Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
polioputanescu

Uczcie się klasy od tej kobiety.

Polecane posty

Bardzo przykra dla mnie sytuacja- w wyniku covida i redukcji w firmie straciłem pracę. Nie ukrywam, że było to dla mnie ciężkie, mam kredyt do spłacenia. Wrzuciłem ogłoszenie na fb i kto się odezwał. Moja była sprzed jakiegoś czasu ( krótki romans), że miałaby coś dla mnie, bo firma jej kuzyna poszukuje kogoś z takimi kwalifikacjami jak ja. A rozstaliśmy się w niezgodzie i gniewie. A ona wyciągnęła do mnie rękę. Napisała do mnie przez fb i powiedziała, że, puszcza w niepamięć te konflikty i spory i ma dla mnie coś. A to ona odeszła do innego.
Klasa co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, TakaJedna napisał:

Mało jest takich osób więc powinieneś to docenić. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy trudno jest znaleźć pracę, a i ludzie nie są przyjaźnie nastawieni. 

Bardzo jej podziękowałem, szczególnie że wyciągnęła do mnie rękę,  a wczesniej rozstaliśmy sie w konflikcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ToBezZnaczenia napisał:

Po co z nami się właściwie dzielisz? 

Jest szczęśliwy, że ktoś mu pomógł w kryzysie i dlatego.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, wariete napisał:

Jest szczęśliwy, że ktoś mu pomógł w kryzysie i dlatego.

 

Może jestem dzisiaj czepliwy, ale tytuł mnie kuje w oczy. A co do zachowania dziewczyny, dla niektórych jest ono dość naturalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ToBezZnaczenia napisał:

Może jestem dzisiaj czepliwy, ale tytuł mnie kuje w oczy. A co do zachowania dziewczyny, dla niektórych jest ono dość naturalne. 

Może jesteś, nie wiem. Tytuł jak tytuł. Mnie nie razi. Kwestia interpretacji i postrzegania meritum. Skoro taki tytuł zaistniał, oznacza to, że autor nie uświadczył pomocy od nikogo, tj. żadnej kobiety. Stąd takie a nie inne przemyślenia. Tak uważam.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, wariete napisał:

Jest szczęśliwy, że ktoś mu pomógł w kryzysie i dlatego.

 

Tak i jeszcze jestem pod wrażeniem jej zachowania. Nie dość, że ładna, to jeszcze z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, polioputanescu napisał:

Tak i jeszcze jestem pod wrażeniem jej zachowania. Nie dość, że ładna, to jeszcze z klasą.

No to tak jak ja;) tez jestem pikna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, polioputanescu napisał:

Tak i jeszcze jestem pod wrażeniem jej zachowania. Nie dość, że ładna, to jeszcze z klasą.

Dobrzy ludzie istnieją. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

No to tak jak ja;) tez jestem pikna 

I mondra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, TwojaMuuza napisał:

No to tak jak ja;) tez jestem pikna 

Musiałbym obejrzeć:) 

Ale ciągle w szoku jestem.. bo akurat po niej zważywszy na sposób w jaki się rozstaliśmy, bym się nie spodziewał tego gestu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, polioputanescu napisał:

Musiałbym obejrzeć:) 

Ale ciągle w szoku jestem.. bo akurat po niej zważywszy na sposób w jaki się rozstaliśmy, bym się nie spodziewał tego gestu.

Jakiego gestu? Opisz,  może coś poradzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro rozstaliscie sie w gniewie, to jednak nie taka kobieta z klasą XD jak dla mnie szukała po prostu pracownika, zeby pomóc rodzinie, skoro byliscie troche razem, to chyba wie, ze jestes dobry w tym co robisz i napisała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, bbcw napisał:

Skoro rozstaliscie sie w gniewie, to jednak nie taka kobieta z klasą XD jak dla mnie szukała po prostu pracownika, zeby pomóc rodzinie, skoro byliscie troche razem, to chyba wie, ze jestes dobry w tym co robisz i napisała. 

Akurat takich pracowników jak ja jest na rynku zatrzesienie i  mogli wziąć każdego, a ona pomyśłała o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, polioputanescu napisał:

Akurat takich pracowników jak ja jest na rynku zatrzesienie i  mogli wziąć każdego, a ona pomyśłała o mnie.

Jak będę szefowa to też wezmę kogo chcę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, TwojaMuuza napisał:

Jak będę szefowa to też wezmę kogo chcę;)

To firma jej kuzyna a nie jej. Ona mnie jedynie poleciła, co było ogromnym gestem z jej strony, bo mogła przecież mnie olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Dobra stopa weź się nie podniecaj. Życie to nie bajka.

Gdyby naprawdę taka sytuacja zaistniałą to osobiście bym ją i jej propozycje olał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lonelyman napisał:

Gdyby naprawdę taka sytuacja zaistniałą to osobiście bym ją i jej propozycje olał.

Bo widocznie masz honor. Stopa nie wie, co to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, lonelyman napisał:

Gdyby naprawdę taka sytuacja zaistniałą to osobiście bym ją i jej propozycje olał.

A dlaczego? Wolałbyś przestać spłacać kredyt i mieć komornika na karku? Ile Ty masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, polioputanescu napisał:

A dlaczego? Wolałbyś przestać spłacać kredyt i mieć komornika na karku? Ile Ty masz lat ?

Trzeba robić tak aby nie mieć kredytu i kasę na koncie. Nie interesuje mnie co zrobiłby ktoś. Każdy robi jak uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Honor o wiek nie pyta.

Idę coś obejrzeć. Taki utworek na niedzielny wieczór. Jak się nie spodoba to trudno i żyje się dalej 🙂

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×