Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam mam problem 23 grudnia skończyła mi się umowa na okres pro ny jestem w 18 tyg ciąży powiedziałam o tym kadrowej ale ona powiedziała że mam nic nie mówić szefowi bo chce mi pomóc i umowę przedłużymy na rok. Niestety boję się że mnie oklamala jest 4 stycznia a ja nadal nie mam umowy i pracuje bez jak pytam o umowę mówi że będziemy się kontaktować. Czy jeśli jeszcze zaniosę jakieś papiery do zusu czy coś będzie mi się należeć umowę chociaż do porodu jeśli oni mnie jednak oszukali i nie przedłuża mi tej umowy? Nie wiem co mam robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze tak czy siak jestes chroniona przez prawo i az do porodu nie moga Cie zwolnic. Nie jestem jednak specjalistka w tych kwestiach.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tynka224 napisał:

Witam mam problem 23 grudnia skończyła mi się umowa na okres pro ny jestem w 18 tyg ciąży powiedziałam o tym kadrowej ale ona powiedziała że mam nic nie mówić szefowi bo chce mi pomóc i umowę przedłużymy na rok. Niestety boję się że mnie oklamala jest 4 stycznia a ja nadal nie mam umowy i pracuje bez jak pytam o umowę mówi że będziemy się kontaktować. Czy jeśli jeszcze zaniosę jakieś papiery do zusu czy coś będzie mi się należeć umowę chociaż do porodu jeśli oni mnie jednak oszukali i nie przedłuża mi tej umowy? Nie wiem co mam robić 

Idź do szefa... mają obowiązek przedłużyć Ci umowę do dnia porodu.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Patrycja_GT napisał:

Czy to była tradycyjna umowa o prace czy przez agencje ?

Normalna nje przez agencje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej. Idź do przełożonego i powiedz jaka sytuacja. Umowę tak czy siak muszą Ci przedłużyć do dnia porodu. A później należy Ci się normalnie macierzyński. Minus tej sytuacji jest taki, że prawdopodobnie po macierzyńskim, wychowawczym nie będziesz miała gdzie wrócić. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylam w podobnej sytuacji. Umowa przedłużona do dnia porodu, teraz jestem na macierzynskim. Ale nie należy się wychowawczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, DropKick napisał:

Bylam w podobnej sytuacji. Umowa przedłużona do dnia porodu, teraz jestem na macierzynskim. Ale nie należy się wychowawczy 

Wychowawczy i tak jest urlopem bezpłatnym 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Foko Loko napisał:

Wychowawczy i tak jest urlopem bezpłatnym 😉

Możliwe, dzięki 🙂 nie interesowałam się tym nigdy bo i tak mi nie przysługiwał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×