Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Czarna+

Temperatura u dziecka 37

Polecane posty

Moja córka 11 miesiący od jakiegoś czasu cały czas ma w dzień temperature 37 stopni czasami 37,2 a jak śpi to przez pierwsze 20 minut ma spoconą główkę i tempera spada do 36,6. Wstaje rano rozbudzi się  i zaś 37. Nasz pediatra mówi, że u dzieci w tym wieku to normalna temperatura. Aczkolwiek jakoś mnie nie uspokoiła bo wydaje mi się to trochę dziwne. Czy u was maluszki też tak mają lub mieli i z wiekiem samo przeszło ? Czy jednak nalegać na jakieś badania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam córkę 10,5 miesiąca. Ona ma normalna temp, ale syn 3 latek właśnie też ma ciągle takie 37. I martwi mnie to, już mu robiłam raz morfologię i crp, ale akurat wtedy miał lekka infekcje i w przyszłym tygodniu chce badania powtórzyć. Zrób córce badania z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre dzieci tak mają. Pracuję w przedszkolu i teraz w pandemii, kiedy ciągle mierzy sie temperature dzieciom, zauważyłam, ze część z nich miala normlanie 37 caly czas. A niemowlaki chyba ogólnie mają troszke wyższa temp niz dorosli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja corka bardzo dlugo miala normalna temperature 37.1. Teraz jak ma 5 lat to okolo 36.8. Synek majacy 3 lata czesciej ma 37- 37.1 niz mniej. Ponoc u malych dzieci to normalne. U niemowlakow temperatura do 37.4 tez jest normalna. Fizjologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×