Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Oczarowana45

Czy naprawdę uważacie ze jeśli ktoś ma np 30 lat

Polecane posty

i z nikim nie spałam to jest nienormalny i powinien przespać sie z kimkolwiek? Niektorzy nie sypiają z nikim bo czekają na milosc a ona nie przychodzi

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz iść z falą i pokazać się z byle kim to idź jak masz poczuć się lepiej to możesz nawet brać za to pieniaszki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odradzacie spanie z kimkolwiek i co nadal ma ktoś czekać na milosc i zwiazek z tymi sprawami zeby potem się dowiedzieć ze jest nieudacznikiem nadal po 30?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Oczarowana45 napisał:

Odradzacie spanie z kimkolwiek i co nadal ma ktoś czekać na milosc i zwiazek z tymi sprawami zeby potem się dowiedzieć ze jest nieudacznikiem nadal po 30?

Nieudacznikiem to może co najwyżej mówić sam o sobie jeśli tak się czuję. Żyj tak abyś była zadowolona ze swojego życie, chcesz to bądź nawet gwiazdą w swoim regionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, EIciaa napisał:

Jednak czasami Ci się zdarzy powiedzieć coś z sensem. 😄

A czemu mam niby taki rozum? odpowiadam wedlug tego co sama czytam ze osoby 30 + sa nienormalne gdy z kimś nie spały. Wiec wyglada na to ze powinny kogos szybko znalezc do tego lozka zeby być normalne wedlug opini publicznej.

Edytowano przez Oczarowana45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Oczarowana45 napisał:

A czemu mam niby taki rozum? odpowiadam wedlug tego co sama czytam ze osoby 30 + sa nienormalne gdy z kimś nie spały. Wiec wyglada na to ze powinny kogos szybko znalezc do tego lozka zeby być normalne wedlug opini publicznej.

Bo teraz model szczęśliwej rodziny to troje dzieci każde z innym, inną 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oczarowana45 napisał:

Odradzacie spanie z kimkolwiek i co nadal ma ktoś czekać na milosc i zwiazek z tymi sprawami zeby potem się dowiedzieć ze jest nieudacznikiem nadal po 30?

To wszystko siedzi w psychice poszczególnych ludzi.
Wiele zależy od wychowania, wrażliwości. To tak jak z kradzieżą, czy zabijaniem zwierząt, żeby je zjeść, polowaniem... jeden ma wyrzuty sumienia i się tego wstydzi, a inny jest z siebie dumny, bo jest zaradny.

Seks to też wewnętrzna sprawa i mężczyzna i kobieta podchodzą do tego inaczej i do tego kwestia wychowania.
Bez seksu da się żyć, to nie jest taka potrzeba jak jedzenie, a seks z niewłaściwą osobą, może sprawić wiele problemów, zwłaszcza kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seks kazdy traktuje inaczej ktoś kto uwaza ze to podstawa związku to na pewno mnie nie zrozumie. Tylko będzie mnie wyzywać. Mi sie wydaje ze stad są rozwody bo facet nie może z jedną kobieta wytrwać musi sobie inne tez poroochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to trochę obrzydliwe tak spać z kimkolwiek ale juz tak mam. Ktos inny powie ze to ok. Mnie by zjadło sumienie bo jestem wrażliwą osobą.

Edytowano przez Oczarowana45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Oczarowana45 napisał:

i z nikim nie spałam to jest nienormalny i powinien przespać sie z kimkolwiek? Niektorzy nie sypiają z nikim bo czekają na milosc a ona nie przychodzi

Spanie z kimś wcale nie oznacza uprawiania z tym kimś seksu. xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Oczarowana45 napisał:

i z nikim nie spałam to jest nienormalny i powinien przespać sie z kimkolwiek? Niektorzy nie sypiają z nikim bo czekają na milosc a ona nie przychodzi

jak przez tyle lat nie trafiłaś "miłości" to raczej nie trafisz, coś z tobą nie tak, masz chorą wyobraźnie odnośnie co to jest ta miłość, TV zryło ci mózg i jesteś spalona, stracona, jednorazówka genetyczna, kup kota i czekaj na śmietnik historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Oczarowana45 napisał:

Odradzacie spanie z kimkolwiek i co nadal ma ktoś czekać na milosc i zwiazek z tymi sprawami zeby potem się dowiedzieć ze jest nieudacznikiem nadal po 30?

30 lat i zero miłości to jakaś porażka, może zamiast w piwnicy siedzieć wychodź z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Oczarowana45 napisał:

A czemu mam niby taki rozum? odpowiadam wedlug tego co sama czytam ze osoby 30 + sa nienormalne gdy z kimś nie spały. Wiec wyglada na to ze powinny kogos szybko znalezc do tego lozka zeby być normalne wedlug opini publicznej.

nie to że powinny szybko kogoś znaleźć, tylko powinny przerobić swoje mentalne spyerdolenie wybrzydzając i czekając na księcia czy modelke z serialu i dobierać się realistycznie z kimś z otoczenia, a nie marudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Solero napisał:

Bo teraz model szczęśliwej rodziny to troje dzieci każde z innym, inną 😄

jak laski są durne i dają szpary tu i tam, no bo przecież są "wolne" i chcą używać życia, to takie rezultaty, spyerdolone rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Retitor555 napisał:

