Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
4 z przodu

Tak prawde mówiąc ludzie bogaci mają przeyebane

Polecane posty

4 godziny temu, 4 z przodu napisał:

duży nacisk społeczny, masa fałszywów wokoło, dramat

Zawsze mogą rozdać biednym.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, 4 z przodu napisał:

duży nacisk społeczny, masa fałszywów wokoło, dramat

Jeśli nie chwalą się kasą, to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej glupi ludzie maja przesrane, a bogaci i glupi maja przesrane po2nie

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto się zastanowić skąd Ci ludzie dorobili się tej fortuny. Pewnie kradli ile wlezie i tak też są traktowani. Jestem zdania że umiar zawsze wskazany i to właśnie on pokazuje kto jakim jest człowiekiem a nie ta fortuna która nie należy do niego 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi sporo w tym prawdy bo jak wszystko masz to już nie masz o czym marzyć. Na  dobre jedzenie ciebie stać, próbujesz wiele rzeczy a potem pójdziesz do sklepu i co to ja bym zjadł  nic mi się już nie chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Anastazja 94 napisał:

Ty wiesz.  Ty wiesz jak ludzie sobie radzą ,nie tylko sławni ludzie są bogaci. 🙂

gdzie pisało o sławnych? dlaczego dodajesz koncepcje których NIE MA tylko dorzucasz  swoje, jakaś usterka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Sofi napisał:

Zawsze mogą rozdać biednym.

aby jeszcze biedakom robić większe problemy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Solero napisał:

Warto się zastanowić skąd Ci ludzie dorobili się tej fortuny. Pewnie kradli ile wlezie i tak też są traktowani. Jestem zdania że umiar zawsze wskazany i to właśnie on pokazuje kto jakim jest człowiekiem a nie ta fortuna która nie należy do niego 😄

no Bill Gates okrada każdego kto kupuje komputer bo prawie każdy komputer ma narzucanego monopolem windowsa, a teraz ma za życiowy cel wybicie ludności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, andreo napisał:

Hi sporo w tym prawdy bo jak wszystko masz to już nie masz o czym marzyć. Na  dobre jedzenie ciebie stać, próbujesz wiele rzeczy a potem pójdziesz do sklepu i co to ja bym zjadł  nic mi się już nie chce 

Nadmiar i możliwości działają inaczej na różne psychiki, jednemu od nadmiaru hajsu i związanych z tym możliwości odpyerdala i jest samo destrukcja ( czytaj biedak umysłowy wpada w kase ), a inni potrafią się z tym obchodzić i nawet zewnętrznie nie rzucają się zbytnio w oczy ani z wyglądu ani z widocznego majątku..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, zbanowany napisał:

aby jeszcze biedakom robić większe problemy? 

Biedni są zaradni, spalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ...nurek napisał:

Tak naprawdę, to w Twoim przypadku: „gadał ślepy o kolorach” 😄

Ludzie na podobnym poziomie zamożności nie muszą być wobec Ciebie fałszywi bo i po co? Odwracając temat, nawet wśród biedaków i roboli, mimo że wszyscy goowno mają, też zdążają się fałszywi ludzie. I co? Natomiast to, że część biedniejszych od Ciebie włazi Ci w doopę bez wazeliny, żeby się trochę pogrzać w Twoim blasku, jest akurat fajne. I zaczyna się w zasadzie już w szkole. Musisz mieć tylko na tyle mądrych rodziców bądź rodzica, żeby Ci to wyjaśnił, i wtedy możesz się nawet bawić tymi ludźmi i sprawdzać jak bardzo gotowi są lizać Twój odbyt, żeby być w Twoim kręgu. To akurat jest całkiem zabawne 😉

Zabawne? Raczej chore. Pochodzę z biednej rodziny a Tobie powiedziałabym tylko: wsadź se w dupę tą kasę. Nikomu nie zazdroszczę, natomiast nie lubię uważania się za lepszego ze względu na grubość portfela.  Myślisz, że komu imponuje Twoja hybryda? hmm... W końcu czym innym zdobywasz te panienki do bzykania, jeśli nie kasą. Chociaż szczery jestes 😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ...nurek napisał:

Tak naprawdę, to w Twoim przypadku: „gadał ślepy o kolorach” 😄

Ludzie na podobnym poziomie zamożności nie muszą być wobec Ciebie fałszywi bo i po co? Odwracając temat, nawet wśród biedaków i roboli, mimo że wszyscy goowno mają, też zdążają się fałszywi ludzie. I co? Natomiast to, że część biedniejszych od Ciebie włazi Ci w doopę bez wazeliny, żeby się trochę pogrzać w Twoim blasku, jest akurat fajne. I zaczyna się w zasadzie już w szkole. Musisz mieć tylko na tyle mądrych rodziców bądź rodzica, żeby Ci to wyjaśnił, i wtedy możesz się nawet bawić tymi ludźmi i sprawdzać jak bardzo gotowi są lizać Twój odbyt, żeby być w Twoim kręgu. To akurat jest całkiem zabawne 😉

Ohydne  to i zarozumiałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tak prawde mówiąc ludzie bogaci mają przeyebane."

Wszystkich pocieszajacych sie taka bajka moge zapewnic, ze ludzie bogaci maja wspaniale zycie. Polecam.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, mysle, ze pieniadze tylko Wam zaszkodza wiec mi je przyslijcie, poswiece sie i je wezme.

