Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
komar91

Po co ludzie udają, że chcą być z daną osobą do końca życia ?

Polecane posty

Osobiście nie rozumiem po co ludzie udają, że będą kochały i będą chciały być z kimś do końca życia ? Nie oszukujmy się, ale to fizycznie niemożliwe żeby np facet kochał jedną kobietę przez całe życie i chciał z nią być do końca życia. To wszystko fajnie wygląda gdy załóżmy kobieta ma 20-25 lat ale po 20 latach związku dla żadnego faceta 45 letnia kobieta nie będzie juz atrakcyjna i gdyby tylko mógł to by zaczął chodzić z kobietą która ma 20 lat, faceci nie robią tego tylko dlatego, że w tym wypadku naraziliby się na potępienie społeczne np wśród znajomych/rodziny itp. itd. no bo jak to jak była kobieta ładna to ją kochał, a jak pojawiła się pierwsza zmarszczka to nagle poszedł do młodszej ? Oczywiście kobiety również nie są zdolne do bezwarunkowej miłości jedynym tutaj wyjątkiem jest oczywiście dziecko, tutaj kobieta jest zdolna do bezwarunkowej miłości, ale nigdy kobieta nie będzie zdolna do bezwarunkowej miłości w stosunku do faceta. Kobieta może pokochać faceta, ale zawsze to będzie miłość warunkowa np bo ma pieniądze, mięśnie, dom, dobrze płatną pracę, ładnie się ubiera itp. itd. gdyby tych cech u faceta nagle zabrakło to oczywiście kobiety zostawią faceta bez mrugnięcia oka. Inną sprawą jest fakt, że monogamia nie jest wpisana w naturę żadnego zwierzęcia również człowieka. Natura tak ustawiła facetów, że zjawiskiem pożądanym  naturalnie jest posiadanie jak największej liczby kobiet, żeby mógł przekazać swoje geny jak największej liczbie dzieci. Człowiek jest monogamistą nie z natury a z wyboru. Fizycznie jest zatem niemożliwe żeby chcieć być z jedną osobą do końca życia, więc pytanie po co ten cały cyrk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw troche poczytaj, a potem się wypowiadaj, sa zwierzęta które żyją w monogami np. wilki. Poza tym człowiekowi do zwierząt daleko, nie każdy definiuje swoje życie przez seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essence
18 godzin temu, komar91 napisał:

 więc pytanie po co ten cały cyrk ?

Cyrk jest w twojej dziwnej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe skąd ty to wyciągnąłeś to nie wiem. Ja mojego narzeczonego poznałam 6 lat temu i od 5 jesteśmy razem. Nie miał wtedy żadnych oszczędności, miał niedowagę, brak mięśni, brak prawa jazdy i auta, praca jako taka że się utrzymywał. I jakiś z nim byłam i nic mi z tych rzeczy nie przeszkadzało. Teraz ma prawko, auto, zaczął ćwiczyć i przybrał na masie, kończy kursy informatyczne. Więc to co ty powiedziałeś nie ma żadnego sensu. 

Moze tak jest u ciebie ale nie wrzucaj wszystkich do tego samego wora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka34

Różne są sytuacje z życia wzięte chociażby, ale zawsze trzeba się w życiu kierować zasadami. Jeśli zachowania drugiego człowieka nie da się pod żadne zasady podciągnąć, nagminnie nas rozczarowuje, wystawia do wiatru - wtedy te zasady mogą nie obowiązywać. Pytanie do autora - pytasz bo szukasz usprawiedliwienia dla swojego zachowania, coś planujesz a czyżby odzywały się resztki przyzwoitości i przedwczesne wyrzuty sumienia? A może już po? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorze fajnie, że napisałeś szczerze co myślisz. Zaintrygowałeś mnie jednak, gdyż wydaje się tak jakbyś miał jakąś nową, lepszą koncepcję na życie. Jeśli tak jest no opisz ją proszę szerzej, bo chciałabym to przemyśleć, czy to się faktycznie tak da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam pary, które są ze sobą  szczęśliwe  i kochają się do samego konca. Do tego potrzebna jest dojrzałość, szczerość, rozmowa. Podobne cele, ale i pójście na kompromis. Odpowiedzialność ilość, małżeństwo to ciężka praca. Niestety coraz więcej ludzi wybiera drogę na skróty. Jak to się mówi :kiedyś jak się coś psuło to się to naprawiało teraz kupuje się nowe. Tak samo ludzie robią w związkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poznalam mojego meza w wieku 37 lat czyli bedac juz  stara i brzydka . Mam rowniez pelna swiadomosc, ze z czasem bedziemy coraz starsi i brzydcy, bez miesni i bedziemy coraz brzydziej sie ubierac.

I wciaz bez udawania chce przezyc to co mi zostalo wlasnie z nim

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nie kazdy zwiazek jest z milosci, to wychodzi na wierzch jak ktos atrakcyjny zbrzydnie, zachoruje, stanie sie pospolity i nieciekawy a nadal sie chce byc z ta osoba.Jesli ktos mowi, ze kocha piekna modelke czy przystojniaka, ktorego jeszcze slabo zna, to nie ma mowy o milosci, raczej o zauroczeniu, fascynacji, checi zaspokojenia swoich potrzeb.Jesli to sie konczy po 20 latach to w zasadzie milosci nie bylo.I jak 40 latek,ktory zostawil brzydka stara zone zainteresuje sie zgrabna 20 latka to jej tez nie bedzie kochal-tylko samego siebie, z tym ze nie kazdy zdaje sobie sprawe z wlasnych uczuc i blednie je nazywa

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko która atrakcyjna 20 latka będzie chciała 40 latka? Chyba jakaś z problemami psychicznymi albo wyrachowana, która szuka już ustawionego faceta z pozycją. Ale to też dziwne, bo przecież równie dobrze może sobie znaleźć też 20 latka ale z bogatej rodziny... Tak więc naprawdę nie wiem jaka atrakcyjna 20 latka chciałaby 40-50 letniego dziada, któremu już ledwo staje albo niedługo zaczną się problemy z potencją... A stary dziad to sobie może chcieć, ale czy jego ktoś będzie chciał? No i na koniec gdzie niby są ci piękni zadbani 40 latkowie? Bo ja takich nie znam. Wszystko z zakolami i brzuchem. Wystarczy wyjść na plażę latem. Przystojny zadbany 40 latek to może z jeden na sto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×