Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Łukimaximhowlettflintpalme

Byłem na pierwszej randce i co dalej?

Polecane posty

Odczekac parę dni zanim ponownie się odezwę? Zresztą dziewczyna z randki i tak wyjeżdża na wakacje na parę dni..więc nie będę jej zawracał chwilowo gitary... Jaka jest etykieta randkowania? Jakie są kolejne kroki? Było przyjemnie acz żałuję że nie dałem jej bardziej znać że mi się podoba (boję się pułapki friendzone), wydaje mi się że ona odezwie się sama jak wróci z tych wakacji, ale do tego czasu się nie odzywać? Chyba z rok nie randkowalem i trochę wyszedłem z  wprawy, może nie było jakiejś super chemii ale miło się gadało i podoba mi się fizycznie, chciałbym rozwijać te znajomość dalej, randka trwała dwie godziny, śmiała się z moich dowcipów i było sympatycznie, choć nie wykazała ni krzty zrozumienia dla moich gustów muzycznych i ulubionego zespołu (The Prodigy 🐜🐜🐜😊😊) denerwuje mnie to że wyjeżdża zaraz na kilkanaście dni bo nie będę mógł pójść za ciosem i zaprosić jej na kolejną randkę i będę musiał trochę poczekać na rozwój wydarzeń, za dobry omen uznaje to że pocałowała mnie soczyscie w policzek przy pożegnaniu, chyba nie wyszedłem więc tak fatalnie... Będę cierpliwy i odezwe się jak wróci z wakacji, nie ma chłopaka co napawa mnie nadzieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli ci zalezy odezwij sie teraz i zapros ja teraz na randke po jej przyjezdzie.To wymarzona sytuacja, jesli jej sie choc troche podobasz, to wykazujac zainteresowanie teraz, sprawisz ze bedzie o tobie myslala na wyjezdzie i ekscytowala kolejna randka.

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, wyciskam klopsy powrót napisał:

myśle że się za bardzo nakręcasz, bo jakby to był fajny start to byś z nią już jechał na wakacje a nie ona sama.... raczej już friendzone albo odpadłeś

Jak jechał na wakacje:D mam rzucić wszystko dla dziewczyny którą znam kilka dni i widziałem drugi raz w życiu, ona jedzie za granicę do swoich koleżanek, tak na pewno czulibyśmy się komfortowo w takiej sytuacji, życie to nie komedia romantyczna... 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Anisa napisał:

jesli ci zalezy odezwij sie teraz i zapros ja teraz na randke po jej przyjezdzie.To wymarzona sytuacja, jesli jej sie choc troche podobasz, to wykazujac zainteresowanie teraz, sprawisz ze bedzie o tobie myslala na wyjezdzie i ekscytowala kolejna randka.

Też po dogłębnym przeanalizowaniu sprawy mi się wydaje, że to dobra sytuacja,że sobie damy odpocząć od siebie te kilkanaście dni, tylko żeby o mnie nie zapomniała ani nikogo nie poznała na tych wczasach 😉

Edytowano przez Łukimaximhowlettflintpalme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, wyciskam klopsy powrót napisał:

myśle że się za bardzo nakręcasz, bo jakby to był fajny start to byś z nią już jechał na wakacje a nie ona sama.... raczej już friendzone albo odpadłeś

Albo masz 12 lat... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Łukimaximhowlettflintpalme napisał:

Też po dogłębnym przeanalizowaniu sprawy mi się wydaje, że to dobra sytuacja,że sobie damy odpocząć od siebie te kilkanaście dni, tylko żeby o mnie nie zapomniała ani nikogo nie poznała na tych wczasach 😉

Spokojna głowa. Jeżeli jej na tobie zależy autorze, ona nie da się poderwać żadnemu wakacyjnemu podrywaczowi. Każdego adoratora odrzuci. Jeżeli po jej powrocie spotkasz ją spacerującą z partnerem zapoznamym podczas wakacji ,nie ma co rozpaczać. To by oznaczało, że nie jesteś w jej typie i wzajemnej chemii między wami nigdy by nie bylo gdyż nie jesteście sobie pisani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będziesz się odzywał tyle czasu to ona pomyśli, że nic z tego. Najlepiej napisz, powiedz, że było miło i dobrze się czułeś w jej towarzystwie i jak tu już ktoś napisał, zaproś na kolejną randkę po jej powrocie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, la_manzana napisał:

