Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mamadziewczynki1

Pomówienia i znecanie się psychiczne

Polecane posty

Witam. 4 lata  tem zakończyłam poważny związek i w późniejszym czasie w ramach odskoczni związałam się z nieodpowiednim mężczyzna. Rok temu z tego związku urodziła nam się córeczka jeszcze w ciąży okazało się że ojciec dziecka jest mamisynkiem, nieudacznikiem, leniem  i dużym dzieckiem wiec zakończyłam zwiazek. W momencie zakończenia związku byly partner zapewnił mnie ze nie chce mieć kontaktu z dzieckiem mimo że ja chciałam żeby go miał.Juz w czasie trwania ciąży usłyszałam o sobie bardzo krzywdzące rzeczy które on i jego mamusia rozpowiadali. Mimo tego zdecydowałam się powiadomić byłego partnera o narodzinach i tak o to przez jakiś czas moja córeczka miała ojca. Niestety w momencie kiedy przyjechał z mamusia doszło do kłótni i musiałam ich wyprosić. Od tej pory nie dają mi żyć. Na każdym kroku utrudniają mi życia od wysyłania pism o badania genetyczne w których rzekomo miałam kilku partnerów poprzez pisma w których twierdzą że nie stać ich na alimenty bo od samego trwania ciąży kupili nam mnóstwo rzeczy (podali nawet rzeczy które dostałam od kuzyna żony jak np laktator, elektryczna nianie itd) do rozpowiadania na mieście iż wyniki testu dna zostały sfałszowane(dobrowolnie poddałam się testa on płacił.) Pani adwokat rozkłada ręce i mówi że bez świadków nic nie możemy zrobić. Mieszkamy w małym mieście i wszyscy potrafią tylko rozmawiać za naszymi plecami. Jestem wykończona psychicznie i rozważałam nawet przeprowadzkę aczkolwiek mam bardoz dobra pracę która mnie satysfakcjonuje i kochająca rodzinę nie chce tego tracic dlatego że trafiłam na chorych ludzi. Inaczej nie mogę ich nazwać.Od zawsze byłam bardzo silna, niezależna a teraz czuję że nie mogę oddychać. Te wszystkie ich kłamstwa i świadomość tego że przynajmniej połowa ludzi w to wierzy nie dają mi spokojnie zasnąć.Czy ktoś był w podobnej sytuacji? Gdzie powinnam szukać pomocy? Czy aby na pewno nie da się nic zrobić żeby w końcu dali nam spokój? Może poprzez zgłoszenie nękania na policji? Czy bez osób potwierdzających to co rozpowiadają nie ma szansy na żadne działania.?To co umieściłam w poście to tylko wierzchołek góry lodowej ich zachowania. Z góry dziękuję za każdą pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem uciekaj stamtąd,jeśli tylko możesz,uwolnij się od nich,ja bym tak zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukaj pomocy u psychologa bo sytuacja choć irytująca nie uzasadnia przenosin na drugi koniec świata. Poćwicz wdupiemanie, Bardzo się przydaje w różnych życiowych okolicznościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walić ludzi, glowa do góry bo nic złego nie zrobiłaś. Idź do psychologa,zgłoś sprawę o nękanie,pomówienia i zakaz zbliżania. Alimentów i tak nie płaci i ma wątpliwości więc odbierz prawa do dziecka i niech oni dostają listy,mają sprawy sądowe itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobiłaś nic złego, to dlaczego masz uciekać? Kto Cię zna wie jaka jesteś, a resztą nie warto się przejmować i tak nic z nich nie masz, nic ci nie dają ani nie wspierają. KateZRzeszowa dobrze ci radzi, zgłoś sprawę o nękanie i o odebranie praw. Niech oni się martwią i są ciągani po sądach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pójdź do innego adwokata. Może inny będzie mial więcej kompetencji do prowadzenia sprawy o nękanie. Postaraj się odebrać mu prawa rodzicielskie lub je maksymalnie ogranicz. Czy on widuje się z dzieckiem? Jeżeli zaniedbuje kontakty, nie płaci alimentów i znęca sie psychicznie nad Tobą to dobry prawnik byłby w stanie doprowadzić do odebrania praw rodzicielskich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz szukać pomocy prawnej pomiń Mickiewicz-Szombara, brak zaangażowania w sprawę klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×