Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
WeR@niczka1993

Proszę o radę

Polecane posty

Czesc. Daniela znam z pracy od 4 lat. W tym czasie sporadycznie rozmawialismy. Wszystko zmienilo sie 3 miesiace temu. Przyszedl do mnie, pokazujac zdjecie izabeli krzan. Tej modelki, twierdzac, że jestem do niej podobna. Ok. Zignorowalam to. Po jakims czasie znow kiedy siedzialam i rozmawialam z innym kolegą. Rzucil tekstem " no jak bedzie cieplo, to się mozna na piwo wybrac". Ja znowu nic. Ostatnio to wszystko przybralo na sile, bo podczas rozmowy z moja najlepsza kolezanką, zapytal " a gdzie moja piekna Krzan"? Moja znajoma to agentka, więc rzekla: a co tesknisz za nia? On: a powiem ci nawet że tak. Ona dalej pyta: marzysz o randce z nią? Co bys zrobil, gdyby Cię gdzies zaprosila? Zrobil się czerwony i mowi: poszelbym. Niedawno tez spotkalismy się na schodach. Potem widzialam że się za mną obejrzał. No i co o tym myslec? Jakies rady? Dodam że on ma 32 lata i jest mega przystojny. Twierdze nawet, że moglby miec każdą laskę.

 

Ps. Ja mam 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Tobie tak - klasyka manipulacji. Pewnie wyczytal gdzies z PUA. Mowi Ci o modelkach zeby obnizyc Twoje poczucie pewnosci siebie. Potem bedzie do Ciebie podbijal zebys poczula sie wyjatkowa ( oczywiscie otoczy to slodkim pierdzeniem ). Final sprawy znamy, wzbudzi w Tobie emocje i Ciebie przeleci z czego bedziesz zachwycona. Potrwa to jakis czas poki nie wyczai lepszej sztuki a ty bedziesz wielce zrozpaczona. Zapytasz zapewne dlaczego tak mysle? A no dlatego bo sama powiedzialas ze moglby miec kazda laske, zatem co? Myslisz ze bedzie Tobie jedyny wierny skoro ma wiele opcji i wie o tym? I juz na wejsciu stosuje klasyczne myki? 🙂 Oczywiscie wiem ze nie posluchasz tego co mowie, ale tak sie stanie. Jak Cie zostawi to nie rob z dobrych chlopakow potem potworow za swoje wlasne zle decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

Będąc przy chrzanie, ale bym zeżarła pół kilo orzechów wasabi.

 Uwielbiam chrzan z ćwikłą na kanapce z serem. A orzechy laskowe najbardziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

To smacznego. 

A ty co jadłaś? Orzechy dopiero we wrześniu o ile pamiętam. Prosto z drzewa, takie młode, które się zrywa i obiera z mundurków, skorupek i tej błony na nich. Najlepsze są najmniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

Nie jadłam, bo nie mam i się odchudzam i tak. Te też lubię, ale obierać nie.

Nie masz nic do jedzenia czy chrzanu z ćwikłą? Uspokój się z odchudzaniem. Jedzenie to najlepsza czynność na świecie i się nie torturuj dietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

To jedz na zdrowie. Ja wolę powiedzieć stop. Nie torturuje mnie to póki co. Z ćwikłą nie tykam.

No właśnie nie mogę jeść dlatego ciągle gadam o jedzeniu i jestem nieszczęśliwa na myśl o suto zastawionym stole. Zrozum człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mewa kontratakuje napisał:

Co ryzykujesz? Idź na jedną randkę, zobaczysz jak będzie; w najgorszym razie spędzisz całkiem miło czas i coś zjesz w towarzystwie gościa, w najlepszym coś się  z tego rozwinie...

Juz w jednym z Tematow pisalem - nie sluchaj rad innych kobiet. I tutaj jest tego dokladnie potwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mewa kontratakuje napisał:

Gościu, może Ci wyjaśnię: zanim pod wpływem jakiegoś chorego donosu mod mnie (chyba po pijaku) zbanował, to występowałem jako SAMIEC mewy srebrzystej. SAMIEC...

To jeszcze gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

Ok. Pa. Dziwne, że upić się mogłaś. 

Nie idź. Jesteś mi potrzebna. No. Tak. Wstrzykuję sobie w żyłę eliksir życia. Pocałuj mnie w dùpę. Nie gadam z tobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

Okej. Nie wnikam. Bajojajo.

Do następnego spotkania słoneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

Oby nie, kochana. Oby nie. 

[usta] [uśmiech] [kwiat] [serce] [pa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
4 minuty temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

A gdzie [dūpa]? Miałam całować. 

Proszę. A potem jeszcze o klamce do mojego priva nie zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bolek napisał:

Co ty bredzisz? Wszędzie teorie spiskowe. Koleś 4 lata patrzy patrzy na laskę i boi się podejść, pewno na podobnie popiërdolonym forum to napisał i (lub od kumpli) dostał złote rady by biegać ze zdjęciem modelki.... Jak jest mowa o randce to się wstydzi i czerwieni.

Boi sie zagadac do laski ale pokazuje jej modelki? No faktycznie, to Ci dopiero chlopaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może on nie ma doświadczenia w postępowaniu z kobietami? Jest nieśmiały? To byłoby jednak trochę dziwne gdyż on ma 32 lata i z tego co pisze autorka jest przystojnym facetem. Autorka nie pisze czy on był kiedykolwiek w związku. Nie wiem co o tym sądzić. Za mało danych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Esox napisał:

Może on nie ma doświadczenia w postępowaniu z kobietami? Jest nieśmiały? To byłoby jednak trochę dziwne gdyż on ma 32 lata i z tego co pisze autorka jest przystojnym facetem. Autorka nie pisze czy on był kiedykolwiek w związku. Nie wiem co o tym sądzić. Za mało danych. 

1.5 roku temu z kims byl. Tak naprawdę to kolezanka podsunela mi mysl, że on cos do mnie... Ja tez duzo rozmawiam w firmie, lubie ludzi itd, ale tez bym do niego nie zagadala. Paralizuje mnie to. W jego przypadku moze byc tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×