Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość_97

Moja dziewczyna jest smutna o to z kim przespały się jej siostry

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Nie wiem co robić bo ona bez przerwy jest zła i płacze

Chodzi o to że jak ja byłem z moją dziewczyną to wiecznie przychodził do jej domu taki chłopak i on tylko cały czas z jej dwiema młodszymi siostrami przebywał (jedną 18, drugą 19 lat), mojej dziewczynie się to nie podobało że ciągle przychodzi ten ich kolega z klasy ale nie mogła nic zrobić. Całkiem nie dawno jak moja dziewczyna przyszła do domu z pracy to wszystko wyszło na jaw, nawet nie wie to wyszło ale rodzice się dowiedzieli, moja dziewczyna mi powiedziała że wyszło na to że on sypiał z jej siostrami i to regularnie, jedyne co może dobre to że nie na raz ale pozwoliły mu. Zabroniono mu już wchodzić do domu na zawszę by się nigdy nie pokazywał ale moja dziewczyna jest  wściekła co jej siostry zrobiły, nie może na nie patrzeć i dużo płacze. Ja już nie wiem, nie chcę by się tym przejmowała bo to ich wybór ale moja dziewczyna się obwinia że tego nie przewidziała i że już nic nie może zrobić

Edytowano przez Gość_97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale nie rozumiem jaki jest problem? To chyba normalne, że ludzie ze sobą sypiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość_97 napisał:

Zabroniono mu już wchodzić do domu na zawszę by się nigdy nie pokazywał ale moja dziewczyna jest  wściekła co jej siostry zrobiły, nie może na nie patrzeć i dużo płacze.

Pewnie jej sie ten chlopak podobal i dlatego moze placze 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Nie, to na pewno nie, ona go nienawidzi, mi się wydaję być może bo ona jest bardzo opiekuńcza co do swojej rodziny. Ona od razu była przeciw by on przychodził z nimi do domu po szkole ale nie mogła za wiele powiedzieć bo sama moja dziewczyna oczywiście zaprasza mnie do domu i to bardzo często 

Edytowano przez Gość_97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość_97 napisał:

Nie, to na pewno nie, ona go nienawidzi, mi się wydaję być może bo ona jest bardzo opiekuńcza co do swojej rodziny. Ona od razu była przeciw by on przychodził z nimi do domu po szkole ale nie mogła za wiele powiedzieć bo sama moja dziewczyna oczywiście zaprasza mnie do domu i to bardzo często 

A ja mysle, ze jest wscipska. No, chyba, ze jest taka swieta, ze z toba nie sypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pies ogrodnika - sama sypia z facetem a siostrom nie pozwala.

A te płacze bo ktoś z kimś spał? Coś ma z głową ta twoja dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Anielika napisał:

A ja mysle, ze jest wscipska. No, chyba, ze jest taka swieta, ze z toba nie sypia.

Tylko że i ja i ona byliśmy dla siebie pierwsi. A moja dziewczyna jest zła że nie dość że jej siostry są młodsze to spali z tym samym i zła że ten chłopak miał tylko to na myśli jak przychodził do domu bo ona miała nadzieje że to ich tylko kolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość_97 napisał:

Tylko że i ja i ona byliśmy dla siebie pierwsi. A moja dziewczyna jest zła że nie dość że jej siostry są młodsze to spali z tym samym i zła że ten chłopak miał tylko to na myśli jak przychodził do domu bo ona miała nadzieje że to ich tylko kolega

No to zazdrosc ja zzera 😉 Pewnie najmniej urodna? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie, najładniejsza jest o dużo i na pewno każdy by się ze mną zgodził, to jej siostry takie bardziej średnie, jedynie ta co ma 19 lat to troszkę podobna ale moja dziewczyna ładniejsza. Jedyne co wiem o mojej dziewczynie to że ona nie cierpi zdrady, nawet jak film kiedyś patrzyliśmy że jakiś facet zostawił swoją dla tej z którą się lepiej czuł to była zła że takie coś oglądaliśmy. Jeszcze wiem o niej że jest dla jej sióstr trochę jak matka bo zawszę się nimi opiekowała dawniej jak były młode a ich rodzice w pracy, teraz moja dziewczyna się obwinia że nie była wstanie nic zrobić i już jest za późno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoja dziewczyna niech sie zajmie swoim zyciem seksualnym, bo pewnie robicie to pod koldra przy zgaszonym swietle.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kulfon napisał:

Twoja dziewczyna niech sie zajmie swoim zyciem seksualnym, bo pewnie robicie to pod koldra przy zgaszonym swietle.

Kulfon, a nie zajeżdża Ci to prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Kulfon, a nie zajeżdża Ci to prowo?