Jak nie będziesz się odzywał tyle czasu to ona pomyśli, że nic z tego. Najlepiej napisz, powiedz, że było miło i dobrze się czułeś w jej towarzystwie i jak tu już ktoś napisał, zaproś na kolejną randkę po jej powrocie.

tak zrobię,dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

😄😄😄😄😄 mowienie ze zaraz po randce sie gdzies wyjezdza to sciema, czesto to kiedys stosowalam.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, EwaWa napisał:

😄😄😄😄😄 mowienie ze zaraz po randce sie gdzies wyjezdza to sciema, czesto to kiedys stosowalam.   

Nie koniecznie. Mogła mieć zaplanowany wyjazd od dawna. Wakacje planuje się z dużym wyprzedzeniem. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, EwaWa napisał:

😄😄😄😄😄 mowienie ze zaraz po randce sie gdzies wyjezdza to sciema, czesto to kiedys stosowalam.   

Jeżeli ten wyjazd to była ściema  to była to łagodna ściema. Gdyby powiedziała mu, że ma chłopaka,brzmiało by to dużo bardziej dobitnie. Osobiście wolałbym usłyszeć tą pierwszą wersję😉Mam nadzieję, że to nie była ściema gdyż życzę autorowi dalszych udanych randek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Anisa napisał:

jesli ci zalezy odezwij sie teraz i zapros ja teraz na randke po jej przyjezdzie.To wymarzona sytuacja, jesli jej sie choc troche podobasz, to wykazujac zainteresowanie teraz, sprawisz ze bedzie o tobie myslala na wyjezdzie i ekscytowala kolejna randka.

Dokładnie, napisz ze fajnie Ci się z nią rozmawiało i że fajnie spędziłeś z nią czas. Dla mnie kilka dni milczenia po randce dałoby odwrotny skutek, myślałabym ze cos było nie tak, facet się waha i zastanawia czy w to iść, że jest tak zajęty ze nawet smsa nie może napisać

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Esox napisał:

Jeżeli ten wyjazd to była ściema  to była to łagodna ściema. Gdyby powiedziała mu, że ma chłopaka,brzmiało by to dużo bardziej dobitnie. Osobiście wolałbym usłyszeć tą pierwszą wersję😉Mam nadzieję, że to nie była ściema gdyż życzę autorowi dalszych udanych randek. 

Niekoniecznie. Okres w końcu wakacyjny. Pierwsze słyszę że taki tekst to sciema

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Łukimaximhowlettflintpalme napisał:

za dobry omen uznaje to że pocałowała mnie soczyscie w policzek przy pożegnaniu, chyba nie wyszedłem więc tak fatalnie... Będę cierpliwy i odezwe się jak wróci z wakacji, nie ma chłopaka co napawa mnie nadzieją

Uważam, że całus jest dobrym symptomem. Doradzam odezwać się teraz, przed wyjazdem. To będzie potwierdzenie Twojego zainteresowania. Każda kobieta po randce, oczekuje choćby dyskretnego sygnału, który utwierdzi ją w przekonaniu, że zrobiła dobre wrażenie. Wyjedzie ze świadomością, że  powrót zwiastuje coś miłego. Brak kontaktu z Twojej strony, zachęci do zawierania nowych znajomości.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Czepek w krainie czarów napisał:

Promocja na mleko Bebiko w Biedronce ! Można kupić za 500 plus!

Dzięki, ale już się spóźniłam na promke. Powiedzieli że czepek w krainie czarów wykupiła wszystko 

Edytowano przez MamaMai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Czepek w krainie czarów napisał:

Pomówienia ! 

