Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
K4si4

Czy jest szansa na zajście w ciążęod prejakulatu?

Polecane posty

22.03-28.03 ostatni raz miałam okres. Z moim parterem 10.04 uprawialiśmy seks. Niestety pękła nam prezerwatywa. Od razu po tym przestaliśmy (nie skończył we mnie). 11h po stosunku. Zażyłam tabletkę po (escapelle). Czy jest szansa na ciążę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do dnia kiedy ma się pojawić twoja miesiączka i zrób test. I tak, można zajść w ciążę od prejekulatu

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można. Co prawda szanse są znikome, bo plemniki w prejekulacie są bardzo słabe, ale można. Zrób test w dniu spodziewanej. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Migotka95 napisał:

Można. Co prawda szanse są znikome, bo plemniki w prejekulacie są bardzo słabe, ale można. Zrób test w dniu spodziewanej. 

OJP, skąd ...yczny pomysł, że plemniki czymkolwiek się różnią ..? to jakiś inny gatunek wg ciebie? facepalm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, campania napisał:

OJP, skąd ...yczny pomysł, że plemniki czymkolwiek się różnią ..? to jakiś inny gatunek wg ciebie? facepalm

" Badania dowiodły, że preejakulat może zawierać plemniki. Ilość plemników, które przedostają się do płynu preejakulayjnego jest jednak niewielka, a poza tym są one bardzo słabe lub nawet obumarłe." 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa,zażyłaś tabletkę dzień po i pytasz o ciążę.Niepotrzebnie ją łykałaś bo nie ma możliwości ciąży od prejakulatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×