Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ja_99

Erekcja przy każdym myśleniu o mojej dziewczynie

Polecane posty

To jest trochę wstydliwe już mam erekcję przy każdym nawet myśleniu o mojej dziewczynie i nic nie mogę z tym zrobić, a jak jestem z nią no to tylko ciasne majtki pomagają by tego nie widziała, nie wiem co mam zrobić bo moja dziewczyna nie jest w żadnym stopniu seksualna czy coś ale wygląda tak podniecająco zawszę bo robi to dla mnie, jednak nawet jej codzienny wygląd powoduję u mnie takie coś

Czy jest sposób by to zatrzymać? i czy jest to normalne? dodam że tylko na widok jej tak się dzieje. Oczywiście nie patrze na inne ale nawet jeśli bym widział inne przypadkiem nawet na ulicy to żadna nigdy by tak nie wywoływała, zresztą jestem zapatrzony całkowicie jedynie w moją dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Ja_99 napisał:

 Oczywiście nie patrze na inne ale nawet jeśli bym widział inne przypadkiem nawet na ulicy to żadna nigdy by tak nie wywoływała, zresztą jestem zapatrzony całkowicie jedynie w moją dziewczynę

Chodzisz po ulicach w opasce na oczach🤔

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Ja_99 napisał:

(...)  a jak jestem z nią no to tylko ciasne majtki pomagają by tego nie widziała, nie wiem co mam zrobić bo moja dziewczyna nie jest w żadnym stopniu seksualna czy coś ale wygląda tak podniecająco (...)

 Hahaha..... A po co te ciasne majtki? Nie ukrywaj się. Niech widzi twoją erekcję 😄  Chyba powinna być zadowolona 😄 

2. O co chodzi z tym,że nie jest seksualna, ale wygląda podniecjąco? Nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Ja_99 napisał:

To jest trochę wstydliwe już mam erekcję przy każdym nawet myśleniu o mojej dziewczynie i nic nie mogę z tym zrobić, a jak jestem z nią no to tylko ciasne majtki pomagają by tego nie widziała, nie wiem co mam zrobić bo moja dziewczyna nie jest w żadnym stopniu seksualna czy coś ale wygląda tak podniecająco zawszę bo robi to dla mnie, jednak nawet jej codzienny wygląd powoduję u mnie takie coś

Czy jest sposób by to zatrzymać? i czy jest to normalne? dodam że tylko na widok jej tak się dzieje. Oczywiście nie patrze na inne ale nawet jeśli bym widział inne przypadkiem nawet na ulicy to żadna nigdy by tak nie wywoływała, zresztą jestem zapatrzony całkowicie jedynie w moją dziewczynę

Całkowicie normalny, zdrowy odruch. Musisz chyba wziąć sprawy we własne ręce 😉 bo coś mi się wydaje, że dziewczyna jeszcze na to za młoda.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że kobiety się tak nie napalają? Może nawet bardziej, tylko u nich tego nie widać. A szkoda 🙂

Przejdzie z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, ONA83 napisał:

Całkowicie normalny, zdrowy odruch. Musisz chyba wziąć sprawy we własne ręce 😉 bo coś mi się wydaje, że dziewczyna jeszcze na to za młoda.

zgadzam się - u młodych mężczyzn ale także nawet u dorastających chłopców (ja tak miałem od 12-13 roku życia) bywa to normalne. Też u mnie wywoływało to duży stres bo w młodym wieku byłem bardzo nieśmiały i bałem się, że dziewczyna to zobaczy tym bardziej że wtedy było modne noszenie bardzo ciasnych spodni i faktycznie było to widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ddt60 napisał:

zgadzam się - u młodych mężczyzn ale także nawet u dorastających chłopców (ja tak miałem od 12-13 roku życia) bywa to normalne. Też u mnie wywoływało to duży stres bo w młodym wieku byłem bardzo nieśmiały i bałem się, że dziewczyna to zobaczy tym bardziej że wtedy było modne noszenie bardzo ciasnych spodni i faktycznie było to widać

Nie tylko u młodzieży. Ja już do młodych nie należę, a zdarza mi się czasami mieć niekontrolowany wzwód zupełnie nie wywołany podnieceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, marinero napisał:

Gdybys wiecej poczytal o meskiej seksualnosci to bys  sie nie dziwil.Nie jestes zadnym ewenementem ! 🙂 Polecam Starowicza .On to dosc dobrze opisuje  i przystepnym jezykiem .Uczymy sie cale zycie! 🙂 

Facetom staje do samej smierci, a nawet po 🙂 Po, to nawet ma  sztywnieszy niz za zycia:) 

A czy ja się dziwię? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×