No pewnie, ze zajezdza, ale co z tego? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Gość_97 napisał:

Nie wiem co robić bo ona bez przerwy jest zła i płacze

Chodzi o to że jak ja byłem z moją dziewczyną to wiecznie przychodził do jej domu taki chłopak i on tylko cały czas z jej dwiema młodszymi siostrami przebywał (jedną 18, drugą 19 lat), mojej dziewczynie się to nie podobało że ciągle przychodzi ten ich kolega z klasy ale nie mogła nic zrobić. Całkiem nie dawno jak moja dziewczyna przyszła do domu z pracy to wszystko wyszło na jaw, nawet nie wie to wyszło ale rodzice się dowiedzieli, moja dziewczyna mi powiedziała że wyszło na to że on sypiał z jej siostrami i to regularnie, jedyne co może dobre to że nie na raz ale pozwoliły mu. Zabroniono mu już wchodzić do domu na zawszę by się nigdy nie pokazywał ale moja dziewczyna jest  wściekła co jej siostry zrobiły, nie może na nie patrzeć i dużo płacze. Ja już nie wiem, nie chcę by się tym przejmowała bo to ich wybór ale moja dziewczyna się obwinia że tego nie przewidziała i że już nic nie może zrobić

Łomatko, ale się porobiło!

Jak żadna z sióstr nie zaszła, to ja nie widzę żadnego problemu, nawet jakby na raz je obrócił 😄

Po pierwsze obie panny są dorosłe, po drugie cïpka nie jest z mydła i się nie wymydli, po trzecie, dziewictwo jest przereklamowane bo po pierwszym razie już nie ma o czym mówić a przynajmniej obie dziewczyny będą miały na starość co wspominać. "Nie dasz chłopakom to dasz robakom" - jak mawiają. Także Twoja panna powinna wrzucić na luz, bo obiektywnie to nie jej sprawa 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogla sie poplakac, zalamac ze ma glupie siostry co no bywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co płakać? Przecież to normalne, że każdy z każdym. Takie czasy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, bambinno napisał:

mogla sie poplakac, zalamac ze ma glupie siostry co no bywa....

Dokładnie, pewnie w szoku co jej siostry odstawiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Jeśli one nie mają z tym problemu to nie rozumiem o co afera? Wszystko zostało w rodzinie. A jak Bóg da to chłopak zostanie i wujkiem i ojcem 2w1. Umiecie tak? 😋 Sku.rczybyk😎

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, RL9_XD napisał:

Dokładnie, pewnie w szoku co jej siostry odstawiły


No ale co takiego w zasadzie odstawiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Doktor Siurek napisał:


No ale co takiego w zasadzie odstawiły?

S e x 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Kulfon napisał:

S e x 😱

Zawsze u ludzi o mocno konserwatywno-tradycyjno-prawicowo-kościelnym światopoglądzie fascynował mnie to, że seks jako taki wzbudza takie emocje jak ogień piekielny i prawie pachnie siarką, a jak młoda kobieta wybiera tzw. "życie konsekrowane", czyli poświeca całe życie na służbę Bogu, polegającą nomen omen częstokroć na dożywotnim i gratisowym smażeniu schaboszczaków dla jakiegoś szczupłego inaczej biskupa czy innego kardynała i pranie jego skarpetek i gaci to jest wtedy tak super, ze lepiej być nie może 😄

Edytowano przez Doktor Siurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
13 minut temu, Doktor Siurek napisał:

pachnie siarką, 

Może jej śmierdziało w domu potem od nich a nie chciała wiedzieć co tam robili

Edytowano przez bambinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Doktor Siurek napisał:

Łomatko, ale się porobiło!

Jak żadna z sióstr nie zaszła, to ja nie widzę żadnego problemu, nawet jakby na raz je obrócił 😄

Po pierwsze obie panny są dorosłe, po drugie cïpka nie jest z mydła i się nie wymydli, po trzecie, dziewictwo jest przereklamowane bo po pierwszym razie już nie ma o czym mówić a przynajmniej obie dziewczyny będą miały na starość co wspominać. "Nie dasz chłopakom to dasz robakom" - jak mawiają. Także Twoja panna powinna wrzucić na luz, bo obiektywnie to nie jej sprawa 😉

Właśnie z tym to też było bo ich rodzice wzięli je na testy ciążowe ale co dalej to nie wiem (raczej nie ma ciąży) bo by moja dziewczyna jeszcze bardziej się załamała i od razu by mi powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, marinero napisał:

Ale to dziwne ze tak sie przejmuje bo przeciez nic im nie ubylo.Reki czy  palca im nie odgryzl .....moze sie z czasem okazac nawet ze przybylo .

