Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bimba

Kolejna dziewczyna z bezwodziem czeka na wyrok

Polecane posty

W szpitalu we Wrocławiu kolejna dziewczyna z bezwodziem czeka aż płód umrze żeby lekarze zaczęli "coś robić"

Ile jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Resk@ator555 napisał:

Glosujcie dalej na PiS, albo jeszcze lepiej na Konfederacje.

A to cierpią te rządy jedynie ci którzy głosowali na PiS? To spoko

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Resk@ator555 napisał:

Oni są zadowoleni, a przynajmniej powinni być, jeśli dalej głosują na te partie. A jest ich większość. No chyba, że narzekają a dalej na nich głosują. To wtedy powinni pójść po rozum do głowy i do nich był mój wpis.

Głosują Ci, którzy strachu przy dupie nie mieli albo maja znajomych i środki żeby odratować się za granica.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, BabkaPlacek napisał:

Ja bym się wypisała i poszła prywatnie usunąć, zamiast czekać i liczyć na cuda od lekarzy nfz.

Kto ci usunie "prywatnie" kilkumiesięczną ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Bimba napisał:

Kto ci usunie "prywatnie" kilkumiesięczną ciążę?

W Czechach aborcja jest dostępna do 12. tygodnia bez podawania powodu. Po 12. tygodniu tylko ze względów zdrowotnych lub w przypadku, gdy ciąża jest następstwem czynu zabronionego.

Strasznie żal mi tej dziewczyny ale z Pszczyny do Czech jest rzut beretem. Podobno wiedziała wcześniej, że płód ma wady a z taką ciążą nie ma żartów. Organizm sam dał znać, że nie ma szans utrzymać takiej ciąży odchodzącymi wodami. Nie wiem jak można tak ryzykować tym bardziej, że jedno dziecko już miała i ono powinno być tu najważniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Poll napisał:

W Czechach aborcja jest dostępna do 12. tygodnia bez podawania powodu. Po 12. tygodniu tylko ze względów zdrowotnych lub w przypadku, gdy ciąża jest następstwem czynu zabronionego.

Strasznie żal mi tej dziewczyny ale z Pszczyny do Czech jest rzut beretem. Podobno wiedziała wcześniej, że płód ma wady a z taką ciążą nie ma żartów. Organizm sam dał znać, że nie ma szans utrzymać takiej ciąży odchodzącymi wodami. Nie wiem jak można tak ryzykować tym bardziej, że jedno dziecko już miała i ono powinno być tu najważniejsze. 

Jak ja uwielbiam takie mądrulki...

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Dobrosułka napisał:

Dokladnie.  Starsze panie, ktory nie musza sie martiwc o zdrowa ciaze i ludzie ktorym wszystko jdno kto przy wladzy jest, a ideologiczni im sie podoba.  Wyniki sondy odnosnie pytania co jst najwiekszym zagrozniem dla rodziny podzielily kobiety i mezczyzn.  Kobity patrza na realne problmy takie jak praca, mieszkanie itp, a mezczyzni patrzyli na ideologiczne tematy i najwieksze zagrozenie znalezli wsrod LGBQT 😄😄😄 .  Takze podejrzwam, ze to faceci glosuja bardziej na Pis niz kobiety.

Wystarczy popatrzeć kto decyduje o naszych prawach... stado starych dziadów którym cipki w glowie. I Rycerze niepokalanej.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Dobrosułka napisał:

Czyli wszyscy, ktorzy w ciazy chodzic nie beda i jak chore dziecko sie nie spodoba to pojda sobie gdzie indziej

Fanatycy religijni. Mi się w głowie nie mieści to co się dzieje w Polsce. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Resk@ator555 napisał:

Głosują, bo dostali 500+, przywrócony niższy wiek emerytalny, 13 i 14 emeryturę, a także dają się nabierać na narodowy bełkot. A co do prawa aborcyjnego, poprzednia ekipa też trzymała się tzw. "kompromisu aborcyjnego" i nie chciała slyszec, by złagodzić prawo.

Kompromis zawsze good. Nie twierdzę że aborcja powinna być dostępna na życzenie. Ale są przypadki kiedy jest wsjazana by ratować matke albo z powodu wad płodu. Nie wiem komu poprawia samopoczucie śmierć 2 osób w tym jednej która miała życie przed soba?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, KateZRzeszowa napisał:

Nie wiem komu poprawia samopoczucie śmierć 2 osób w tym jednej która miała życie przed soba?  

Pani Godek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Dobrosułka napisał:

„Rzekł im Szymon Piotr: "Niech Mariham odejdzie od nas. Kobiety nie są godne życia".

Tak, jak widać na załączonym ostatnio obrazku, nie tylko niegodne tego boskiego w niebie, ale i tu na ziemi na wieki wieków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dobrosułka napisał:

Mnie zawsze dziwilo jak muzulmanki moga dobrowolnie wyznawac ta religie, ktora robi z nich podludzi, ale patrzac obecnie na katolikow to juz sie nie zastanawiam

Odp: zryty beret ?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dobrosułka napisał:

Mnie zawsze dziwilo jak muzulmanki moga dobrowolnie wyznawac ta religie, ktora robi z nich podludzi, ale patrzac obecnie na katolikow to juz sie nie zastanawiam

W wielu muzułmańskich krajach kobieta ma prawo usunąć ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×