Odsprzedaj trochę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Czepek w krainie czarów napisał:

Wykupiła całe Bebiko Angelika kebeb ale wątpię że ci odsprzeda bo sama zamiast dać glodowanym dziedzinom to wsadza te mleko w odbyt a potem mężczyźni wciągają to z odbytu jak koks

Potrzebujesz na leki, odsprzedaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Olimpia napisał:

Nie koniecznie. Mogła mieć zaplanowany wyjazd od dawna. Wakacje planuje się z dużym wyprzedzeniem. 

dokładnie,kilka razy podkreślała ,że planowała to od dawna ,i że koleżanki ją namówiły a teraz jest na to dogodny czas bo ma urlop itd ,poza tym kilka razy powiedziała cos w stylu :''ze mozemy isc do kina jak wroce z wakacji,jak spotkamy się po powrocie itd' ,gdyby to byla ściema nie mówiłaby w sposób który sugeruję że jakoś znajdzie dla mnie czas w przyszlosci,poza tym jestem pewien że nie ma chłopaka bo spytałem się o to w sposób zaowalowany lub nie kilka razy,jestem dobrej myśli,ona momentami tak mówiła jakby to było oczywiste że będa kolejne randki..

Edytowano przez Łukimaximhowlettflintpalme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Łukimaximhowlettflintpalme napisał:

dokładnie,kilka razy podkreślała ,że planowała to od dawna ,i że koleżanki ją namówiły a teraz jest na to dogodny czas bo ma urlop itd ,poza tym kilka razy powiedziała cos w stylu :''ze mozemy isc do kina jak wroce z wakacji,jak spotkamy się po powrocie itd' ,gdyby to byla ściema nie mówiłaby w sposób który sugeruję że jakoś znajdzie dla mnie czas w przyszlosci,poza tym jestem pewien że nie ma chłopaka bo spytałem się o to w sposób zaowalowany lub nie kilka razy,jestem dobrej myśli

jak miala zaplanowany wyjazd to mogła się z Toba spotkać po wyjeździe.  Mowie ci, "chetnie sie spotkam jak wrócę za tydzień, dwa " oznacza " od biedy mozesz byc, porandkuje jeszcze dwa tygodnie , moze znajdzie się ktoś lepszy a jak nie to sie odezwe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, EwaWa napisał:

jak miala zaplanowany wyjazd to mogła się z Toba spotkać po wyjeździe.  Mowie ci, "chetnie sie spotkam jak wrócę za tydzień, dwa " oznacza " od biedy mozesz byc, porandkuje jeszcze dwa tygodnie , moze znajdzie się ktoś lepszy a jak nie to sie odezwe".

Wasze czarnowidztwo tylko psuję mi humor;(...,jestem pewien,że coś z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Łukimaximhowlettflintpalme napisał:

dokładnie,kilka razy podkreślała ,że planowała to od dawna ,i że koleżanki ją namówiły a teraz jest na to dogodny czas bo ma urlop itd ,poza tym kilka razy powiedziała cos w stylu :''ze mozemy isc do kina jak wroce z wakacji,jak spotkamy się po powrocie itd' ,gdyby to byla ściema nie mówiłaby w sposób który sugeruję że jakoś znajdzie dla mnie czas w przyszlosci,poza tym jestem pewien że nie ma chłopaka bo spytałem się o to w sposób zaowalowany lub nie kilka razy,jestem dobrej myśli,ona momentami tak mówiła jakby to było oczywiste że będa kolejne randki..

Wyślij do niej wiadomość teraz, po randce. Zobaczysz jak zareaguje. Zapytaj między innymi, czy spotkanie po jej powrocie jest aktualne (kino) 

Nie bądź zbyt nachalny. Zachowaj na razie zdrowy dystans. Kobietę też można zniechęcić, zbytnim narzucaniem się. Po tej rozmowie będziesz miał już  wskazówkę na przyszłość. Gwarancji Ci nie dam. Podłe kobiety też się zdążają. Takie, które uwielbiają bawić się cudzym kosztem. Pochopnie się nie angażuj, bo potem będzie bardzo bolało 😞 Niczego sobie nie obiecuję, dopóki nie będzie pewności. To jest dobra rada 🙂 Powodzenia!

