Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sssi

Nie śpi help

Polecane posty

Witajcie, córka ma 14 miesięcy. Do tej pory pięknie spała. W dzień drzemka 2h na noc szła spac o 20.zjadała i odłożona do łóżeczka zasypiała od razu. Od 2 tyg coś się zmieniło. Nie bardzo chce spać w dzień. Zawsze zasypiała o 12,13.teraz nie chce. Przychodzi godzina 17 i dosłownie pada ze zmęczenia. Na noc też nie chce spać. Widać ze jest zmęczona a jak tylko odłoży się do lożka to płacze strasznie. Myslalam ze to przez to ze ma późniejsze dzemki. Ale sprawdzilam kilka razy ze nawet jeśli na dworzu zasnęła o12 i wstała o 14 to i tak na noc nie spi. Zasypia dopiero po 22,23.domaga się tego zeby ktoś przy niej siedzial. Co chwilę podnosi głowę i sprawdza czy jesteśmy. 

Czy to minie? Ktoś tak miał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ci ciężko. Ja mam "nieśpioszka" od urodzenia, a sama zasnęła może z 5 razy, tak to trzeba przy niej siedzieć.. Może twoja córeczka poczuła jakaś wielką potrzebę kontaktu? Jakiś skok rozwojowy, ojej, sama jestem, gdzie mama? Jak z nią posiedzisz o ten 12-13 to zaśnie? Może tego teraz potrzebuje? Może jej się włączył strach przed separacją albo ciemnym pokojem? Dzieciaki mają swoje "fazy" niestety. Jak się bardzo martwisz, możesz zawsze skonsultować z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Ciesz się ze spi wgl.. Moje nie spi od urodzenia w dzien i nawet nie pada ze zmęczenia tylko musimy się nieźle na męczyć żeby z wielkim trudne uspac synka na noc... A lekarze nas lekceważą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×