Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pimpampom

Jakie mieliście skutki uboczne po szczepionce i po jakiej?

Polecane posty

Pfizer bol ręki i nic poza tym. O AstraZeneca różne słuchy chodzą ale mam sporo znajomych którzy nią się szczepili i nie mieli powodów do narzekania

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

17 godzin temu, pimpampom napisał:

skutki uboczne po szczepionce i po jakiej?

 

Poszukaj na zyciekalisza - fragmenty artykułów: 

Kaliscy nauczyciele masowo szczepią się przeciwko COVID-19, jednak jak się okazuje zmagają się również z wyjątkowo nieprzyjemnymi dolegliwościami. (...) Niepokój potęguje fakt, że długofalowych konsekwencji ingerencji tego preparatu nikt nie jest w stanie przewidzieć. Skutki uboczne mogą przecież uaktywnić się dopiero w kolejnym pokoleniu. Nie ma wątpliwości, że specyfik tego typu realnie ingeruje w ludzki organizm, a co za tym idzie, może wywoływać nieprzewidziane reakcje. (...) Z naszej strony polecamy zajrzeć do słownika łaciny (np. google translator), by samemu się przekonać co dokładnie oznacza "Astra ze neca". 

Szokujące objawy po szczepionce i obojętność służb.

 

Albo na gazetaprawna - fragment artykułu:

Czym szybciej decydenci wyjaśnią Polakom, że kampania zaszczepienia milionów Polaków to nie jest całkowicie bezbolesna operacja dla zdrowia nas wszystkich, tym lepiej. (...) Już widzę te wielkie oczy większości Czytelników, którym na usta cisną się same przekleństwa: co ten pismak wypisuje?! Jakie umieranie ludzi, jakie tysiące niepożądanych odczynów poszczepiennych?! A to, moi drodzy, prosta statystyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pimpampom napisał:

Miał ktoś Modernę?

ja dzisiaj! Na ten moment tylko lekki ból ręki i nic poza tym. Liczę, że ten stan się utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wystąpiło zaczerwienienie i ból ręki w miejscu wkłucia. Pomogło mi smarowanie ręki żelem Calendeel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfizer, 1-sza dawka, nic mi nie bylo, zobaczymy jak bedzie po 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Poetka napisał:

Kiedy masz?

17 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×