Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej 🙂 przepraszam od razu za brak wiedzy i zawracanie głowy. Chciałabym się zapytać czy serio można zajść w ciążę gdy:

-dziewczyna jest naga a chłopak ma dresy i majtki, które są wilgotne 

-przez palcowke 

-przez to że robiłam mu dobrze lewa ręka i poszłam do toalety i dotknęłam swoje majtki od środka ta ręka. 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniesz współżyc z chłopakiem, zalecam douczenie się w temacie " płodność, zapłodnienie, antykoncepcyja." bo z taką niewiedzą jaką się wykazujesz szybko sprowadzisz na ten świat nowego człowieczka.  

- Raz. Nigdy nie dojdzie do zapłodnienia, gdy mężczyzna jest ubrany. Przecież jego plemniki nie przenikną przez ubranie. 

- Dwa. Palce nie wytwarzają plemników. Chyba, że chłopak ma super moce. 

- Trzy. Skrajne przypadki, wręcz znikome. Musiałabyś na palcach przenieść spermę i głęboko wsadzić do pochwy, jednak to też jest takie mało prawdopodobnie.

-Cztery. Dla jasności. Stosunek przerywany, to też nie metoda antykoncepcyji. Tak samo jak żele czy pianki plemnikobójcze. 

 

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Migotka95 napisał:

Zanim zaczniesz współżyc z chłopakiem, zalecam douczenie się w temacie " płodność, zapłodnienie, antykoncepcyja." bo z taką niewiedzą jaką się wykazujesz szybko sprowadzisz na ten świat nowego człowieczka.  

- Raz. Nigdy nie dojdzie do zapłodnienia, gdy mężczyzna jest ubrany. Przecież jego plemniki nie przenikną przez ubranie. 

- Dwa. Palce nie wytwarzają plemników. Chyba, że chłopak ma super moce. 

- Trzy. Skrajne przypadki, wręcz znikome. Musiałabyś na palcach przenieść spermę i głęboko wsadzić do pochwy, jednak to też jest takie mało prawdopodobnie.

-Cztery. Dla jasności. Stosunek przerywany, to też nie metoda antykoncepcyji. Tak samo jak żele czy pianki plemnikobójcze. 

 

 

-A gdy miał jakiś lekko wilgotne te dresy i ja przypadkowo usiadłam i się i zaczął robić mi palcowke to jest ryzyko? 

-i kiedy mogę zrobić test ciążowy bądź beta hcg jak okres skończył się mi 23 kwietnia a następny mam dostać 19 maja a do takiego zbliżenia doszło 25 kwietnia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nati20206 napisał:

-A gdy miał jakiś lekko wilgotne te dresy i ja przypadkowo usiadłam i się i zaczął robić mi palcowke to jest ryzyko? 

-i kiedy mogę zrobić test ciążowy bądź beta hcg jak okres skończył się mi 23 kwietnia a następny mam dostać 19 maja a do takiego zbliżenia doszło 25 kwietnia? 

Nie. Nie jesteś w ciąży. Nie masz szans na zajęcie w ciążę. Nie ma takiej opcji. Badania są zbędne. Szkoda kasy, skoro i tak beta wyjdzie ujemna. Ale skoro tak bardzo chcesz to test zrób w dniu miesiączki. Bete najlepiej też. 

Twoja niewiedza mnie przeraża. A przeglądając Twoje wszystkie pytania na forum, tylko utwierdzam się w przekonaniu, że edukacja seksualna w szkołach jest obowiązkowa. Bo daje sobie rękę uciąć, że nie jesteś jedyną z tak ubogą wiedzą na temat zapłodnienia. To przykre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doucz się, bo to co wypisujesz to naprawdę jest straszne. Brak jakiekolwiek wiedzy, a współżycie, czy nawet sam petting nie jest wskazany dla kogoś kto nie ma zielonego pojęcia o najważniejszych sprawach z tym związanych. A robienie testów i bety co miesiąc jest naprawdę bez sensu. Pieniądze wyrzucone w błoto. Plus dodatkowy stres. W ciążę zajdziesz tylko i wyłącznie podczas stosunku. W innych wypadkach nie masz szans. By doszło do zapłodnienia plemniki muszą połączyć się z komórką. 

