Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oooooooanty

najbardziej niemila obsluga

Polecane posty

Gość klientka
Zgadzam sie z wypowiedzia msciciela, jestem byla klientka tego burdelu. Nie dziwie sie pracownika ze maja juz tego dosc bo ja bylam swiadkiem jak niemiec kopal po regalach i pierd*** po niemiecku "szajse wek" dziwie sie pracownika ze jeszcze hama nie wywiezli z tego sklepu na taczce a co do tego ufo to niech go lepiej kosmici polkna a ty sobie daj spokuj MSCICIEL bo narobisz sobie tylko klopotu. Nimi powinien zajac sie Hitler a w Oswiecimiu powinni dla nich uruchomic piece!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikto nie je doma
Kurcze, ja jeszcze nie trafiłem na te sklepy gdzie pani siedzi za ladą i robi laskę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna789
Mam 25 lat, a wyglądam na 15...no i sportowe ciuchy....obsługa w Krakowskiej sephorze ( wymieniąją się wiec stała ekipa) zawsze patrzy na mnie spod byka, raz ochroniarz wraz z ekspedientką kom entował, że "ona zgimnazjum nie kupi"...napisałam skargę...brak odpowiedzi...w kazdym razie wczoraj robie zakupy, ekspiednetki traktuja mnie z przymrozeniem oka, łaskawie 1 podeszła pytajac o pomoc, mowie,ze pierw sie rozejrze i byla strasznie nachalna w ciskala mi towar zupelnie ktorego nie szukalam i jej odmowilam zakupu tychze rzecczy byla obrazona, odburknela...sklep super obsługa straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×