Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kamka18

Czy moge byc w ciazy ?

Polecane posty

31 grudnia, uprawialam petting z partnerem. Seks analny i pieszczoty palcem. Do wytrysku nie doszło. Ale nie wiem czy nie dotykal sie wczesniej penisa zanim robil mi dobrze. 13 stycznia dostalam okres, byl mniej obfity niz zawsze, mial skrzepy i mocz tez oddawałam z krwią. Wszystkie objawy okresowe czyli bol piersi, skurcze podbrzusza, chęć na slodkie minęły w pierwszym dniu miesiaczki. Czyli jak zawsze. Zaczelam sie stresować tym ze byla ona mniej obfita. Zrobilam test we wtorek i dzisiaj i oba negatywne. Czy moge uznać je za wiarygodne ? Dodam ze oba robilam z pierwszego porannego moczu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś w ciąży. Mocz z krwią oznacza silną infekcje dróg moczowych i samo raczej by nie przeszło. Miesiączka nie musi być równa miesiączce, a na przyszłość jeżeli uprawiasz nawet seks analny warto stosować zabezpieczenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz skoro okres był normalny, a testy negatywne? Okres w ciąży nie występuje, a testy wychodzą pozytywne. Nie bez powodu mówi się, że pierwszym objawem ciąży jest zatrzymanie miesiączki, a jej potwierdzeniem jest pozytywny test? Od analu się w ciążę nie zachodzi, od palcówki również. Edukacja na poziomie 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Migotka95 napisał:

Jak myślisz skoro okres był normalny, a testy negatywne? Okres w ciąży nie występuje, a testy wychodzą pozytywne. Nie bez powodu mówi się, że pierwszym objawem ciąży jest zatrzymanie miesiączki, a jej potwierdzeniem jest pozytywny test? Od analu się w ciążę nie zachodzi, od palcówki również. Edukacja na poziomie 0.

Bo to chyba znowu ta od majtek

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×