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Olimpia napisał:

Wyślij do niej wiadomość teraz, po randce. Zobaczysz jak zareaguje. Zapytaj między innymi, czy spotkanie po jej powrocie jest aktualne (kino) 

Nie bądź zbyt nachalny. Zachowaj na razie zdrowy dystans. Kobietę też można zniechęcić, zbytnim narzucaniem się. Po tej rozmowie będziesz miał już  wskazówkę na przyszłość. Gwarancji Ci nie dam. Podłe kobiety też się zdążają. Takie, które uwielbiają bawić się cudzym kosztem. Pochopnie się nie angażuj, bo potem będzie bardzo bolało 😞 Niczego sobie nie obiecuję, dopóki nie będzie pewności. To jest dobra rada 🙂 Powodzenia!

ale to w sumie z jeden strony mam napisać ,z drugiej zdrowy dystans ?chce do niej napisac dzien przed wyjazdem albo w dzien wyjazdu i zyczyc jej milych wakacji czy cos w tym stylu i wlasnie nadmienic wlasnie o tym kinie i narazie nic więcej,nie chce żeby poczuła się mną zmęczona,nie lubię się narzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Łukimaximhowlettflintpalme napisał:

ale to w sumie z jeden strony mam napisać ,z drugiej zdrowy dystans ?chce do niej napisac dzien przed wyjazdem albo w dzien wyjazdu i zyczyc jej milych wakacji czy cos w tym stylu i wlasnie nadmienic wlasnie o tym kinie i narazie nic więcej,nie chce żeby poczuła się mną zmęczona,nie lubię się narzucać

To właśnie miałam na myśli. Abyś nie bombardował jej wiadomościami, póki co i zapytał o ten konkret, który notabene wypłynął od niej. Zapewnij, że będziesz czekał i odezwiesz się jak wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Pan Kracy napisał:

Gość nigdy nie pisze jako pierwszy! Zelazna zasada, żadnego odzywania się tuż po pierwszym spotkaniu! Chodzby cisza trwala i tydzień, trzeba wyczekaj aż pierwsza napisze a jak nie to olac...

serio?no właśnie też tak myślałem,ale zdania są podzielone jak widać,na tych wszystkich kanałach na YT i forach dotyczacych relacji damsko-meskich chyba 90 procent porad mówi że to facet ma bezwzględnie odezwać się pierwszy,czyli co ..radzisz sie nie oddzywać i czekać aż to kobieta zainicjuje kontakt?szczerze mówiąc już tak robiłem,i czasem działało ,czasem nie

Edytowano przez Łukimaximhowlettflintpalme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc jak się nie odezwiesz, to dziewczyna stwierdzi że nie jesteś zainteresowany i być może pojawi się ktoś inny. Tak ja poznałam mojego narzeczonego-właśnie dlatego, że jakiś chłopak nie chciał wyjść na natręta albo słuchał rad kumpli. Nie odzywał się więc stwierdziłam, że mu się nie podobam, było mi przykro i poznałam innego. 

Kobieta lubi czuć, że facetowi zależy...to nie znaczy że masz do niej pisać od rana do nocy, wydzwaniać i osaczyć. Daj jej poczuć, że chcesz ją zdobyć i jest ważna. Zaproś do ulubionej restauracji-nawet jeśli nie lubisz takiej kuchni jak ona i tego typu rzeczy. 

 

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Łukimaximhowlettflintpalme napisał:

Pierdziele, odezwę się raz tak jak radziła użytkowniczka Olimpia przed tym wyjazdem i poczekam na rozwój sytuacji... 

Ja jako kobieta czułam się fajnie, gdy facet dał znać, że randka ze mną mu się podobała. Nie słuchaj rad, że masz się nie starać o babę. Co to w ogóle za rady nie powiem skąd wzięte 😄 Ty dajesz znać kobiecie, że Ci się podoba i jeśli Ty jej też, to odwzajemni to.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×