Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
poranadrinka

Lady Comp 2022 - co myślicie? Używacie?

Polecane posty

Hej Wszystkim! 😉 Znalazłam parę wątków o Lady Comp ale wszystkie sprzed x lat. Jestem ciekawa czy któraś z Pań używa tego urządzenia jako środka antykoncepcji? Przez 3 lata stosowałam pigułki ant ale niestety przybrałem od nich kilogramów i znacznie pogorszyła się jakość skóry przez to że nabrałam po nich wody. Chce zejść z pigułek i spróbować naturalnych metod, miesiączki przed zaczęciem brania hormonów miałam idealnie regularne. Jeśli używacie proszę wypowiedzcie się czy warto i ile już używacie LC. Ostatnio tez widziałam ze wyszedł nowy model LC 2021 jeśli któraś używała to proszę bardzo o informacje. Pozdrawiam! 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie akurat sprawdził się monitor płodności afrodyta smart. Działa z aplikacja na telefon. Ja akurat kontroluję sobie cykle, bo zamierzam z partnerem starać się niedługo o dziecko, także na razie w tej fazie jestem zadowolona, zobaczymy jak będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam lady comp, ale używam termometru owulacyjnego Cyclotest MySense i jak do tej pory chwalę sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2022 o 14:43, poranadrinka napisał:

Hej Wszystkim! 😉 Znalazłam parę wątków o Lady Comp ale wszystkie sprzed x lat. Jestem ciekawa czy któraś z Pań używa tego urządzenia jako środka antykoncepcji? Przez 3 lata stosowałam pigułki ant ale niestety przybrałem od nich kilogramów i znacznie pogorszyła się jakość skóry przez to że nabrałam po nich wody. Chce zejść z pigułek i spróbować naturalnych metod, miesiączki przed zaczęciem brania hormonów miałam idealnie regularne. Jeśli używacie proszę wypowiedzcie się czy warto i ile już używacie LC. Ostatnio tez widziałam ze wyszedł nowy model LC 2021 jeśli któraś używała to proszę bardzo o informacje. Pozdrawiam! 😀

Przyszły Ci same spamerki tutaj 😄

Ja powiem tak: naturalne metody nie bez przyczyny nazywają się metodami planowania rodziny, a nie antykoncepcją. Nie ufałabym do końca. Nawet najbardziej regularny cykl może sie przesunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×