Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Aneciak20

Stosunek, test a ciąża

Polecane posty

Takie pytanie na szybko bo znowu świruje.

Czy jeżeli odbyłam stosunek z zabezpieczeniem (tabletki jednoskładnikowe i gumki) oraz nie było wytrysku to jest szansa ciąży?

Jakoś po 5 dniach od stosunku odstawiłam tabletki aby zobaczyć czy okres się pojawi, a tu nic.

Po 2,5 tyg od stosunku zrobiłam test ciążowy.. wyszedł negatywny.

Ale okresu nadal brak, być może z odstawienia tabletek i stresu.. jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest w którym dniu cyklu był stosunek, ale skoro nie było wytrysku, była gumka i tabletki(czyli nie było jajeczkowania) to na miłość boską  jak? Przez jamę ustną? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że, chyba... Jakby ci to powiedzieć? Może jesteś facetem!? Nie, to raczej stres.... Albo, może to być ciąża - urojona. Albo.. Albo pozamaciczna, a nawet - pozaustrojowa! No ale to tylko wtedy jeśli się wypluje🤔

Edytowano przez Paweł608

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ciazy, uspokoj sie, wez kapiel, zrelaksuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Relaks, spokój, kąpiel 👍 Kurcze, pod warunkiem że w kabinie! Bo jeśli wanna... to radzę w odwrotnej kolejności 🛀☠️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

generalnie to jak się bierze tabletki to można się spuszczać w środku ale nie można pominąć żadnej tabletki 
tak samo można mieć stosunek w czasie przerwy np pomiędzy opakowaniem 
więc jak się okres spóźnia jest wiele czynników grunt to nie odstawiać tabletek tylko brać regularnie bo jak się przerwie cykl tabletek to może być nie ciekawie itd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2021 o 18:21, Aneciak20 napisał:

Ale okresu nadal brak, być może z odstawienia tabletek i stresu.. jak myślicie?

moje pytanie skoro zależy ci na antykoncepcji to dlaczego odstawiłaś tabletki? Jeśli stosujesz antykoncepcje doustną to powinnaś uzgodnić przede wszystkim z ginekologiem jak i nie odstawiać po każdym stosunku aby sprawdzić czy będzie miesiączka. Generalnie jeśli jest tak jak piszesz to nie nie możesz być w ciąży i w zasadzie nie jest to powód aby przerywać antykoncepcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×