Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej. Od 3 lat przyjmuje antykoncepcję (dwuskładnikową). Zawsze przyjmowałam ją w jak zegarku. Sama nie wiem jak to się stało, że zapomniałam wziąść 1 tabletki z nowego opakowania po 7 dniowej przerwie. Wziełam ja z okolo 16 godzinnym opóźnieniem. Jestem świadoma  tego,  że przez 7 dni muszę dodatkowo się zabezpieczać. Niestety w przerwie pomiedzy tabletkami  współżyłam i stąd moje pytanie czy istnieje duże  ryzyko ciąży? Tylko proszę darujcie sobie komenatrze, że nie wolno przedłużać tych przerw, ja to dobrze wiem i jestem załamana, że po tak długim czasie przyjmowania i mi zdarzyło się zapomnieć :( :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„Jeśli w tygodniu, w którym pominięto tabletkę doszło do stosunku seksualnego, istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem.„ To jest cytat z ulotki tabletek, które kiedyś brałam i mowa jest o pierwszym tygodniu z blistra. Przejrzyj ulotkę swoich tabletek. Ogólnie pierwszy tydzień przyjmowania jest najważniejszy ale na szczęście nie spóźniłaś się o więcej niż dobę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 3 lat przyjmujesz regularnie, więc nie masz sie czym przejmować, na pewno masz owulację zatrzymaną i to opóźnienie to żadne opóźnienie tak naprawdę. Na spokojnie, a pod ręką na zaś i tak warto mieć jakieś zabezpieczenie mechaniczne, ja mam diafragmę Caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze miałam problem z przyjmowaniem regularnie pigułek... Tak narobiłam, że musiałam odstawić. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i teraz mam tester owulacyjny Afrodyta Smart, który bardzo pomaga mi wyznaczać dokładnie, kiedy mam dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corall
Dnia 22.07.2021 o 23:11, Ladyinred napisał:

Hej. Od 3 lat przyjmuje antykoncepcję (dwuskładnikową). Zawsze przyjmowałam ją w jak zegarku. Sama nie wiem jak to się stało, że zapomniałam wziąść 1 tabletki z nowego opakowania po 7 dniowej przerwie. Wziełam ja z okolo 16 godzinnym opóźnieniem. Jestem świadoma  tego,  że przez 7 dni muszę dodatkowo się zabezpieczać. Niestety w przerwie pomiedzy tabletkami  współżyłam i stąd moje pytanie czy istnieje duże  ryzyko ciąży? Tylko proszę darujcie sobie komenatrze, że nie wolno przedłużać tych przerw, ja to dobrze wiem i jestem załamana, że po tak długim czasie przyjmowania i mi zdarzyło się zapomnieć 😞😞

Nie ze s r a j się... Przecież nic się nie stało??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2021 o 15:45, Anka94 napisał:

Od 3 lat przyjmujesz regularnie, więc nie masz sie czym przejmować, na pewno masz owulację zatrzymaną i to opóźnienie to żadne opóźnienie tak naprawdę. Na spokojnie, a pod ręką na zaś i tak warto mieć jakieś zabezpieczenie mechaniczne, ja mam diafragmę Caya

dokładnie najlepsze rozwiązanie to barierowa ochrona, a błonę Caya też mam i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×