Norma jest utrata cnoty najpóźniej przed maturą. Więc jesteś już sporo do tyłu. Czy zdajesz sobie sprawę ile straciłaś? Może da się to nadrobić, ale trzeba dobrze się starać.

tyle ruhania od matury nigdy nie nadrobi i nie w tej jakości co wtedy, to stracone bezpowrotnie uciechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Oczarowana45 napisał:

To jak nie z randomem to z kim? kolega do seksu?

ty naprawde masz 30 lat? bo pytania nastolatki zadajesz. Chłopa upatrz i zagaduj, umawiaj się randkuj, jak dobrze idzie przez jakiś czas i normalny ziomek i macie dużo wspólnego to ruhaj, potem zamieszkaj razem, ślub, dzieci, piesek, kotek domek z ogródkiem i takie tam. To nie jest jakiś lot w kosmos tylko prosta sprawa i miliony nawet bezmózgów to potrafią. Bierz się do roboty a nie czekasz na samoistny cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Oczarowana45 napisał:

Seks kazdy traktuje inaczej ktoś kto uwaza ze to podstawa związku to na pewno mnie nie zrozumie. Tylko będzie mnie wyzywać. Mi sie wydaje ze stad są rozwody bo facet nie może z jedną kobieta wytrwać musi sobie inne tez poroochać

masz podstawowe problemy z zaufaniem i boisz się być zraniona więc wolisz nie próbować, ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Oczarowana45 napisał:

Dla mnie to trochę obrzydliwe tak spać z kimkolwiek ale juz tak mam. Ktos inny powie ze to ok. Mnie by zjadło sumienie bo jestem wrażliwą osobą.

nie powinnaś dawać dupy chyba że jesteś w związku który jest na etapie który jest już na pewnym poziomie, czyli znacie się już w miare i jest zaufanie zbudowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, porwał mnie jaszczomp napisał:

jak laski są durne i dają szpary tu i tam, no bo przecież są "wolne" i chcą używać życia, to takie rezultaty, spyerdolone rodziny

Serio, patrząc z boku to patola pełną gębą  i można zauważyć że wszystkie szczęśliwe. Chcą być sławne bardziej ważne 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, EIciaa napisał:

Chyba nie od kilku tygodni tylko od kilku lat. 😄

tej użytkowniczki i jej obsesji akurat jakoś nie kojarzę

ale możliwe, dużo tu takich mających pier'dolca na jakimś punkcie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, EIciaa napisał:

Miala jeszcze tematy typu:

Czy po 30 można iść na studia , czy po 30 można kogoś poznać i wyjść za mąż itd itp

Tak zwana Finlandia. ;D

finlandię kojarzę, i faktycznie rozumkiem nie grzeszyła, charakter miała przepaskudny, ale nie spodziewałbym się jednak, że aż tak źle skończy :classic_cool:

PS. acz finlandia pisała, już kilka dobrych lat temu, że nie jest dziewica, była w normalnym związku itd. więc coś mi tu nie pasi... no i jej jeszcze trochę brakuje do 30-stki. hmmm. 

Edytowano przez gosciorro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Oczarowana45 napisał:

Odradzacie spanie z kimkolwiek i co nadal ma ktoś czekać na milosc i zwiazek z tymi sprawami zeby potem się dowiedzieć ze jest nieudacznikiem nadal po 30?

Postaraj się oddzielić swoje życie intymne od opinii publicznej. Jak spotkam na swojej drodze 30l prawiczka będę zdziwiona i owszem, ale nie będzie dla mnie nieudacznikiem bo nieudacznik by nie trafił do mojego łóżka. Nie idziesz z kimś bo wypada czy nie tyko jak tego chcesz .Zarówno wstrzymywanie się jak i zmuszanie jest głupie ,a już zakładanie iluś tematów o tym z pewnością. Ja mam tak poranione stopy że nie dam rady iść i to jest problem, ale nie piszę o tym do zesrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Oczarowana45 napisał:

Seks kazdy traktuje inaczej ktoś kto uwaza ze to podstawa związku to na pewno mnie nie zrozumie. Tylko będzie mnie wyzywać. Mi sie wydaje ze stad są rozwody bo facet nie może z jedną kobieta wytrwać musi sobie inne tez poroochać

Nikt komu na Tobie będzie zależało nie będzie Cię wyzywać, nie nauczysz się seksu sypiając z kim popadnie ,jak kogoś spotkasz odpowiedniego razem będziecie do tego dochodzić ,ale zacznij żyć w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Pierwszy raz powinien być z kimś komu się ufa i darzy jakimś uczuciem. No ale może się zdarzyć, że gdzieś tam na początku znajomości przyjdzie ten moment i wtedy trzeba samemu zdecydować. Laski i tak są kłodami często, więc można się nie przyznawać i może nikt nie będzie pytać xD

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Leżaczek napisał:

Mogę się z tobą przespac o ile się nie wiercisz w nocy.

I o to autorce chodziło, wreszcie któryś z forum to ogarnął. Nie chciała pisać tego wprost, ale czekała na propozycję. Brawo!🤣

Niby trochę was zna, nie będzie do końca z nieznajomym.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×