Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Atanna

Uczę się tarota - zrobię odczyt z kart - zapraszam

Polecane posty

12 godzin temu, kocur93 napisał:

Ja kiedyś zainteresowałem się i trochę poczytałem o tarocie i kupiłej jakąś gazetę bo tam były te karty. I próbowałem wróżyć, chociaż nie miałem wiedzy i nie nauczyłem się jeszcze co jakie karty z jakimi oznaczają. Później dowiedziałem się jakie to niebezpieczne i spaliłem te karty. Jak paliłem to miałem wrażenie że w piecu ogień nagle buchnął gdy się zaczeło palić. Dobrze że nie weszłem w to.

Zasada nr 1 we wszystkim to nie zabieramy sie za cos czego nie znamy i nie mamy wiedzy. Tarot jest jak noz, jak dobrze uzyjesz to jest dobrym doradca, jezeli zle to zaszkodzi. Nozem mozesz zrobić kanapke, ale tez i krzywdę drugiej osobie. Aby pracowac z tarotem trzeba miec widze, trzymac sie bhp tarotowego i uzywac go by pomagac. Do tego dochodza oczyszczania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystko się w końcu ułoży , Asia , życie zawodowe , 16.05.1996. Dzięki 

Edytowano przez Madzix124

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kjersti napisał:

W tym nie ma zasad magia jest jedna. Jednak aby ułatwić sobie poruszanie się po niej, ludzie zaczęli ją dzielić na magię białą, czarną, zieloną, purpurową, szarą itp. Najbardziej znane są te dwie pierwsze. Wiadomo, że magia czarna jest "zła", a biała "dobra". Tylko ciekawe czy na pewno? 

Wszystko sprowadza sie nadal do tego, ze jak sie na czyms nie znamy to sie po prostu za to nie zabieramy. Tak jak z prowadzeniem auta, od razu siadamy za kolko, albo kupujemy kota w worku? Co wiecej, dobra tarocistka, ktora pomaga, pieniedzy nie bierze... We wszytskim musi byc umiar i zdrowy rozsadek. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Atanna napisał:

Wszystko sprowadza sie nadal do tego, ze jak sie na czyms nie znamy to sie po prostu za to nie zabieramy. Tak jak z prowadzeniem auta, od razu siadamy za kolko, albo kupujemy kota w worku? Co wiecej, dobra tarocistka, ktora pomaga, pieniedzy nie bierze... We wszytskim musi byc umiar i zdrowy rozsadek. 

Tak tylko się Tobie wydaje że wszystko kontrolujesz. Innym osobom też się tak wydawało.

https://adonai.pl/zagrozenia/?id=99

https://www.miesiecznikegzorcysta.pl/na-naszych/item/918-otworzylam-drzwi-szatanowi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Cyganka napisał:

Tak cię kusił szatan?

Ciebie też zapewne kusi, tylko że wstydzisz się o tym powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, kocur93 napisał:

Ciebie też zapewne kusi, tylko że wstydzisz się o tym powiedzieć.

Człek ma różne pokusy ale nie zwalam tego na szatana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Dante* napisał:

Masz rację a jak ktos chce wiedzieć jaka bedzie przyszlosc sam szuka "guza"

Jeżeli chcesz poznać przyszłość musisz się liczyć z tym co widać w kartach. Nie dla każdego taka wiedzą bo można się podłamać mając słabą psyche. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Cyganka napisał:

Człek ma różne pokusy ale nie zwalam tego na szatana 

Gdy atrakcyjna kobieta podnieca faceta to nie mówię że za tym stoi szatan. Nie wiem dobrze tego i nie chcę wydawać opinii. Ale gdy np se / ks z atrakcyjną kobietą już komuś nie wystarcza i potrzebuje stosować dziwne fetysze albo jakieś agresywne techniki bdsm np poniżać kogoś czy bić żeby mieć satysfakcję ze współżycia to za tym już myślę że stoi szatan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TakaJedna napisał:

Atanno, kolejne pytanie...

Nie pytaj jej. Mam nadzieję że zrozumiała że to nie jest bezpieczne co zaczeła robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kjersti napisał:

Szkoda, że nie ma tu podobnych osób, 

Jakich osób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kjersti napisał:

Takich które doświadczyły zniewolenia, albo opętania.

Skoro jesteś tutaj sama w tym temacie z takimi doświadczeniami to powinnaś chociaż trochę to opisać żeby autorka tematu zrozumiała w co się pakuje. Takie opisanie bardziej działa na wyobraźnię niż samo napisanie że to jest złe. Oczywiście napisz tylko to co chcesz, nie musisz podawać niczego niewygodnego dla Ciebie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kocur93 napisał:

Gdy atrakcyjna kobieta podnieca faceta to nie mówię że za tym stoi szatan. Nie wiem dobrze tego i nie chcę wydawać opinii. Ale gdy np se / ks z atrakcyjną kobietą już komuś nie wystarcza i potrzebuje stosować dziwne fetysze albo jakieś agresywne techniki bdsm np poniżać kogoś czy bić żeby mieć satysfakcję ze współżycia to za tym już myślę że stoi szatan.

Tzn że ma zrytą psyche i niech się leczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Kjersti napisał:

 

Ty też troszkę tutaj kusisz swoim dekoltem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PrawiczekPzn napisał:

Jak zaczniesz kochać i szanować dziewice i dziewiczość,
oraz prawictwo i prawiczków to będziesz na dobrej drodze.

Szanuję dziewice a prawiczków ani nieprawiczków nigdy nie będę kochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kjersti napisał:

Widocznie jeszcze zło we mnie zostało.

Nie, chyba nie ... . Tak chodzą kobiety w lato na ulicy to nie jest to nic złego. To raczej emanujesz dobrem.  Gdyby było widać gołe piersiątka to wtedy można by było przypuszczać że to szatan Ciebie skusił do exhibicjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kjersti napisał:

Widocznie jeszcze zło we mnie zostało.

Takie delikatne kuszenie to 100% dobra   :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorka tematu milczy, to dobry znak. Oby zaprzestała tych szatańskich praktyk ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×