A moze ona tak placze ze ja to ominelo a siostry poszly na calosc i mialy swoja chwile szczescia 

Wez ty sie chlopie za siebie i zmobilizuj !  bo wlasnie sie otworzyla szansa abys ty ja skutecznie "pocieszyl".Wlasnie sie otworzyla na ciebie i chetnie by ukoila zal w twoich ramionach 🙂

Z tym to nie pewno nie, bo ona jest taka bardziej że tylko jednego na całe życie dlatego właśnie bardzo dobrze mi z nią a z tym chłopakiem to tylko jej  siostry były a moja dziewczyna nawet z nim nie gadała (bardziej on obcy dla niej)

Dziękuję, właśnie dzisiaj także spędzałem z nią dużo czasu ale na szczęście już dziś nie była aż taka smutna jak wtedy i nawet się uśmiechała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość_97 napisał:

Właśnie z tym to też było bo ich rodzice wzięli je na testy ciążowe ale co dalej to nie wiem (raczej nie ma ciąży) bo by moja dziewczyna jeszcze bardziej się załamała i od razu by mi powiedziała

No to jak obie dziewczyny nie zaszły, to o co ta cała kołomyja? Poza tym z tego co wiem, na testy ciążowe się nie bierze, na testy ciążowe to się sika, chyba że zaraz wyjdzie, że jednak jestem ignorantem w tej dziedzinie.

Poza tym jak to - "rodzice wzięli je na testy ciążowe"? Chyba 19-latka i 18-latka są już dorosłymi osobami i bez ich zgody to żadne badania nie mogą zostać przeprowadzone, choćby ich starzy na uszach stanęli 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Doktor Siurek napisał:

No to jak obie dziewczyny nie zaszły, to o co ta cała kołomyja? Poza tym z tego co wiem, na testy ciążowe się nie bierze, na testy ciążowe to się sika, chyba że zaraz wyjdzie, że jednak jestem ignorantem w tej dziedzinie.

Poza tym jak to - "rodzice wzięli je na testy ciążowe"? Chyba 19-latka i 18-latka są już dorosłymi osobami i bez ich zgody to żadne badania nie mogą zostać przeprowadzone, choćby ich starzy na uszach stanęli 😉

Tylko że oni są bardziej taką rodziną która słucha się rodziców bo wszystkie 3 mieszkają z rodzicami. Moja dziewczyna jest taka bardzo za mną i za rodziną dlatego  jako ich najstarsza siostra, też ich zawszę nauczyła by się słuchały. Nie jestem 100% pewny ale one chyba straciły z nim dziewictwo (te dwie siostry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Doktor Siurek napisał:

Zawsze u ludzi o mocno konserwatywno-tradycyjno-prawicowo-kościelnym światopoglądzie fascynował mnie to, że seks jako taki wzbudza takie emocje jak ogień piekielny i prawie pachnie siarką, a jak młoda kobieta wybiera tzw. "życie konsekrowane", czyli poświeca całe życie na służbę Bogu, polegającą nomen omen częstokroć na dożywotnim i gratisowym smażeniu schaboszczaków dla jakiegoś szczupłego inaczej biskupa czy innego kardynała i pranie jego skarpetek i gaci to jest wtedy tak super, ze lepiej być nie może 😄

Bo sex to złoooo. Ewentualnie waluta przetargowa, nie wiedziałeś? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

temat nietypowy 😉 ale z drugiej strony, pewnie dziewczyna martwi się o swoje siostry. Mnie bardziej zastanawia czy oni byli w trójkącie? Czy godziły się za to, że raz z jedną siostrą a raz z drugą? Czy te siostry czują się skrzywdzone czy po prostu podzieliły się chłopakiem i mają do tego całkowicie luźny stosunek? Możemy się śmiać, ale raczej byłabym przeciwna żeby moje rodzeństwo uprawiało ze sobą seks. To były dwie siostry, można sobie śmieszkować, ale czy takie samo zdanie mielibyście jakby to był brat z siostrą + ktoś do trójkąta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gość_97 napisał:

Tylko że oni są bardziej taką rodziną która słucha się rodziców bo wszystkie 3 mieszkają z rodzicami. Moja dziewczyna jest taka bardzo za mną i za rodziną dlatego  jako ich najstarsza siostra, też ich zawszę nauczyła by się słuchały. Nie jestem 100% pewny ale one chyba straciły z nim dziewictwo (te dwie siostry)

No to widać średnio je nauczyła. I całe szczęście dla nich, bo nie ma nic gorszego, jak człowiek nauczony całkowitego posłuszeństwa rodzicom. A skoro spały z tym gościem to dziewictwo na pewno straciły 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×