Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witajcie moi drodzy. Postanowiłam napisać tutaj, gdyż jeden problem spędza mi sen z powiek. Jestem mężatką ponad 10 lat. Dwa miesiące temu mojemu mężowi wysłała zaproszenie na FB dziewczyna z którą miał kontakt wakacyjny (pierwsze zauroczenie i pierwsze całowanie) w wieku 18 lat, kontakt ten się urwał gdyz dziewczyna mieszkała daleko A przyjeżdżala tylko na wakacje do dziadków. I jak wspominałam wcześniej po 18 latach ona wysłała zaproszenie mojemu mężowi, a on do niej napisał. Najpierw nic takiego zwykła wymiana zdać typu co tam u ciebie A później napisał że ją "często wspomina" i że "wszytsko pamięta". Czy sądzicie że powinnam mieć powód do  niepokoju? Byłam tym mocno zaskoczona, bo nigdy o niej nie wspominał. Proszę o opinie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety mam to do siebie, że jestem bezpośrednia. Od razu bym powiedziała facetowi że wiem co się święci i że skoro tak, to ja również powspominam z byłymi nieskonsumowane związki. W końcu po 10 latach tak jak on odczuwam rutynę i często wspominam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kontroluje męża, poprostu za pozwoleniem wzięłam telefon i niestety RZUCIŁA mi się w oczy konwersacja z nieznaną mi kobietą 😊 nie zauważyłam w naszej relacji nigdy tego żeby on myślał o innej kobiecie. Powiedział że nie zamierzał przede mną ukrywać tej rozmowy, mówiąc że wiedział że się wytłumaczy. Rozmowa nie wyglądała groźnie, najbardziej uktwilo mi to zdanie "Wspominam Cię często" 🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×