Owszem czasami bywają wyjątki,ze kobieta zachodzi w ciążę poprzez przeniesienie spermy palcem do pochwy, czy ocieranie się narządami o siebie podczas wytrysku chłopaka, czy tuż po nim. Ale oboje musicie być NADZY. Ale takie przypadki są naprawdę znikome, wręcz zerowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze zaplodnienie jest mozliwe przez ubranie,jezeli ono przesiaknie sperma,przeniesienie plemnika na palcach jest bardziej prawdopodobne. To szanse sa bardzo male nie znaczy ze niemozliwe. Wystarczy jeden zablakany plemnik i bedzie nowy beneficient 500+.

 

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, .Gość napisał:

Oczywiscie ze zaplodnienie jest mozliwe przez ubranie,jezeli ono przesiaknie sperma,przeniesienie plemnika na palcach jest bardziej prawdopodobne. To szanse sa bardzo male nie znaczy ze niemozliwe. Wystarczy jeden zablakany plemnik i bedzie nowy beneficient 500+.

 

 

To tak na serio?.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mu robiłam dobrze ręka(miałam ta rękę w jego majtkach) i po minucie jakoś poszłam do toalety załatwić się i dotknęłam ta ręka majtek to jest możliwość? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, .Gość napisał:

Oczywiscie ze zaplodnienie jest mozliwe przez ubranie,jezeli ono przesiaknie sperma,przeniesienie plemnika na palcach jest bardziej prawdopodobne. To szanse sa bardzo male nie znaczy ze niemozliwe. Wystarczy jeden zablakany plemnik i bedzie nowy beneficient 500+.

 

 

Jak mu robiłam dobrze ręka(miałam ta rękę w jego majtkach) i po minucie jakoś poszłam do toalety załatwić się i dotknęłam ta ręka majtek to jest możliwość? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Nati20206 napisał:

Jak mu robiłam dobrze ręka(miałam ta rękę w jego majtkach) i po minucie jakoś poszłam do toalety załatwić się i dotknęłam ta ręka majtek to jest możliwość? 

Ty naprawdę jesteś tak głupia? Bo inaczej tego nazwać nie mogę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Nati20206 napisał:

Ja już nie wiem.. Raz mi piszą, że nie ma opcji a raz, że jednak jest 

NIE JESTEŚ W CIĄŻY. Ludzie robią sobie z Ciebie żarty, a Ty im wierzysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2021 o 13:37, Migotka95 napisał:

NIE JESTEŚ W CIĄŻY. Ludzie robią sobie z Ciebie żarty, a Ty im wierzysz. 

Chodzi mi o to że ja byłam naga a on miał dresy i majtki i miał, wilgotne dresy a ja usiadłam na to naga i zaczął robić mi palcowke 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2021 o 16:09, Migotka95 napisał:

Zanim zaczniesz współżyc z chłopakiem, zalecam douczenie się w temacie " płodność, zapłodnienie, antykoncepcyja." bo z taką niewiedzą jaką się wykazujesz szybko sprowadzisz na ten świat nowego człowieczka.  

- Raz. Nigdy nie dojdzie do zapłodnienia, gdy mężczyzna jest ubrany. Przecież jego plemniki nie przenikną przez ubranie. 

- Dwa. Palce nie wytwarzają plemników. Chyba, że chłopak ma super moce. 

- Trzy. Skrajne przypadki, wręcz znikome. Musiałabyś na palcach przenieść spermę i głęboko wsadzić do pochwy, jednak to też jest takie mało prawdopodobnie.

-Cztery. Dla jasności. Stosunek przerywany, to też nie metoda antykoncepcyji. Tak samo jak żele czy pianki plemnikobójcze. 

 

 

Wiem, że plemniki gina szybko na czystym palcu lecz gdy facet miał mokre palce bo mnie pieścił a ja usiadłam na tych jego wilgotnych dresach i zaczął robić mi palcowke? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Nati20206 napisał:

Wiem, że plemniki gina szybko na czystym palcu lecz gdy facet miał mokre palce bo mnie pieścił a ja usiadłam na tych jego wilgotnych dresach i zaczął robić mi palcowke? 

Nie jesteś w ciąży. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Migotka95 napisał:

Nie jesteś w ciąży. 

Nie rób sobie jaj z dziewczyny, jasne, że jest! A w każdym razie na pewno są na to duże szanse.

Autorko, ciążę trzeba potwierdzić. Możesz iść do lekarza, możesz kupić test w aptece albo zrobić sobie taki domowej roboty, w sumie darmowy. Musisz stanąć na jednej nodze, zatkać sobie nos i wyciągnąć przed siebie prawą rękę. Jeśli się zachwiejesz to na bank przez ciążę.

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×