Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sarenka 84

Seks małżeński

Polecane posty

Jestem w związku 18 lat, 13 lat po ślubie bardzo się kochamy z mężem, ale seks nie jest już taki jak kiedyś. Mąż chce urozmaicenia, co mogę mu zaproponować? Nie mówię o masarzu, seksie analnym, oralnym bo to już przerabialiśmy, a seks w 3 kacie nie wchodzi w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marineru napisał:

ZAlecam absencje .Seksik raz na 2-3 dni.Jak sie wyposci to bedzie mu lepiej smakowal.:) Po 13 latach to w kazdym zwizku seks jet "letni:.To normalne 

Mozesz droga eksperymentu powiedziec ze masz jakies zapalenie szparki  i kazac mu poczekac ze 3 dni a potem obserwuj 🙂 Jak trzeba to niech poczeka nawet 1 tydzien 🙂 

Dynamika kazdego zwiazku zgodnie z prawami Natury  opiera sie na tym ze męzczyzna  inicjuje zblizenie  a kobieta sie na to zgadza  lub nie. Taki jest podzial rol w zalotach .
.Od okresy poznania krzywa intensywanosci uczuc erotycznych rosnie  do ok 2 lat ,potem opada.Okres nawyzszego zaru erotycznego trwa ok 4 lata  a potem stabilizuje sie na jakims srednim poziomie i tu zaczynaja sie schody bo ten okres Natura wybrala na okres wychowywania potomstwa i trwa on ok 20 lat .Jesli w okresie 4 pierwszych lat  para nie zbuduje rownolegle z seksem  fundamentow  tzw przyjazni partnerskiej to  zwiazek zaczyna sie sypac.Obie strony czuja ze brakuje im "zaru" a nie wiedza co sie dzieje

Potwierdzam. Ja z żoną co 2 lub 3 dzień to robimy. Fajnie tak za sobą zatęsknić. Niewiem jak u Was Sarenka

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Sarenka 84 napisał:

Tak, mam dwa i udajemy seks we 3 

Witaj miałem ten sam problem z zona jakbyś chciała pogadać zapraszam na mejla Michas.Michas17@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sarenka 84 napisał:

Jestem w związku 18 lat, 13 lat po ślubie bardzo się kochamy z mężem, ale seks nie jest już taki jak kiedyś. Mąż chce urozmaicenia, co mogę mu zaproponować? Nie mówię o masarzu, seksie analnym, oralnym bo to już przerabialiśmy, a seks w 3 kacie nie wchodzi w gre

To jest właśnie minus obecnych czasów, seksownych kobiet jest jak na lekarstwo, każda ubrana w dresy....Adidasy.....babochłopy...skarpety...bo wygodnie....A później macie swoje problemy w łóżku....dawno nawet na ulicy nie widzialem "atrakcyjnej" kobiety, każda ubrana jak chłop....na litość boską opamietajcie się, tak ciężko ubrać seksi bieliznę, pończochy, szpilki, wyglądać jak wamp, kocica....już chociaż tylko w łóżku? Ja osobiście mam różną pracę, jadę na spotkanie, zawsze elegancko, w sensie koszula, nie mam spotkań, luźno,  ale też mi wygodniej w koszulce, natomiast jeśli żona prosi o coś ekstra to jest i garnitur do łóżka!!!!

Zastanówcie się wygodne kobiety:**

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Rajstopy napisał:

To jest właśnie minus obecnych czasów, seksownych kobiet jest jak na lekarstwo, każda ubrana w dresy....Adidasy.....babochłopy...skarpety...bo wygodnie....A później macie swoje problemy w łóżku....dawno nawet na ulicy nie widzialem "atrakcyjnej" kobiety, każda ubrana jak chłop....na litość boską opamietajcie się, tak ciężko ubrać seksi bieliznę, pończochy, szpilki, wyglądać jak wamp, kocica....już chociaż tylko w łóżku? Ja osobiście mam różną pracę, jadę na spotkanie, zawsze elegancko, w sensie koszula, nie mam spotkań, luźno,  ale też mi wygodniej w koszulce, natomiast jeśli żona prosi o coś ekstra to jest i garnitur do łóżka!!!!

