Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć. Mam pewien problem, rozterke...

Mój tata zostawił moją mamę po 30 latach małżeństwa dla innej. Ciężko było mi się z tym pogodzić, nie rozmawiałam z nim 2 miesiące. Po wielu rozmowach z moimi bliskimi doszłam do wniosku, że to jednak mój ojciec, boli mnie co zrobił ale nie mogę go skreslac z życia..  Jednak teraz pojawia się kolejny problem  - jego nowa partnerka. Chce mnie poznać. Z racji tego, że tata mieszka za granicą to przez pandemie nie widziałam go pół roku. W tym tygodniu wrócił, chciałam się z nim spotkać ale.. on chce przyjechać z NIĄ. Gdy powiedziałam mu, że nie chce jej poznawać to stwierdził , że to przykre i że w takim razie przyjedzie tylko na szybką kawę. Trochę mnie to zabolało, poczułam jakby ona była najważniejsza..  Jednak z drugiej sama nie wiem czy dobrze robię. Może powinnam ją poznać dla taty ? Moze to dla niego ważne a ja jestem egoistka ? Jest jeszcze kwestia mamy.. powiedziała mi jakiś czas temu, że dla niej byłaby to zdrada z mojej strony gdybym się z tamtą spotkała.. jestem w kropce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po takim czasie może najpierw z nim się spotkaj i obgadajcie wszystko tak w cztery oczy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedz ze mozecie spotkac sie we 3 a jak przyjda jej nie wpuszczaj

zapytaj papcia-ona albo ja, wybieraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, aneta3190 napisał:

tata mieszka za granicą

A mama w pl? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ojciec chce akceptacji od ciebie dla nowego związku ,dla swoich decyzji . Ty nie musisz przystawać na jego warunki. Zaproponuj, że po tym co się stało chcesz z nim porozmawiać w 4 oczy ,chcesz wyjaśnień ,informacji . Jego kobieta jeśli jest rozumna sama powinna mu to ułatwić , zaproponować itd  . Jeśli dojdzie do spotkania z tatą na kawę , to wypij ,ale daj mu znać, że nic to nie zmienia -oczekujesz szczerej rozmowy tylko z nim i tylko o waszej byłej rodzinie . Jeśli dojdzie do spotkania w 4 oczy i pogadaniu szczerym to warto to skonfrontować z mamą ,zobaczyć co i jak ,bo często dzieci nie widzą tego ,co widzą dorośli . Może wcale nie było tak różowo między nimi ? Jeśli jednak zostawił mamę do nowej dziuni , to daj mu znać ,że jest tatą ,ale nie pochwalasz tego co zrobił i ... nie chcesz kontaktu z nową partnerką . To sa twoje uczucia i  ty masz się dobrze w tym garniturze czuć ,a nie tata . Obserwuj jak tata traktuje twoją mamę ,czy pogardza, czy jednak mimo rozejścia wspomaga itd  To podpowie tobie kierunek działań ,a na to trzeba czasu ,a tata chce już , teraz . Nie, to tak nie działa .

Edytowano przez Johny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2021 o 13:28, Johny napisał:

Ojciec chce akceptacji od ciebie dla nowego związku ,dla swoich decyzji . Ty nie musisz przystawać na jego warunki. Zaproponuj, że po tym co się stało chcesz z nim porozmawiać w 4 oczy ,chcesz wyjaśnień ,informacji . Jego kobieta jeśli jest rozumna sama powinna mu to ułatwić , zaproponować itd  . Jeśli dojdzie do spotkania z tatą na kawę , to wypij ,ale daj mu znać, że nic to nie zmienia -oczekujesz szczerej rozmowy tylko z nim i tylko o waszej byłej rodzinie . Jeśli dojdzie do spotkania w 4 oczy i pogadaniu szczerym to warto to skonfrontować z mamą ,zobaczyć co i jak ,bo często dzieci nie widzą tego ,co widzą dorośli . Może wcale nie było tak różowo między nimi ? Jeśli jednak zostawił mamę do nowej dziuni , to daj mu znać ,że jest tatą ,ale nie pochwalasz tego co zrobił i ... nie chcesz kontaktu z nową partnerką . To sa twoje uczucia i  ty masz się dobrze w tym garniturze czuć ,a nie tata . Obserwuj jak tata traktuje twoją mamę ,czy pogardza, czy jednak mimo rozejścia wspomaga itd  To podpowie tobie kierunek działań ,a na to trzeba czasu ,a tata chce już , teraz . Nie, to tak nie działa .

Jej matka jest toksyczna, wciąga córkę w walkę z ex! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matka ma żal ,ojciec chce szybko pokazać nową wybrankę do akceptacji ,a córka dorosła jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×