Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marysia95

Nawrót moczenia nocnego z dzieciństwa

Polecane posty

Witam serdecznie nie wiem czy tutaj dostanę dobrą odpowiedź ale to tak mam 26 jestem dziewczyną i od około 4 miesięcy moczenie się w nocy. Byłam u lekarza i jest taka diagnoza występuje u mnie takie coś jak nawrót moczenia nocnego z dzieciństwa czyli jak to lekarz  powiedział że mój układ moczowy jest na poziomie około 2 letniego dziecka.  I najprawdopodobniej będę musiała na nowo   uczyć się żeby nie moczy się pod czas snu. I mam do was takie pytanie czy są jakieś zabezpieczania żeby nie budzić się prawie codziennie w mokrym łóżku? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pampersy dla dorosłych, nieprzemakalny ochraniacz na materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Iwna napisał:

Pampersy dla dorosłych, nieprzemakalny ochraniacz na materac.

A są jakieś inne sposób bo jest dość wstydliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Marysia95 napisał:

A są jakieś inne sposób bo jest dość wstydliwe?

Alarm wybudzeniowy. A ochraniacz na materac kup, chociaż pewnie i tak już jest do wyrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Eralda napisał:

Alarm wybudzeniowy. A ochraniacz na materac kup, chociaż pewnie i tak już jest do wyrzucenia

Heh mam ale i tak za dużo nie zdaje egzaminu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postępuj tak jak postępuje się z dziećmi. Nie pij przed snem i to tak z 2 godziny, korzystaj z łazienki przed samym pójściem spać, wyeliminuj produkty niezalecane u dzieci przed snem, które pobudzają pęcherz (znajdziesz z łatwością co to może być). Przeanalizuj może wpływ stresu lub jakiegoś wydarzenia na to co się stało. Do ochrony może dadzą radę specjalne wkładki (seni, tena) na problemy z  nietrzymaniem moczu. Dziecki od 5 r.ż. w  niektórych przypadkach dostają jakieś leki np. Jeżeli mają niedobór hormonów odpowiedzialnych za zagęszczanie moczu w nocy. Są też ćwiczenia mięśni odpowiedzialnych za utrzymywanie moczu. Tutaj może pomóc urolog albo nefrolog. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Agul napisał:

Postępuj tak jak postępuje się z dziećmi. Nie pij przed snem i to tak z 2 godziny, korzystaj z łazienki przed samym pójściem spać, wyeliminuj produkty niezalecane u dzieci przed snem, które pobudzają pęcherz (znajdziesz z łatwością co to może być). Przeanalizuj może wpływ stresu lub jakiegoś wydarzenia na to co się stało. Do ochrony może dadzą radę specjalne wkładki (seni, tena) na problemy z  nietrzymaniem moczu. Dziecki od 5 r.ż. w  niektórych przypadkach dostają jakieś leki np. Jeżeli mają niedobór hormonów odpowiedzialnych za zagęszczanie moczu w nocy. Są też ćwiczenia mięśni odpowiedzialnych za utrzymywanie moczu. Tutaj może pomóc urolog albo nefrolog. 

Stosuje te zalecenia 

Edytowano przez Marysia95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Agul napisał:

Postępuj tak jak postępuje się z dziećmi. Nie pij przed snem i to tak z 2 godziny, korzystaj z łazienki przed samym pójściem spać, wyeliminuj produkty niezalecane u dzieci przed snem, które pobudzają pęcherz (znajdziesz z łatwością co to może być). Przeanalizuj może wpływ stresu lub jakiegoś wydarzenia na to co się stało. Do ochrony może dadzą radę specjalne wkładki (seni, tena) na problemy z  nietrzymaniem moczu. Dziecki od 5 r.ż. w  niektórych przypadkach dostają jakieś leki np. Jeżeli mają niedobór hormonów odpowiedzialnych za zagęszczanie moczu w nocy. Są też ćwiczenia mięśni odpowiedzialnych za utrzymywanie moczu. Tutaj może pomóc urolog albo nefrolog. 

Ale i tak to za dużo nie pomaga.  A podobno może to minąć za miesiąc albo i dłużej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Iwna napisał:

Pampersy dla dorosłych, nieprzemakalny ochraniacz na materac.

A są jakieś inne sposób niż pampersy? 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Marysia95 napisał:

Wiem że to się może wydawać dziwne ale jest do dla mnie bardzo krępujący problem. 

Ludzie kupuja dla swoich rodziców, dziadków. W aptece nawet by nie pomysleli, ze dla siebie kupujesz. Mozesz tez zamowic przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 No masz rację  tylko że jak chodzi o mnie to bardzo się tego wstydzę. I nie wiem czy  nawet umiała bym kupić takie coś bo nie wiem o co pytać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Marysia95 napisał:

 No masz rację  tylko że jak chodzi o mnie to bardzo się tego wstydzę. I nie wiem czy  nawet umiała bym kupić takie coś bo nie wiem o co pytać. 

dzien dobry. potrzebuje pampersow dla doroslego XX kg,obwod w pasie XX.  Tak cala paczke,dziekuje . Dowidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, .Gość napisał:

dzien dobry. potrzebuje pampersow dla doroslego XX kg,obwod w pasie XX.  Tak cala paczke,dziekuje . Dowidzenia

A idzie uniknąć takich pampersów. Są na takie coś jakieś inne sposoby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Marysia95 napisał:

A idzie uniknąć takich pampersów. Są na takie coś jakieś inne sposoby. 

Zrób sobie pieluchę z prześcieradeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marysia95 napisał:

Co masz na myśli? 

Mam na myśli, że jesteś słabym trollem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×