A tak na powaznie to czym czlowiek ma wiecej pieniedzy tym wieksze wydatki, a znajomych tez sie ma zwykle na podobnym poziomie materialnym. Wiec rzadko kiedy jest sie jedynym bogatym we wsi, choc i tak sie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2021 o 01:38, 4 z przodu napisał:

duży nacisk społeczny, masa fałszywów wokoło, dramat

Najważniejsze jest gdy się ma pieniądze - nie poszerzać grona zaufanych osób bądź się nie chwalić.  I zachowywać jak biedak.  Wtedy nie ma fałszywych znajomości 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Anastazja 88 napisał:

Najważniejsze jest gdy się ma pieniądze - nie poszerzać grona zaufanych osób bądź się nie chwalić.  I zachowywać jak biedak.  Wtedy nie ma fałszywych znajomości 🙂

dokladnie, trzeba uwazac bo im  wiecej sie ma pieniedzy tym wiecej metow one sciagaja.

czasem powiesz jednak cos madrego

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 84Michal84 napisał:

dokladnie, trzeba uwazac bo im  wiecej sie ma pieniedzy tym wiecej metow one sciagaja.

czasem powiesz jednak cos madrego

Chciałam Ci powiedzieć do ostatniej Twej odpowiedzi , pytałeś się mnie czemu Cię tak nienawidzę ? W życiu nienawiści nie czułam do nikogo.  I taka sama sytuacja by była gdyby np nie Michał a Michalina byla i mówiła z dumą jak mężowi z bratem rogi przyprawia.  Długo byłam najeżona ale to nie ,nienawiść.   Stwierdziłam że to nie moja sprawa. A Ty przemysl to bo szkoda rodziny 🙂 

Nie zawsze chce się udzielać jeśli coś jest dla mnie logiczne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2021 o 12:07, ...nurek napisał:

Zawsze podoba mi się ból doopy biedaków, i te ambitne teksty, że „pieniądze szczęścia nie dają”, „wsadź se w doopę tą kasę”, „sam do tego nie doszedłeś” itd. 
Gdybym był dobrym człowiekiem, to bym Ci współczuł chowania się w biedzie, ale że nie jestem, to… 😉

Tak naprawdę, mimo wszystkich waszych dramatycznych zapewnień, że urodzić się w bogatej rodzinie nie jest istotne, to każde z was pamięta swoje dzieciństwo i to jak zazdrościło tym bogatszym lepszych ciuchów, gadżetów, rowerów, na które mogliście patrzeć jak na ciastka w cukierni zza szyby 😄, tego że odpierrrdalają, i i tak uchodzą im bezkarnie rzeczy, za które wy byście mieli ossstro przejeeebane. Teraz ciężkim zapierrrdolem w jakichś korpo dorobiliście się pieniędzy, ale dzieciństwa i młodości i tak tym nie wrócicie 😄 

A ja miałem zajebiste dzieciństwo i młodość, gdzie z kumplami, też z bogatych domów wywijaliśmy takie rzeczy, że super wspomnieć, ale wstyd opowiadać 😜 

Przyznam Ci rację. Do tej pory pamiętam smak soku pomarańczowego, którego nigdy nie było w domu i pytanie koleżanki "dlaczego cały czas chodzę w tym samym ubraniu"...  Mimo, iż nie pochodziła z zamożnej rodziny, raczej klasa średnia.

Całkiem niedawno "znajomy" probowal ośmieszyć mnie, zamieszczając zdjęcie z półkoloni dla dzieci z ubogich rodzin(zrobione ok. 16 lat temu) w internecie... Osoba mentalnie podobna do Ciebie. Niby bogaty, a jednak biedny... 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest kasa jest git rozwiąże wszystkie problemy,  jeśli niemasz głowy sam narobisz sobie biedy czy kasę  masz czy niemasz 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, 2libed napisał:

logika typowego pisiora jak ma to na pewno ukradl.

ukradnij komuś rozum przyda ci sie.

 

Nie pisiora tylko pokomunistycznej elity. Jak każdy mam swój rozum i będę bronił współpracowników jak niepodległości. Nawet dorzucę się na kaucję 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, 2libed napisał:

no wlasnie w tym problem ze masz do wymiany a nie stac cie na inny wiec musisz ukrasc tym co maja wiecej oleju od ciebie.

 

Skoro tak uważasz to pewnie tak jest 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, 2libed napisał:

 pośrednio napisałaś z jakiego powodu jesteś taka wredna. niewiele się róznisz od tej kolezanki.

 

 

Moje dobre serce i wrażliwość są zarezerwowane tylko dla dzieci, zwierząt i chorych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, TakaJedna napisał:

Całkiem niedawno "znajomy" probowal ośmieszyć mnie, zamieszczając zdjęcie z półkoloni dla dzieci z ubogich rodzin

Ludzie są poyebani, jprdl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kulfon napisał:

Edytowano przez TakaJedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, 2libed napisał:

ale po co ma ich wybijac jak sam napisales ze ma z nich kase ? wiecje ludzi, wiecej sprzedanych komputerów, więcej kasy, gdzie tu logika w twoim mysleniu ?

 

nie każdego stać na komputer, są miejsca na świecie gdzie zarabiają równowartość 20PLN dziennie, a BG ma za cel wytłuc nadwyżke bo planete niszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Anastazja 88 napisał:

Najważniejsze jest gdy się ma pieniądze - nie poszerzać grona zaufanych osób bądź się nie chwalić.  I zachowywać jak biedak.  Wtedy nie ma fałszywych znajomości 🙂

Niestety, jak się ma to nikt o tym nie powinien wiedzieć, nawet własna matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, ...nurek napisał:

Mawiają też że głupiec i jego pieniądze to rozrywka dla wszystkich wokoło 😉 

chyba mawiają że głupiec i jego pieniądze szybko się rozstaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×