Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Skiperq

Płatny seks a miłość

Polecane posty

Cześć mam 22 lat i od jakiegoś czasu chodzę regularnie na prostytutki ,nie mam karnetu ale gdyby można było to miałbym już wykupiony ,jeszcze doszedł lekki alkoholizm ale to już inna historia, idąc do jakiejś pani zawsze myślę że pogadam z nią jak z koleżanką i trochę poćwiczymy aerobik ,po wyjściu jednak czułem dużą pustkę miłosną która zamiast się wypełniać jeszcze bardziej się pogłębia, czemu chodzę na divy? nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Skiperq napisał:

czułem dużą pustkę miłosną która zamiast się wypełniać 

Czy nie jest tak, że po seksie masz ochotę na bliskość przytulanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Kwiatuszek666 napisał:

Nie sądzisz,że coś jest nie tak skoro sex to za pieniądze?! 

Co jest nie tak,że nie potrafisz uwieść panienki?

Nie każdy ma dar do uwodzenia. Wiele osób jest zamkniętych w sobie i nie odnajduje się w kontaktach międzyludzkich. Niektórymi rządzi ciekawość "jak to jest z profesjonalistką". Inni idą na łatwiznę, a jeszcze są tacy, którzy boją się angażować, albo nie widzą się w roli partnera, męża, kochanka. Znam osobę, która jest singlem, bo tak mu wygodnie, a jak ma potrzebę to korzysta z płatnych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zadnej pustki nie wypelnisz, a jedynie oproznisz jajka. Nie wiem czy Z nimi mozesz szczerze porozmawiac skoro za ten czas tez placisz. Zrob sobie przerwe, a jak chcesz pogadac to nie wiem, moze jakis czat. 22lata I czesty bywalec w tym miejscu..nie wiem czy to nie wplynie na pozniejsze relacje damsko meskie skoro juz dochodzi alkohol. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idziesz do płatnej kobiety cwiczyć aerobic? ehehehe.... bajlando.... ostatnio w tv jezd taki maraton o erotycznym joginie spod znaku dużej klingi i małej szparki - tam się działo - to było rozciągniete co najmniej na kilka jesiennych sezonów. nie wiem czy w przyszły rok zamknie ten jurny cykl. Nie wiem, może z tą płatną kobietą wpierw se pobiegaj, to ci przejdzie ochota na głupoty, a tylko skoncentrujesz się na seksie 😉 może się trzepiesz z mądrymi  i ładnymi? to se zorganizuj nieogarniętą taką - wtedy moze  i ci nie stanie, ale się przynajmniej nie zaangażujesz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to strasznie demonizują. ...*we od zwykłej dupodajki różnią jedynie pieniądze. Jak facet idzie do łóżka z kim popadnie to ok, ale jak z k*urwą to już powinien się brzydzić. Heh...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.10.2021 o 14:47, robięjaklubię napisał:

Czy nie jest tak, że po seksie masz ochotę na bliskość przytulanie?

Tak z prostytutka haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Zepsuty napisał:

Tak z prostytutka haha 

Bardziej zastanawiałam się nad tym z czego wynika to samopoczucie. Niektóre osoby po seksie mają potrzebę przytulania i bliskości a w takich relacjach jest to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Bardziej zastanawiałam się nad tym z czego wynika to samopoczucie. Niektóre osoby po seksie mają potrzebę przytulania i bliskości a w takich relacjach jest to niemożliwe.

Wydaje mi się, że jak zapłacisz to masz i przytulanie i mizianie. Wszystko jest kwestią pieniędzy. Jeżeli taka pani chce mieć klientelę, to musi zadbać o każdy szczegół. Nie mówię o tych co stoją przy trasach i używają butelki z wodą jako prysznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, acordeon napisał:

Wydaje mi się, że jak zapłacisz to masz i przytulanie i mizianie. Wszystko jest kwestią pieniędzy. Jeżeli taka pani chce mieć klientelę, to musi zadbać o każdy szczegół. Nie mówię o tych co stoją przy trasach i używają butelki z wodą jako prysznica.

Kiedy się nic nie czuje do tej osoby, to pewnie średnia przyjemność. Nie korzystałam to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Kiedy się nic nie czuje do tej osoby, to pewnie średnia przyjemność. Nie korzystałam to nie wiem.

Każdy człowiek jest inny i potrzebuje czegoś innego do szczęścia. Faceci są trochę inaczej skonstruowani niż kobiety. Nami często rządzą samcze instynkty. Wszystko zależy od cech indywidualnych. Jeden będzie potrzebował czułości, inny zrobi swoje i do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, acordeon napisał:

Każdy człowiek jest inny i potrzebuje czegoś innego do szczęścia. Faceci są trochę inaczej skonstruowani niż kobiety. Nami często rządzą samcze instynkty. Wszystko zależy od cech indywidualnych. Jeden będzie potrzebował czułości, inny zrobi swoje i do widzenia.

Z pewnością. Zadałam takie pytanie, bo autor pisał, że czuje się kiepsko po.

Z resztą to chyba prowokacja, bo nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Z pewnością. Zadałam takie pytanie, bo autor pisał, że czuje się kiepsko po.

Z resztą to chyba prowokacja, bo nie odpowiada.

Pewnie się przytula teraz z prostytutką albo poszli na spacer po lesie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, robięjaklubię napisał:

Z resztą to chyba prowokacja, bo nie odpowiada.

Jak zdecydowana większość tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Sedes napisał:

O aerobik chodzi i tyle a pustka bo wiadomo że przed i po tobue jest wielu i ta prostytuta tak samo jak ty jest uczuciową pustynia heh

Nie chodzę do prostytutek więc nie wiem jak to jest u nich z emocjami i uczuciami. Nie sądzę, że wszystkie są pozbawione uczuć i emocji. Z drugiej strony jest to ich praca i jeżeli chcą żeby klient do nich wracał i był zadowolony, to muszą się też w jakiś sposób zaangażować, przynajmniej jakieś minimum. Z dobrego źródła wiem tylko, że w pewnym azjatyckim kraju klient jest traktowany jak "król"i tam czujesz się u boku takiej pani jak z najlepszą kochanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

daj na prv jeśli to nie jest tylko prowokacja.

Alko działa depresyjnie na OUN i to bym głównie wziął na celownik.Nie pije od kilku lat wcale,ostatnio wypilem trochę wódki żeby sie upewnić że nie chce.

A z babami widzę sporo jesteś na plus i kasy i przyjemnosci i ostatecznie ego ma sie lepiej...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do kobiet zbliżonych wiekowo ma facet ciągnąć? Poczytaj biblię.Poczytaj koran.A nauka na to to samo.przykro mi jeśli cie oszukano i wmowiono równolatkę.Za brak wiedzy i samooceny sie płaci wysoką cenę...Jezu...slub tylko z 17 bicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A autora bym prosił o wymianę informacji o uczciwych i nie uczciwych prostytutkach.na priv.Musze isc kasa się sama nie zarobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema sprawdziłem na chwile temat i chciałem napisać że to nie prowokacja, nie przejmuje się tym co niektórzy o tym myślą ale faktem jest że po każdej wizycie zatracam się duchowo, nie umiem jakoś zacząć rozmowy z dziewczyną a czasu nie zatrzymam. Mogę powiedzieć że żałuje pół na pół,lubię to ale jednak pozostaje ten kac miłosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×