Zastanówcie się wygodne kobiety:**

no tak, typowy facet ..... ładna kobieta to ta, która pokazuje wszystkim na około dekolt i nogi. Założenie dresu nie odejmuje seksapilu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, RozczarowanyOłówek napisał:

no tak, typowy facet ..... ładna kobieta to ta, która pokazuje wszystkim na około dekolt i nogi. Założenie dresu nie odejmuje seksapilu 

Nie no pewnie, znawco....kobieta może być zapięta po szyję...I będzie seksowna jak się ubierze z klasą, nie chodzi o piersi na wierzchu....Ale szacun dres to wyższy poziom seksapilu,  proponuję Sylwester 2023 w dresie....🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ brawo Ty 🍾🍾🍾🍾🥂🥂🥂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ta_kruszynka napisał:

No jeśli dodajesz użytkownika do ignoruj.. to gratuluję tchórzostwa. Widocznie boisz się dyskusji z kimś kto ma odmienne podejście niż ty. I unikasz konfrontacji żeby przypadkiem ktoś ci nie przypominał o tym,że ...

jesteś 

Trochę mało subtelnie, ale szybko rozpracowałaś system

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Rajstopy napisał:

Nie no pewnie, znawco....kobieta może być zapięta po szyję...I będzie seksowna jak się ubierze z klasą, nie chodzi o piersi na wierzchu....Ale szacun dres to wyższy poziom seksapilu,  proponuję Sylwester 2023 w dresie....🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ brawo Ty 🍾🍾🍾🍾🥂🥂🥂

Owszem, kobieta może być zapięta pod szyję i emanować seksapilem 🤷🏼‍♀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, marineru napisał:

ZAlecam absencje .Seksik raz na 2-3 dni.Jak sie wyposci to bedzie mu lepiej smakowal.:) Po 13 latach to w kazdym zwizku seks jet "letni:.To normalne 

W zasadzie też zalecam, ale po 18 latach to oni raczej seks mają 2-3 razy w miesiącu 😁

Edytowano przez przegość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, RozczarowanyOłówek napisał:

no tak, typowy facet ..... ładna kobieta to ta, która pokazuje wszystkim na około dekolt i nogi. Założenie dresu nie odejmuje seksapilu 

Wiesz lepiej co POWINNO BYĆ seksowne dla facetów? Ale nie jest. Po co ten ból dupy? Naprawdę chciałabyś abyśmy byli kobietami, tyle że z kut@sem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Sarenka 84 napisał:

Jestem w związku 18 lat, 13 lat po ślubie bardzo się kochamy z mężem, ale seks nie jest już taki jak kiedyś. Mąż chce urozmaicenia, co mogę mu zaproponować? Nie mówię o masarzu, seksie analnym, oralnym bo to już przerabialiśmy, a seks w 3 kacie nie wchodzi w gre

Jesteś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Sarenka 84 napisał:

Jestem w związku 18 lat, 13 lat po ślubie bardzo się kochamy z mężem, ale seks nie jest już taki jak kiedyś. Mąż chce urozmaicenia, co mogę mu zaproponować? Nie mówię o masarzu, seksie analnym, oralnym bo to już przerabialiśmy, a seks w 3 kacie nie wchodzi w gre

Skoro mąż chce urozmaicenia to niech się określi co mu tam po głowie chodzi i jeśli tobie to też odpowiada to realizujcie te fantazje.

Nikt nie zna Twojego męża i nie wie jakie macie upodobania, więc trudno doradzać. Ten kto lubi trójkąty doradzi trójkąty, ten którego kręcá klimaty BDSM doradzi Ci to, więc musiałabyś jednak coś więcej napisać, bo oral i anal to raczej standard a nie urozmaicenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Sarenka 84 napisał:

Jestem w związku 18 lat, 13 lat po ślubie bardzo się kochamy z mężem, ale seks nie jest już taki jak kiedyś. Mąż chce urozmaicenia, co mogę mu zaproponować? Nie mówię o masarzu, seksie analnym, oralnym bo to już przerabialiśmy, a seks w 3 kacie nie wchodzi w gre

A Ty czego chcesz ? Ludzie, co wy macie z tymi urozmaiceniem wiecznie?, aż tak was nudzi i nie bawi seks, że wiecznie coś musicie urozmaicać? To może mąż niech powie czego chce jak taki wynudzony w łóżku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×