Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Amanda jeszcze ujdzie, ale tekla to jakiś koszmar. Biedne dzieci. Rodzice muszą się dowartościować dając im jakieś dziwne imiona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekli nie znam zadnej a imie mi sie nie podoba. Amandy znam 3. Dwie maja kolo 30 lat jedna lekko po 20. Moim zdaniem imie całkiem ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sue bardziej podoba Tekla. Stare  imię, niestety zapomniane. Pamiętam jak byłam mała to znałam starsza panią mieszkająca w małym domku z sądem,ulami i miała na imię Tekla. W oczach małego dziecka była dla mnie taka dobra czarownica która ma w domu różne skarby. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekla byla w "Przczolce Mai". Ani kednego,ani drugiego imienia nie nadalabym dziecku. Jednak jezeli musialabym wybrac to zdecydowanie Amanda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, BabciaKochanaBlu napisał:

Tekla brzydkie, jak dla starej panny, a Amandę znam, ale kojarzy mi się z panią lekkich obyczajów. One zawsze są Roksany, Amandy i Sandry.

Az mi wstyd ale tez mam takie skojarzenie z imieniem Sandra. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiescie nie podoba mi sie ani jedno ani drugie imie. Tekla to dla mnie zawsze bedzie pajeczyca z Pszczółki Maji. Amanda natomiast budzi jakies niekoniecznie dobre skojarzenia. Imie jednak ma sie podobac rodzicom i nie osmieszac dziecka. Te osmieszajace raczej nie sa. Jezeli Tobie sie podobaja to najwazniejzze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×