Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zuzanna2000

Nowo poznany chłopak, prosze o rade

Polecane posty

Cześć mam do was pytanie

Poznałam okolo dwa dni temu chłopaka, spotkaliśmy się na mieście w lokalu przez przypadek, bardzo miło nam się gadało, dało się odczuć ze nadajemy na tych samych falach, powiedział mi kilka miłych słów, ogólnie z zachowania i gestów (typu takie niby przypadkowe lekkie dotknięcie ręki) było widać ze Mu się spodobałam. Jednak wydawał się lekko nieśmiały, albo inaczej - niepewny siebie. Przed pożegnaniem upewniał się czy dodałam go na fb i snapie. Nasz jedyny kontakt od tego czasu to wysyłanie snapow (taka aktualizacja tego co aktualnie robimy). Zastanawiam się czy głupio będzie jak napisze pierwsza i zaprop0nuje jakieś luźne spotkanie. Może moje przeczucie było słuszne i on nie odważy się pierwszy to zrobić. Ale nie wiem czy nie wyjdę na „nachalną”. Jak coś ja mam 21 lat a on jest starszy. Co myślicie lepiej poczekać na jego ruch czy działać? 
(Poprzedni moj wpis został usunięty, jesyem nowa na forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej poczekac na jego ruch, ale jeśli napiszesz pierwsza nie wyjdziesz na nachalną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
20 godzin temu, zuzanna2000 napisał:

Zastanawiam się czy głupio będzie jak napisze pierwsza i zaprop0nuje jakieś luźne spotkanie

Napisz. Jeśli facet jest nieśmiały to wystarczy, że okażesz mu zainteresowanie, żeby dostał wiatru w żagle. Z propozycją spotkania niech wyjdzie on sam. 

Edytowano przez Electra
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz. Jak Electra powiedziała - nie musisz od razu proponować spotkania. 

Zacznij od zmiany krótkich snapów na trochę dłuższe konwersacje na facebooku.
Daj mu znać, że fajnie wam się gadało, że fajnie mieć jakiś kontakt poza zdjęciami.
Może zadaj jakieś pytanie otwarte, na które trudno odpisać przy pomocy jednego zdjęcia.
Na pewno znajdziecie jakiś ciekawy temat do rozmowy. A potem może on sam do ciebie napisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×