Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nena123

Zdjęcia eks żony u teściowej

Polecane posty

Moja teściowa ma na ścianie zdjęcie mojego partnera z jego była partnerką.  W drugim pokoju ma zdjęcie mojego partnera ze mną.  Chce podarować jej inne zdjęcie ba miejsce tego , aby tamte nie widniało.  Czy może porozmawiać z partnerem by załatwił to z rodzicami.  Swoją drogą nie wydaje wam się to dziwne że nikomu nie przeszkadzają jej zdjęcia na ścianie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, ze dasz nowe zdj nie znaczy, ze sciagnie te Z eks. Jestes pewna, ze to eks, a nie ktos inny?Ja bym sie faktycznie czula glupio, ale to jej dom i moze wieszac co chce. Fakt faktem Twoj partner powinien zareagowac, ale jedynie sam Z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwróciłam jej uwagę ,  powiedziała ; no to zlikwidujemy . Stąd pomyślałam że może dam jej nowe zdjęcie i powiem że to na miejsce tam tego .  Wiem że to ona ponieważ ich łączy coś więcej- mają dziecko . Ale na tamtym zdjęciu jest on , ona i jej pies ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Nena123 napisał:

Moja teściowa ma na ścianie zdjęcie mojego partnera z jego była partnerką.  W drugim pokoju ma zdjęcie mojego partnera ze mną.  Chce podarować jej inne zdjęcie ba miejsce tego , aby tamte nie widniało.  Czy może porozmawiać z partnerem by załatwił to z rodzicami.  Swoją drogą nie wydaje wam się to dziwne że nikomu nie przeszkadzają jej zdjęcia na ścianie? 

Twoja teściowa ma na ścianie zdjęcie swojej rodziny, a na nim siłą rzeczy jest matka jej wnuczki. Nic ci do tego co ma w swoim domu.

P.S. Po kolejnej wymianie żony przez twojego męża znów zacznie się usuwanie zdjęć... żeby wymazać przeszłość!!!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zwróciłam jej uwagę ,  powiedziała ; no to zlikwidujemy"

Ta kobieta musi byc aniolem. Musze chyba zrewidowac moj ateizm. Okaz troche serca i pozwol jej chociaz zachowac meble, na ktorych byla siedziala.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, expresis verbis napisał:

"Zwróciłam jej uwagę ,  powiedziała ; no to zlikwidujemy"

Ta kobieta musi byc aniolem. Musze chyba zrewidowac moj ateizm. Okaz troche serca i pozwol jej chociaz zachowac meble, na ktorych byla siedziala.

Boję  się  pomyśleć co się  stanie  jak  powie,  że  problem  dzieci  trzeba  będzie  rozwiązać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje się.  To jest dziwne, ale straszą pani może nie przywiązuje do tego uwagi. Tylko tobie rzuca się to w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej, jak tu wszyscy są tolerancyjni w teorii, a jakbyście musieli oglądać twarz eks waszego partnera podczas świąt i innych wizyt, to byście inaczej śpiewali.

Autorko, teściowej nie zmienisz. Współczuję bardzo, że trafiłaś na taką bez grama wyczucia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×