Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Daria04

Witam, mam dziwną sytuację

Polecane posty

Witam, mam pewien problem z mamą i potrzebuje pomocy, bo od nie dawna ma faceta i rozumiem to ale dziwnie się zachowuje, najbardziej martwi mnie jedna rzecz, np. siedzimy sobie w salonie, a oni potrafią mnie zostawić i pójść do mamy sypialni i wyjść po 10 góra 15 minut, jak wracają to się cieszą a najbardziej mama, czy mieliście takie sytuacje jak mam reagować i czy to normalne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie z tą dyskrecją u partnera Twojej mamy jest z deka jakaś dewiacja, wszak zakraja to już o temat pedo, serio. Partner Twojej mamy powinien być dyskretniejszy a całość powinna odbywać sie tak, aby dzieci lub współmieszkańcy tego nie dostrzegali. To jedyny minus w zachowaniu starszych.

Twoim zdaniem jednak jest nie reagować, olej to, to ich życie, udawaj że nie widzisz... i tak dalej bo za 20-30 lat to Ty możesz być na ich miejscu... :)))

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Daria04 napisał:

Witam, mam pewien problem z mamą i potrzebuje pomocy, bo od nie dawna ma faceta i rozumiem to ale dziwnie się zachowuje, najbardziej martwi mnie jedna rzecz, np. siedzimy sobie w salonie, a oni potrafią mnie zostawić i pójść do mamy sypialni i wyjść po 10 góra 15 minut, jak wracają to się cieszą a najbardziej mama, czy mieliście takie sytuacje jak mam reagować i czy to normalne? 

Ile jeszcze takich podobnych historii napiszesz? 😅

Cytując klasyka <Provo jak nic >1/10 🤦‍♀️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Daria04 napisał:

Witam, mam pewien problem z mamą i potrzebuje pomocy, bo od nie dawna ma faceta i rozumiem to ale dziwnie się zachowuje, najbardziej martwi mnie jedna rzecz, np. siedzimy sobie w salonie, a oni potrafią mnie zostawić i pójść do mamy sypialni i wyjść po 10 góra 15 minut, jak wracają to się cieszą a najbardziej mama, czy mieliście takie sytuacje jak mam reagować i czy to normalne? 

Widocznie twoja mama bardzo go lubi. Sytuacja jest dziwna i nie powinni robić takich rzeczy przy tobie. Pamiętaj jednak że to jej dom a ona jest nim zauroczona i robi dla niego wiele. Przypuszczam że daje mu dużą przyjemności z której jest zadowolona, więc nie reaguj to minie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem jej facet napatrzyl Się na ciebie i nie mógł wytrzymać więc musiał wyciupciac twoja matkę. Obu nakręca taki motyw przylapania na czymś. Cała wasza rodzina jest zboczona jak freddi Mercury i ... wam na pysk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.10.2021 o 11:59, Alfonzzo77 napisał:

Jedynie z tą dyskrecją u partnera Twojej mamy jest z deka jakaś dewiacja, wszak zakraja to już o temat pedo, serio. Partner Twojej mamy powinien być dyskretniejszy a całość powinna odbywać sie tak, aby dzieci lub współmieszkańcy tego nie dostrzegali. To jedyny minus w zachowaniu starszych.

Twoim zdaniem jednak jest nie reagować, olej to, to ich życie, udawaj że nie widzisz... i tak dalej bo za 20-30 lat to Ty możesz być na ich miejscu... :)))

 

A dlaczego problem z dyskrecja wg Ciebie ma tylko facet mamy? A sama mama nie ma z tym problemu? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×