Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mizumizu

Waszym okiem dziewczyny

Polecane posty

Cześć. Wiem ze to forum dla pań ale chyba tylko tu moze znajda parade. Temat ciezki. Jestem sam od chyba 2 lat, po ostatnim zwiazku calkiem sie zapadlem, tez dlatego ze to troche moja wina, tego jak wygladam, mojego charakteru  tez pewnie. No i mam znajomego z pracy. Jedyna osoba z ktora po przeprowadzce do innego miata zaczalem w ogle rozmawiac i tez pierwsza osoba z ktora nawiazalem cos na wzor przyjazni(?) odkad sie wycofalem. Nie wiem nawet jak to napisac. Mam kompleksy nie bez przyczyny w sensie ze jak moge kobieta sie podobac z tym ze moze akurat ja nie jestem brzydki i nieatrakcyjny całkowicie tylko po prostu moze ogolnie kobieta to zla grupa docelowa? Chyba juz jasniej w temacie co? Nic sie nie stalo tak naprawde nic ale znam prawde na temat kolegi oraz to w jaka strone by chcial pokierowac znajomosc. Rzekomo moje wady wizualne w pewnych okolicznosciach są na plus. Nie wiem, nie wyobrazam sobie jak by to mialo wygladac, boje sie ale na codzien i tak czuje sie zdepresjonowny (jest takie slowo w jezyku polskim?) a nie powiem dobrze sie czuje niesam. Czy w takich okolicznosciach jesli nawet to dalej cos zlego? BTW naprawde obiektywnie dobrze wyglada, dziewczyn sporo, ladnych wiec no nie moge tego zrozumiec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj znajomy lubi chlopcow. To specyficzne bo konkretnie to lubi gdy sa oni troche dziewczecy. No i tak jest ze polubil wlasnie mnie, dla mnie to szok ale z drugiej strony nikt sie mna nie interestuje od dawna, jak mialem urlop to z nikim nie pogadalem, nie wiem, przygnebiony jestem. Lepiej sie czuje jak jest w poblizu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
7 minut temu, FNicki napisał:

no że rozkminia czy jest ho/moseksualny

Tak on jest. Musze edytowac no chyba choc napsalem wyzej ze dziewczyny chyba tez ale jednak bardziej chlopcy. Mali jak ja moze bo ja niski jestem i waze ponizej 60kg to bardzo drobny jestem bardzo

Edytowano przez mizumizu
Dodatkowa informacj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

Aha. Spoko. Dziś się też zastanawialam czy mogłabym stać się lesbą z wyboru. 

Nie rozumiem. Ja jestem bi tylko nigdy  nie powiedzialem nikomu i zawsze chcialem stworzyc zwiazek z kobieta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak po prostu? Dziewczyny powinny wiedziec chyba jak to jest czuc sie nie atrakcyjna a potem przez bombardowanie czyms milym od innego goscia mimo ze mialyscie faceta sie zlamalyscie i poszlo dalej. Sorry ale wlasnie to sie przytrafilo mojej bylej a teraz w okretny sposob dzieje sie mnie na nieco innych zasadach. Sorry jak zabrzmialem niemilo czy cos. Temat dla mnie trudny 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wyboru nie jestem jaki jestem i tez chcialbym zeby mi bylo dobrze albo przynajmniej nie bylo zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

Z moim mózgiem coś złego się dzieje chyba, bo nic nie rozumiem.

Pytanie kiedy się działo dobrze XDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

😞 napsalem tutaj bo chcialem uzyc polskiego jezyka nie wiedzialem ze tak zle. Dobrze to nie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bi, nigdy tego nie zaakceptowalem ani nie wykorzystalem. Z podobaniem to tak spodobal mi sie wlasnie on a wczesniej to zaden mi sie nie podobal, mialem dziwne tylko mysli i sie ich i tak potem wstydzilem. Wole dziewczyne ale juz wiem ze nic z tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×