Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
bartosz666

Ciągnięcie związku dalej

Polecane posty

Moja historia wygląda następująco. Poznałem rok temu przez internet dziewczynę z którą jestem do teraz ( już narzeczeni) . Dzieli nas duża odległość koło 160 km . Staramy się widywać raz na tydzień lub dwa. Z jednej strony kocham ją ale z drugiej strony czuję że nie pasujemy do siebie. Mamy dwa inne charaktery jak i do tego że ja mieszkam na wsi a ona w mieście . Na każdym kroku chce udowodnić że wszystko jej się należy . Że najlepiej  żebym się przeniósł  w okolice jej miasta i znalazł pracę . Chociaż Ona nie pracuje od jakiegoś czasu przez pandemię. Poświęciłem dużo żeby być tu gdzie jestem ale czuję że się męczę w tym związku. Szczerze nie wiem co mam sądzić o tej sytuacji . Może ktoś był w podobnej sytuacji i podpowie jakieś wyjście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, bartosz666 napisał:

 ale czuję że się męczę w tym związku. Szczerze nie wiem co mam sądzić o tej sytuacji .

Sam sobie odpowiedziałeś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, agent of Asgard napisał:

Wobec tego dlaczego się zaręczyłeś?

Napewno presja dziewczyny w większym stopniu , a tak to nie wiem co miałem czuć się zaręczając. Myślałem że to coś zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabo się znacie biorąc pod uwage kontakt rzeczywisty, a nie wirtualny/telefoniczny to w skali miesiąca... roku ile byłoby dni (?) niewiele, może dlatego dla Ciebie to jeszcze za wczesnie... ale zaręczyny to jeszcze nie ślub, a okres narzeczeństwa wiele może tu zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marawstala napisał:

Słabo się znacie biorąc pod uwage kontakt rzeczywisty, a nie wirtualny/telefoniczny to w skali miesiąca... roku ile byłoby dni (?) niewiele, może dlatego dla Ciebie to jeszcze za wczesnie... ale zaręczyny to jeszcze nie ślub, a okres narzeczeństwa wiele może tu zmienić...

Hej Maro. Pamiętam Ciebie jeszcze z dawnych czasów 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, la_manzana napisał:

Hej Maro. Pamiętam Ciebie jeszcze z dawnych czasów 😄

Hej, dawnych? zależy jak dawnych : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, bartosz666 napisał:

Napewno presja dziewczyny w większym stopniu , a tak to nie wiem co miałem czuć się zaręczając. Myślałem że to coś zmieni

Heh a co ci zrobi jak nie chcesz robić co ci każe to jakaś królowa angielska jest czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marawstala napisał:

Hej, dawnych? zależy jak dawnych : ) 

Z kowbojek konkretnie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, la_manzana napisał:

Z kowbojek konkretnie.

O kurcze : ) jak nie tu to na priv zdradź mi swój dawny nick : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×