelowe. W większości przypadków w rozmowach z kobietami najatrakcyjniejsze są tematy i podteksty seksualne, a Ty właśnie próbujesz z nich okraść rozmówcę. To ja się jeszcze raz pytam: po co on ma z Tobą rozmawiać? Co takiego oferujesz, co jest ciekawsze od rozmowy z kolegą o wyższości dizli nad bęzyniakami?

Może kolega gej byłby tu rozwiązaniem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Wanessa69 napisał:

na głupi spacer.

 

to znaczy potrzebujesz przyjaciela w realu - nie ma kandydatów w Twoim środowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Pani jeszcze niedawno pisała, że szuka Pana, który da się wydoić.

Zapewne chodzi o to samo, tylko tym razem inaczej ujęte jest ogłoszenie 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, robięjaklubię napisał:

No tak tamto widać zawiodło 🙄

pytała jeszcze, gdzie fajnie można pojechać w góry aby połazić. Gdybym był singlem to może z nią połaziłbym sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, robięjaklubię napisał:

Ja wolę najpierw lepiej kogoś poznać, żeby wiedzieć czy chcę. A kiedy chcę to możemy jechać gdziekolwiek.

wspólne zainteresowania są zawsze jakimś punktem zaczepienia ....dzisiaj mało kobiet lubi łazić po górach ... jest w tym coś ekskluzywnego.

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, robięjaklubię napisał:

Ja ogólnie lubię łazić, lubię rozmawiać. W tym roku planuję Zakopane.

Zakopane to nie góry - to smętna metropolia . Chyba, że chcesz jak najszybciej wjechać na Kasprowy zejść do Doliny Pięciu Stawów, zjeść szarlotkę i dalej chodzić po górach - ale jeszcze nie teraz bo teraz niebezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Wybieram się na początku lipca. Muszę wtajemniczyć w to moją córkę 10 lat. Nie chcę ją zrazić a bardziej zarazić pasją. Może wejdziemy na Giewont, Morskie Oko, wejdziemy na Kasprowy (powrót zobaczymy jak kondycja jej pozwoli)

jak lubisz fusion czyli góry i kurort jedź do Krynicy. Co prawda to inne góry ale za to miasto ma zupełnie inny charakter i estetykę niż Zakopane. Poza tym masz cały szereg uzdrowisk popradzkich i wiele fajnych atrakcji ...

https://fajnepodroze.pl/wp-content/uploads/2019/04/krynica-zdroj-800x445.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Rescator555 napisał:

A o czym tu gadać z kobietą? O fizyce kwantowej? A może o miesiączkowaniu pingwinów?

Prawdziwy facet potrzebuje od kobiety jedynie zawartości jej majtek.

 

Ja o fizyce kwantowej mogę gadać.. Kobiety są różnorakie. Grunt to trafić na taką, co nie przynudza i ma podobne pasje. 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ddt60 napisał:

tym bardziej, że są kwarki powabne .... więc się da ...

 

są.. też górne i dolne😉

Wszystko się da. Tylko do tego muszą być chęci z dwóch stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, robięjaklubię napisał:

Może masz rację, muszę zacząć coś organizować, bo potem nie będzie miejsc. Myślę, że Covid sprawi, że dużo osób ponownie spędzi wakacje w Polsce.

jeśli chcesz pokazywać córce góry poprzez prezentację Zakopanego to może się zrazić. Tam na deptaku jest gorzej jak w Warszawie - chyba, że zamelinujesz się w jakimś hotelu bliżej szlaku np. w doliny - są takie. Ale jeśli ktoś chce wypoczywać to Zakopane to marny pomysł. Owszem Tatry są piękne ale jak chcesz chodzić z 10-latką typowymi "turystycznymi" szlakami to słabo. Spokój będziesz miała większy w Krynicy czy Rabce albo Piwnicznej,  Żegiestowie itp. Dużo atrakcji jest tam też przy czym fakt będzie więcej trzeba dojechać samochodem i zobaczyć. W Krynicy masz także taką samą kolejkę jak na Gubałówkę na Górę Parkową ale tłoku nie ma aż takiego oraz masz kolejkę gondolową na Jaworzynę Krynicką.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, robięjaklubię napisał:

Nie byłam w Zakopanem 18 lat, pewnie dużo się zmieniło.

to lepiej zachowaj tamten obraz tego miasta i nie staraj się zobaczyć jak wygląda teraz

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ddt60 napisał:

i słynny bozon Higgsa - w nim też dużo erotyki.... jak Afrodyta ...??

 

Lepiej😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, przegość napisał:

A po co miałby to robić? Dla facetów mielenie ozorem nie jest tak atrakcyjne jak dla kobiet.

Dla Was rozmowa, to nośnik emocji, dla nas nośnik najważniejszych informacji. Dlatego kobiety dla mężczyzn nieczęsto są atrakcyjną stroną w rozmowie; za dużo paplaniny, za mało sensu. Gadanie dla gadania jest bezcelowe. W większości przypadków w rozmowach z kobietami najatrakcyjniejsze są tematy i podteksty seksualne, a Ty właśnie próbujesz z nich okraść rozmówcę. To ja się jeszcze raz pytam: po co on ma z Tobą rozmawiać? Co takiego oferujesz, co jest ciekawsze od rozmowy z kolegą o wyższości dizli nad bęzyniakami?

Po pierwsze to nie ja  oferuje tylko autorka założonego tematu. Owszem można rozmawiać  o sexie  itp. Ale nie samym seksem człowiek żyje. Chyba zbyt płytko myślisz. I słabe to skoro tylko umiesz gadać o motoryzacji.

Po drugie kobieta tez zna się na motoryzacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redytor555
Dnia 5.03.2021 o 21:53, Gonia1 napisał:

Konobijca się odezwał  

Odezwała się głupia pinda Edit, podszywajaca się pod Rescatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×