Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bartek94

Czy to normalne u kobiet?

Polecane posty

Czy to naturalne, że kobieta, która wrzuciła faceta do friendzone zaczyna go unikać do tego stopnia, że gdy pojawiam się na fb, ona zeń "znika"? Dodam, że nie byłem wobec niej niemiły ani też nie ponawiałem propozycji spotkania w celu zapoznania się; nie odzywa się od tygodnia, a nie wyrzuciła ze znajomych ani nic takiego; ostatnio odzywałem się do niej wczoraj, aby przekazać, co udało mi się zebrać w sprawie możliwości ułatwienia jej legalizacji pobytu stałego [to Białorusinka w moim wieku] i integracji w nowym miejscu zamieszkania [adres cerkwi, gdyby czuła potrzebę się przejść, stowarzyszenia, które mogłyby jej pomóc lub w których mogłaby się realizować - śpiewała u siebie] - info od różnych rozmówców. Po prostu to olała - czy to może być przez jej uciążliwą pracę (przeważnie nocki w tym tygodniu co mija, hurtownia - czasem odpowiadała po kilku dniach], powtarzające się co jakiś czas doły z tęsknoty za rodziną, kiedy nie ma ochoty z nikim rozmawiać czy może mnie uznała za uciążliwego? Pierwszy raz spotykam się z czymś takim, zawsze staram się, by moi rozmówcy [a zwłaszcza rozmówczynie, bo mało kobiet utrzymuje ze mną stałe kontakty] czuli się dobrze, i jeżeli czuję, że ktoś nie chce mojego towarzystwa, usuwam się w cień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć. Jak Cie wrzucila do friendzone to sie z tym pogodz i nie pisz do niej jesli nie ma odzewu z jej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie powinno się zasięgać u źródła, jak będziesz miał okazje zapytaj czy ok u niej ,czy wszystko gra między wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tak być, że nie chce robić nadziei, bo w ciągu tygodnia nawet bardzo zapracowana osoba znajdzie minutę, żeby odpisać. Chyba, że jest tak zabiegana, że zapomniała odpisać, ale najczęściej nie pisze się, gdy się nie ma ochoty.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Bartek94 napisał:

i jeżeli czu, że ktoś nie chce mojego towarzystwa, usuwam się w cień

Powinieneś tak zrobić, bo ona wyraźnie to sygnalizuje.

Zapamiętaj!

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to choćby nie miał chwili, znajdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×