Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Xwer.

Jak poradzić sobie z rozstaniem w ciąży ?

Polecane posty

Bardzo proszę o poradę.... jak poradzić sobie z rozstaniem z ojcem mojego nienarodzonego dziecka ? . Postanowiłam odejść po tym jak z jego ust padły słowa ze mam poronic , minęło zaledwie kilka godzin a ja juz odchodzę od zmysłów czy dobrze zrobiłam,  jest prawie 3 godzina w nocy a ja nawet oka nie zmrużyłam bo myślę o tym wszystkim gdzie on świetnie się bawi u znajomego.  Mam tego dosyc to jest potworne uczucie odechciewa mi sie żyć wszystkiego ... w głębi duszy czuje ze dobrze zrobiłam ale wiadomo tęsknie pewnie stąd te wahania ale jak sobie z tym poradzić? Co zrobić żeby przestać myśleć.  Dodam że jestem w 5msc ciąży a na pokładzie mlodsze dzieci wiadomo że nimi się zająć i poświęcić im czas ale jak ? Skoro nie potrafię się na niczym innym skupić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trollololo

Słabiutko

Edytowano przez Iwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, marinero napisał:

Wez sie za mycie okien.

Wysilek fizyczny da ci zapomnienie i ukoi rozkolatane emocje , przywroci zdolnosc myslenia jak normalny czlpwiek 🙂 A o ciaze sie nie martw.Przeciez wiesz lepiej od lekarzy ze nic ci nie grozi 🙂 

 

Ja bym dorzuciła jakieś generalne porządki. Umyć podłogi na kolanach, fugi wyszorować, koniecznie zetrzeć kurze na wszystkich szafach i wysokich szafkach. Przecież nic jej nie będzie.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze jej nic nie będzie.

Kobiety ciężarne normalnie chodzą do pracy aż do rozwiązania.

A tak na marginesie autorko, po co robisz kolejne dzieci z facetem który traktuje cię jak ścierkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2022 o 08:16, Foko Loko napisał:

Ja bym dorzuciła jakieś generalne porządki. Umyć podłogi na kolanach, fugi wyszorować, koniecznie zetrzeć kurze na wszystkich szafach i wysokich szafkach. Przecież nic jej nie będzie.

Nie zapominajmy o praniu firanek, najlepiej recznie w pobliskim strumyku.

At tak na serio jesli jakims cudem ta autorka to nie jest troll, szukaj dobrego prawnika i otesknij sie od faceta ktory tak mowi o wlasnym nienarodzonym dziecku, bo slabo to sie widzi.

Edytowano przez Kirinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co ma szukać prawnika?

Nie są małżeństwem więc rozwodu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×