Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć dziewczyny mam 4 miesięczne dziecko.

Zakładam mu pieluchy Pampers premium.

Jak wstaje rano to jest cały posikany a jak zrobi kupę to smród i cały w tej kupie.

Jakie inne pieluchy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja takie małe dziecko przewijałam w nocy. I tak się budziła na karmienie, więc wtedy przewijałam. Po całej nocy w pieluszce to też nie wiem, co by było 🙂 Kupę przebierałam od razu jak tylko poczułam. Używałam tych samych pieluch co ty i nigdy nie było problemów.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia pieluch tylko tego, że nie przebierasz dziecka w nocy. Co karmienie, to zmiana pieluchy i problem zniknie. Dziecku zmienia się pieluszki, a nie pozwala spać w mokrych całą noc. Pampersy to bardzo chłonne i dobre pieluchy. Może i nieekologiczne ale z całą pewnością ułatwiające życie rodzicom co nie znaczy, że nie przychodzi moment kiedy już nie są w stanie utrzymać zawartości. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie wiedzialas do tej pory ze kupa smierdzi czy jak? Popsikaj pampersa perfuma moze bedzie lepiej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Częściej zmieniaj. W nocy zmieniaj tylko jak poczujesz że coś w środku jest to od razu zmieniaj pampersa 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sprawdzać i jak coś to zmieniać żeby odparzenia się nie zrobiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O odparzenia to wcale nietrudno. Dlatego lepiej unikać składników, które mogą uczulać delikatną skórę dziecka. U nas naturalne pieluszki moltex zdają egzamin wzorowo, bezzapachowe, żadnego chloru, lateksu, super delikatne dla skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×